Niedziela, 22.04.2018, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Fit Camp - na wczasy odchudzajace Jola Pająk zaprasza do Chotowej

  • 7.07.2017, 12:27 (aktualizacja 10.07.2017 13:17)
  • Admin Admin
Fit Camp - na wczasy odchudzajace Jola Pająk zaprasza do Chotowej Dariusz Tyrpin
Jeśli nie lubisz marnować czasu i chcesz go spędzić aktywnie czerpiąc z tego korzyści zdrowotne, to Fit Camp jest dla Ciebie. Chcemy. aby pobyt na Wczasach Odchudzających "Fit Camp" w Grand Chotowa Hotel**** Spa&Resort, przyniósł uczestnikom wiele korzyści zdrowotnych.

Nasze wskazówki dietetyczne pomogą na odpowiednie zbilansowanie Twojej diety po powrocie z wczasów. Nauczymy Cię dobierać jedzenie odpowiednie dla Twoich potrzeb. Dostosujemy trening pod Twoje możliwości i potrzeby.

Wczasy Odchudzające to intensywny obóz kondycyjny z dużą ilością różnorodnych ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu i w sali treningowej. Nasz obóz jest dostosowany do możliwości uczestników, tak aby każdy bez względu na poziom wytrenowania i kondycję mógł w nich uczestniczyć.
Czeka Was 6 godzin ćwiczeń fizycznych dziennie. Do tego otrzymujesz pełne, dietetyczne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja i jedną przekąskę). Zajęcia realizowane są pod okiem naszych doświadczonych trenerów. Ćwiczenia są różnorodne i obejmują elementy takie jak, treningi obwodowe, tabata, nordic walking, gry zespołowe, aqua aerobik i wiele innych.

Na początek i na koniec obozu dokonujemy ważenia, mierzenia ciała.

Po obozie otrzymujesz również rozpisany plan żywieniowy i treningowy do samodzielnego stosowania.

Wczasy odchudzające to świetny sposób na zrzucenie kilku kilogramów, poprawę kondycji fizycznej i przeżycie niezapomnianej przygody. Jeżeli chcesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty, możesz przyjechać na dwa turnusy odchudzające.

Nasze wczasy odchudzające i kondycyjne są dla wszystkich! Treningi dostosowane są indywidualnie do każdego uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli masz dość.

Zapraszam,

Jola Pająk
organizator FIt Camp

 

Fit Camp - więcej informacji

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe