Poniedziałek, 23.04.2018, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Marcin Cieślik najlepszy w I Memoriale im. Adama Kędziora

Marcin Cieślik najlepszy w I Memoriale im. Adama Kędziora
Marcin Cieślik wygrał I Memoriał Muchowy im. Adama Kędziora, jaki odbył się na stawach w Błażkowej. Udział wzięło w nim 30 muszkarzy z Dębicy i okolic - członków Koła nr 38 Troć, klientów Sklepu Zoologiczno-Wędkarskiego Delfin oraz przyjaciół Adama Kędziora. Impreza była darmowa, organizowana na żywej rybie.

Po zawodach wszyscy uczestniczyli we wspólnym posiłku, podczas którego rozmawiano o połowach, a początkujący muszkarze mogli wysłuchać cennych rad tych bardziej doświadczonych. Dzięki sponsorowi, firmie JAXON, każdy zawodnik otrzymał nagrodę. Zwycięzca natomiast puchar przechodni, na którym wygrawerowane będą jego imię i nazwisko.
Wydarzenie to ma mieć charakter cykliczny i będzie odbywało się w każdą pierwszą niedzielę lipca.
- Jestem pewien, że z roku na rok coraz więcej osób, nie tylko wędkarzy, będzie brało udział w organizowanym przez nasz sklep wydarzeniu. Wierzę również, że Memoriał na stałe wpisze się w kalendarzu dębickich wydarzeń sportowych. Niewykluczone, że w przyszłym roku, II memoriał nie będzie muchowy, a np. spławikowy - informuje Jakub Kędzior ze sklepu Delfin, organizator zawodów.
Głównym celem memoriału jest upamiętnienie osoby Adama Kędziora, propagowanie wędkarstwa, jako sportu dla każdego oraz rywalizacja w czysto przyjacielskiej atmosferze.

Zwycięzcy I Memoriału Muchowego im. Adama Kędziora:
I miejsce – Marcin Cieślik,
II miejsce – Mateusz Kwaśny,
III miejsce – Robert Dziedzic.
Sponsorzy: Firma JAXON oraz Piekarnia Adam Ciszek

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe