Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Już w sobotę 37. Bieg Radomyski

Już w sobotę 37. Bieg Radomyski
15 lipca (sobota) w ramach Dni Radomyśla Wielkiego odbędzie się 37. Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła. Co roku nie brakuje na starcie biegaczy z Dębicy.

Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00 na stadionie Radomyślanki. W biegu głównym na dystansie 10 km mogą rywalizować kobiety i mężczyźni od 18. roku życia, którzy posiadają aktualne zaświadczenie lekarskie zezwalające na start (zawodnicy od 16. roku życia, aby przystąpić do biegu będą musieli okazać pisemną zgodę rodziców).
Trasa biegu prowadzić będzie ze stadionu ul. Rolną do Pnia, Jam i z powrotem na stadion. W czasie zawodów na tym odcinku drogi będą ograniczenia w ruchu ulicznym. Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizatorzy z ogniska TKKF Szarotka działającego przy SCKiB w Radomyślu Wielkim przeprowadzą bieg na 1000 metrów. 
Najlepsi biegacze otrzymają nagrody rzeczowe.
Zapisy do Biegu Radomyskiego przyjmowane są do 12 lipca na załączonych kartach uczestnictwa oraz dodatkowo w dniu zawodów w biurze na stadionie, które czynne będzie od godz. 8:30.
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku wśród kobiet triumfowała Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżnego, a wśród mężczyzn Bogdan Dziuba ze Stalowej Woli. Kilometrowy bieg dla gimnazjalistów wygrał Mateusz Ryczek, a w gronie uczniów szkół podstawowych najlepszy był Jakub Turosz.
 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe