Poniedziałek, 23.04.2018, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Sukcesy w Krościenku sportowej rodziny

  • 3.07.2017, 12:55 (aktualizacja 03.07.2017 13:12)
  • Admin Admin
Sukcesy w Krościenku sportowej rodziny
Barbara Kawa i Grażyna Dobrowolska z sukcesem zakończyły udział w Triadzie 2017, etapowym biegu, rozegranym w weekend w Krościenku. Ale na starcie biegów u zbiegu Pienin, Beskidu Sądeckiego i Gorców stanęli także Wiktoria Kawa i Alan Kawa, a start za rok już zapowiedziała najmłodsza z rodzeństwa Otylia (cała trójka na zdjęciu z mamą).

Członkinie Klubu Biegacza Maratończyk Dębica przebiegły trzy dystanse w dwa dni. Najpierw 17 km po Beskidzie Sądeckim, a wieczorem na dokładkę 11 km po Pieninach. A w niedzielę mordercze 22 km na Lubań i z powrotem do Krościenka. Dzięki temu znalazły się w nielicznym gronie biegaczek, które ukończyły tę konkurencję, czyli Triadę 50.

Na starcie biegów dla dzieci stanęła też Wiktoria Kawa i w gronie uczniów szkól podstawowych zajęła miejsce tuż za podium - czwarte. Alan Kawa startował w kategorii najmłodszych chłopców i wygrał tę rywalizację!

W Krościenku nie zabrakło innych biegaczy Maratończyka Dębica. Na najdłuższym z dystansów - 60 km po Beskidzie Sądeckim wystartowali Anna i Marek Lorkowie (patrz zdjęcie niżej). Anna Lorek zajęła 1 miejsce w kategorii kobiet!

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe