Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Siatkarskie pary powalczą o puchary w plażówce

  • 8.08.2017, 08:17
  • JAG
Siatkarskie pary powalczą o puchary w plażówce
Do 17 sierpnia mogą zgłaszać się drużyny, które chciałaby wziąć udział w IV Plażowym Turnieju Piłki Siatkowej w Pustkowie Osiedlu. Pary (mogą być to także miksty) rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych: do 18 lat i open. A stawką będą puchary wójta gminy Dębica, dyrektora GOSiR-u w Pustkowie Osiedlu i prezesa UKS Kępa oraz nagrody finansowe. Zawody odbędą się 19 i 20 sierpnia na Kompleksie Basenów Nemo.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są  mailowo pod adresem: lukasznovkin@gmail.com. Lista zgłoszonych zostanie opublikowana 18 sierpnia na stronach: gosir.gminadebica.pl oraz kepadebica.pl. Na nich też można znaleźć szczegółowe informacje o rozgrywkach.
Potwierdzić udział w zawodach zakwalifikowane do nich ekipy muszą w dniu rozgrywek w godz. 10:00-10:30 w biurze zawodów. W przypadku startu w kat. do 18 lat zawodnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w turnieju. W kat. open wpisowe do udziału w zawodach to koszt biletu wstępu na basen.
Jeśli do 17 sierpnia zgłoszonych zostanie mniej niż 24 drużyny, organizator dopuszcza możliwość przyjmowania zapisów także w dniu turnieju (do godz. 10:30).
Organizatorami imprezy są Urząd Gminy w Dębicy, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pustkowie Osiedlu i UKS Kępa Dębica.

JAG
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe