Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Wielka gala muzyki filmowej podczas 19. Dni Sztuki

Wielka gala muzyki filmowej podczas 19. Dni Sztuki Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Już po raz dziewiętnasty w październiku Agencja Artystyczna Aplauz zaprasza dębiczan na Dni Sztuki. Jak co roku dobór artystów i repertuaru gwarantują niezapomniane doznania artystyczne. Na początek podczas Wielkiej Gali Muzyki Filmowej.

Ten koncert odbędzie się w niedzielę 8 października o godz.18;00 w Domu Kultury i Kinie Kosmos.
Część I – muzyka symfoniczna kina światowego.
Część II – polskie piosenki starego kina w nowych aranżacjach.
Wykonawcy: Ewa Warta Śmietana, Witold Wrona, Jan Michalak, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej pod dyrekcją Marcina Mirowskiego.
Scenariusz i reżyseria: Jan Michalak.
Kierownictwo muzyczne: Marcin Mirowski.
Oprawa multimedialna: Kazimierz Kipa.
Bilety: 45 zł

W sobotę 14 października, o godz.18:00 do DKiK Kosmos organizatorzy zapraszają na Wieczór Galicyjski. Wystąpią artyści Piwnicy pod Baranami: Tamara Kalinowska, Kamila Klimczak, Tadeusz Kwinta, Leszek Wójtowicz, zespół muzyczny w składzie: Tomasz Kmiecik - pianino, Michał Półtorak - skrzypce, Jerzy Odrowąż Wysocki - gitara.
Bilety: 35 zł

W piątek 20 października, o godz.19:00 w sali kameralnej DKiK Kosmos wystąpi m.in. świetny i popularny aktor, gwiazda sceny i filmu Edward Linde-Lubaszenko. Zagra w  spektaklu poetycko-muzycznym pt. Rozmowy z milczeniem. Składają się na niego poezja i myśli filozoficzne Bronisławy Betlej oraz pieśni polskich kompozytorów romantycznych.
Przedstawienie przygotował dębicki Teatr Impresaryjny - Otwarta Scena, według scenariusza i w reżyserii Jana Michalaka.
Wykonawcy: Edward Linde-Lubaszenko - słowo, Jan Michalak - bas, baryton, Ewa Warta-Śmietana – sopran, Małgorzata Westrych – fortepian.
Bilety: 30 zł

Bilety na wszystkie koncerty są do  nabycia w Sklepie Muzycznym MIRO , ul. Gawrysia 2, tel. 14 670 86 25.

Patronat honorowy nad Dniami Sztuki 2017 objęli starosta Andrzej Reguła i burmistrz Mariusz Szewczyk, patronat medialny m.in. Obserwator Lokalny.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe