Niedziela, 22.04.2018, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Kto Rolnikiem Powiatu Dębickiego 2017?

Kto Rolnikiem Powiatu Dębickiego 2017? archiwum OL
Starostwo Powiatowe w Dębicy czeka na zgłoszenia do konkursu Rolnik Powiatu Dębickiego 2017. Jego celem jest popularyzacja osiągnięć zawodowych rolników , wyróżnienie osób aktywnych i otwartych na nowoczesne rolnictwo, promowanie bezpieczeństwa pracy oraz dbałości o ochronę środowiska.

Wybór Rolnika Roku Powiatu Dębickiego 2017 zostanie dokonany w kategoriach:

  • produkcja roślinna,
  • produkcja zwierzęca,
  • produkcja ogrodnicza i inne działy specjalne.

Kandydatury, w oparciu o kryteria zawarte w regulaminie, mogą zgłaszać: wójtowie, burmistrzowie, samorząd rolniczy, rady sołeckie i organizacje pozarządowe powiatu dębickiego. Wypełniony formularz zgłoszeniowy, wraz z załącznikiem podpisanym przez kandydata, należy dostarczyć do 18 lipca br. na adres Starostwa Powiatowego w Dębicy (ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica). Formularze i regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 27 sierpnia br. podczas Dożynek Powiatowych 2017, które odbędą się w Czarnej. Dodatkowe informacje można otrzymać w Wydziale Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa pod nr tel. 14 680-31-44 lub 14 680-31-63.

Informacja Starostwa Powiatowego w Dębicy

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe