Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Zgłoś swoją pracę dyplomową do konkursu Sapere Aude

  • 19.07.2017, 13:35 (aktualizacja 19.07.2017 14:29)
  • Admin Admin
Zgłoś swoją pracę dyplomową do konkursu Sapere Aude Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Już po raz trzeci Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową związaną z ziemią dębicką. Do udziału w konkursie zapraszamy absolwentów szkół wyższych z powiatu dębickiego, którzy w 2016 lub 2017 roku obronili swoją pracę licencjacką, magisterską lub inżynierską. Prace należy zgłaszać do 13 października 2017 roku.

W konkursie Nagroda Sapere Aude mogą wziąć udział absolwenci studiów I i II stopnia, którzy są mieszkańcami powiatu dębickiego i w 2016 lub 2017 roku obronili swoją pracę dyplomową. Warunkiem udziału w konkursie jest tematyka pracy, która musi być związana z szeroko rozumianą ziemią dębicką, powiatem dębickim, postaciami z regionu, wydarzeniami, miejscowościami, itd.
Podobnie jak w latach ubiegłych nagrody będą przyznane w dwóch kategoriach:
- najlepsza praca licencjacka/inżynierska,
- najlepsza praca magisterska.

W każdej z kategorii musi zostać zgłoszone przynajmniej 4 prace. W przypadku zgłoszenia mniej niż czterech prac na konkurs w danej kategorii konkurs zostanie unieważniony. Prace zostaną awansem przeniesione na konkurs w kolejnym roku kalendarzowym i będą oceniane wspólnie z pracami zgłoszonymi w następnej edycji konkursu.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne, statuetki oraz dyplomy, a ich prace zostaną opublikowane na stronie internetowej KANY.
Konkurs ma na celu popularyzowanie wiedzy o ziemi dębickiej, rozpowszechnianie patriotyzmu lokalnego, poszerzanie zainteresowań tematyką regionalną, rozbudzanie zainteresowań naukowych.
Podsumowanie konkursu przewidziane jest w przeddzień obchodów Święta Niepodległości.
Fundatorem nagród w konkursie jest Stefan Bieszczad, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, prezes Stowarzyszenia Wspólnota Ziemi Dębickiej.
Patronat medialny: Gość Niedzielny, RDN Małopolska, tygodnik Obserwator Lokalny, Polska Telewizja Regionalna PTVR, Debica.tv.

Informacja Katolickiego Centrum Edukacji KANA

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe