Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Kto Rolnikiem Powiatu Dębickiego 2017?

Kto Rolnikiem Powiatu Dębickiego 2017? archiwum OL
Starostwo Powiatowe w Dębicy czeka na zgłoszenia do konkursu Rolnik Powiatu Dębickiego 2017. Jego celem jest popularyzacja osiągnięć zawodowych rolników , wyróżnienie osób aktywnych i otwartych na nowoczesne rolnictwo, promowanie bezpieczeństwa pracy oraz dbałości o ochronę środowiska.

Wybór Rolnika Roku Powiatu Dębickiego 2017 zostanie dokonany w kategoriach:

  • produkcja roślinna,
  • produkcja zwierzęca,
  • produkcja ogrodnicza i inne działy specjalne.

Kandydatury, w oparciu o kryteria zawarte w regulaminie, mogą zgłaszać: wójtowie, burmistrzowie, samorząd rolniczy, rady sołeckie i organizacje pozarządowe powiatu dębickiego. Wypełniony formularz zgłoszeniowy, wraz z załącznikiem podpisanym przez kandydata, należy dostarczyć do 18 lipca br. na adres Starostwa Powiatowego w Dębicy (ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica). Formularze i regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi 27 sierpnia br. podczas Dożynek Powiatowych 2017, które odbędą się w Czarnej. Dodatkowe informacje można otrzymać w Wydziale Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa pod nr tel. 14 680-31-44 lub 14 680-31-63.

Informacja Starostwa Powiatowego w Dębicy

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe