Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Leśny półmaraton i cross ku trzeźwości

  • 12.08.2017, 10:40
  • rys
Leśny półmaraton i cross ku trzeźwości Fot. archwium OL/na starcie Biegu Mustangów w Paszczynie
Dębiccy biegacze z różnych grup przygotowują się do terenowych startów w przyszłym tygodniu. W półmaratonie leśnym i biegu na 10 km w Wierzchosławicach wystartuje we wtorek 15 sierpnia ok. 20 zawodników. Podobna grupa zapisała się na Diecezjalny Bieg Trzeźwości w niedzielę 20 sierpnia, na dystansie 17 km. Na oba można się jeszcze zapisać w internecie lub na miejscu przed startem.

Wierzchosławickie Leśne Biegi z Regattą odbędą się po płaskich, leśnych drogach w Wierzchosławicach k. Tarnowa. Dystanse będą trzy: 3 Leśny Półmaraton (21 km),  Leśna Dziesiątka z Kserkomem oraz Marsz Nordic Walking z przeszkodami (5 km).
Na dwa pierwsze zapisało się 19 biegaczy z naszego powiatu, m.in. Grzegorz Kostecki, który przed rokiem właśnie tam debiutował w półmaratonie, Dariusz Bielawa, Piotr Dzierlęga, Jakub Lula, Patryk Kozik, Sebastian Mazur, Urszula Namiota, Ryszard Pajura (ha, ha), Stanisław Podraza, Artur Wilk, Bernadetta Mardeusz, Wiesław Nauka, Edyta Nauka.

Urszula Namiota, która ma na koncie liczne sukcesy i wygrane biegi, weźmie udział kilka dni później także w Diecezjalnym Biegu Trzeźwości. Tu dystans nieco krótszy - 17 km, niż w Wierzchosławicach, ale trasa górzysta, z Tarnowa do sanktuarium w Tuchowie. Na ten bieg zapisanych jest 22 biegaczy z Dębicy i powiatu, m.in. także: Damian Darłak, Jakub Herba,Dariusz Lis, Ireneusz Mazur, Jolanta Morawczyńska, Patrycja Osuch, Michał Opaliński, Daniel Prażmowski, Henryk Smagacz,Stanisław Sztorc, Anna Urbanik, Zenon Wardzała, Halina Zaborowska, Robert Zaborowski.

rys
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe