Niedziela, 22.10.2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Prezes ZinkPower zaprasza na otwarcie ocynkowni

Prezes ZinkPower zaprasza na otwarcie ocynkowni
- Gwarantuję, że ta inwestycja zostanie zrealizowana. Zbudujemy tę ocynkownię i już dziś zapraszam na jej otwarcie - mówił Zbigniew Miodowski, prezes ZinkPower Podkarpacie podczas konferencji prasowej w hotelu Lord.

Po otrzymaniu pozytywnych opinii środowiskowych z dębickiego Sanepidu i Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie Zbigniew Miodowski jest przekonany, że i ta, na którą czeka, a którą wydać ma  gmina, również będzie pomyślna dla firmy.

Więcej na ten temat piszemy w najnowszym numerze OL, który wyjątkowo w sprzedaży będzie od poniedziałku 14 sierpnia.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pawel
Pawel 18.08.2017, 07:11
Widać udolnosc władz dębickich łapią co się da byle się wykazać - idą wybory to będą mieć problem i bardzo dobrze. Nie te czasy że lud kupi wszystko co się im wciśnie .
Pati
Pati 19.08.2017, 09:07
No mam nadzieję że ich rozlicza przy wyborach
Ala
Ala 17.08.2017, 08:41
Zabronili im magazynować kwas solny ;) to znacznie podniesie koszty działalności :)) oby tak dalej to nie powstanie.
Czeslaw
Czeslaw 13.08.2017, 20:42
Ok ale zarobki chyba większe będą niż Hatchinson oferuje bo to porażka
realista
realista 13.08.2017, 20:12
http://www.gowork.pl…
śmieciówka tylko na sezon - faktycznie ELDORADO
Pawel
Pawel 1.09.2017, 16:46
Ale opinie nic tylko tam iść do pracy. Porażka
ala
ala 13.08.2017, 17:58
Co wam przeszkadza ocynkownia myślicie ze Olimp i Hutchinson to mniejsi truciciele?
Mikruts
Mikruts 11.08.2017, 16:14
Nie mogę się doczekać aż powstanie Ocynkownia w Dębicy !!!!!!!!!!!!!
Realista
Realista 11.08.2017, 16:08
Mam mieszane uczucia co to właśnie tej inwestycji. Dla tych co tu brużdżą na i socjalu,bezrobociu to ma do was pytanie. Zastanowiliście sie ile osób starci pracę w obecnej ocynkowni? wszak częśc klijentów na pewno odejdzie a co za tym idzie przerób / zapotrzebowanie na pracownika. W dębickiej ocynkowni płace jak na Debice sa bardzo dobre (min. 3 tys na rękę) a ile zaoferuje Power? tyle co Hanchinson?
ps. Na jego miejscu nie byłbym taki pewien tego ze powstanie, wszak tu mieszkaja chłopki z dziada prawdziada którzy nie odpuszczą tym bardzeij szczuci przez pewne osoby.
Ta.......
Ta....... 12.08.2017, 10:59
3 tys minimum? Śmieszne.
Karol
Karol 17.08.2017, 05:32
Za 2 miesiące
Realista
Realista 13.08.2017, 12:06
Tak, najniższe obecnie zarobki na ocynkowni + bloczki żywieniowe to wychodzi niespełna 3 tyś na rękę. Wymiar pracy 4 brygadówka.
Maciek 11.08.2017, 15:38
Ocynkowana fajna rzecz!.....- żartowałem!
Mateo
Mateo 11.08.2017, 13:21
Skąd taka pewność że Wójt wyda pozytywna opinie - czy ma jakąś pewna informacje ?
Tomasz
Tomasz 11.08.2017, 10:18
Chyba tej w Lublinie bo ta w Zawadzie to nie powstanie - nie dopuścimy do tego .
xan
xan 13.08.2017, 14:29
A no pewnie - zamknijta, zablokujta, połóżta się na drodze, powiedzta, że ocynkownię współfinansuje Soros w wiadomym celu, a potem narzekajta, że bezrobocie, brak perspektyw i wina Tuska.
Tom
Tom 11.08.2017, 19:49
Podpisujesz się Tomasz,a piszesz ,że nie dopuścicie. Jak rozumiem wy to Ty i twój.
Tom
Tom 11.08.2017, 16:49
Prezes ZinkPower zaprasza na otwarcie ocynkowni więc idź zjesz sobie przynajmniej jakąś kiełbaskę lub coś innego gratis. Nie bądź głupi, bo decyzja nie zależy od twojego widzimisię.
toniemasz
toniemasz 11.08.2017, 13:13
nie dopuszczajcie i idźcie po zasiłki i socjal
Maciek 11.08.2017, 15:25
Miejsca pracy ważna rzecz, ale bez przesady mu!
Ola
Ola 11.08.2017, 09:55
Nie tak szybko Panie Prezesie w Dębicy i okolicy nie mieszka ciemnogród
zetex
zetex 13.08.2017, 15:48
Tu bym mocno dyskutował.
m
m 12.08.2017, 03:31
a kto to mieszka?!

Pozostałe