Poniedziałek, 23.04.2018, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Dzikie Mustangi zapraszają - pobiegnij dla Kacpra!

  • 7.07.2017, 10:36 (aktualizacja 10.07.2017 13:18)
  • Admin Admin
Dzikie Mustangi zapraszają - pobiegnij dla Kacpra! Ekipa dzikich Mustangów na mecie 4.Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila
I Bieg Dzikich Mustangów - Biegniemy dla Kacpra już za dwa tygodnie, w niedzielę 23 lipca. Odbędzie się w Paszczynie, miejscowości, z którą związana jest grupa biegowa Dzikie Mustangi. Najważniejszym celem imprezy jest zbiórka funduszy na pomoc Kacperkowi, choremu na XALD.


Bieg rozegrany zostanie na dwóch dystansach: 5 i 10 km, w niedzielne popołudnie; start o godz. 16:00. Trasa malownicza, ta na dystansie 10 km prowadzić będzie m.in. leśnymi drogami na pograniczu Paszczyny, Pustkowa-Osiedla i Brzeźnicy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca 2017 roku. Już zapisanych jest ok. setka biegaczy.

 

Zapisz się - kliknij tutaj

 

Imprezą towarzyszącą będą biegi dla dzieci, w których udział jest bezpłatny. Zapisy dzieci będą odbywać się w dniu biegu, czyli 23 lipca br. w biurze zawodów od godziny 12:00. Bieg odbędzie się o godzinie 14:00 na stadionie w Paszczynie w kilku kategoriach wiekowych. Limit uczestników wynosi 150 startujących dzieci. Każde będzie mieć zapewnione: numer startowy, medal, a po biegu upominki- niespodzianki.

Organizatorami zawodów są Grupa Biegowa Dzikie Mustangi oraz Zespół Szkół w Paszczynie. Współorganizatorem  Stowarzyszenie Millenium Brzeźnica 2007.
Partnerzy: Powiat Dębicki, Firma Pater.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe