Niedziela, 19.11.2017, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Nie ma zgody na ocynkownię

Nie ma zgody na ocynkownię
Kilkanaście minut temu zakończyła się konferencja prasowa w Urzędzie Gminy Dębica, podczas której wójt Stanisław Rokosz poinformował o negatywnej decyzji w sprawie budowy w Zawadzie ocynkowni firmy ZinkPower Podkarpacie.

Argumentem, który wpłynął na  decyzję wójta, jest zbyt bliska odległość planowanej inwestycji od ujęcia wody .

Więcej na ten temat w najbliższym numerze OL, który trafi do sprzedaży we wtorek 19 września.

Tomasz Ratuszniak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joasia
Joasia 19.09.2017, 21:58
Każdy logicznie myślący ciemniak nie powinien nawet myśleć o budowie ocynkowni koło ujęcia wody. A nasi włodarze myśleli.
Natalia
Natalia 16.09.2017, 16:38
Nie można polskiej firmy sprowadzić tylko niemiecka ? Jeszcze uciążliwa dla środowiska
OSTATNI SPRAWIEDLIWY
OSTATNI SPRAWIEDLIWY 14.09.2017, 06:58
CIEKAW JESTEM KTO TERAZ ZAPŁACI ODSZKODOWANIE FIRMIE KTÓRA KUPIŁA DZIAŁKĘ KTÓRA TO TERAZ NIE BĘDZIE MOGŁA POSTAWIĆ FABRYKI,A JEŚLI CHODZI O ODSZKODOWANIE TO NA PEWNO BĘDĄ TO GRUBE TYSIĄCE ZŁOTYCH GMINA POPŁYNIE JAK NIKT BO WŁAŚCICIEL NIE ODPUŚCI I BĘDZIE CHCIAŁ ODZYSKAĆ ZAINWESTOWANE PIENIĄDZE.
Ola
Ola 14.09.2017, 18:46
Budujesz dom to zaczynasz od mebli ?
pryMUS
pryMUS 14.09.2017, 09:20
OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI !
Zdzich
Zdzich 13.09.2017, 20:38
A kto ich zaprosił do budowy zakładu akurat w tym miejscu?
Zdzich
Zdzich 13.09.2017, 13:48
Teraz pytanie kto zachęcał firmę do budowy ocynkowni akurat w Zawadzie , sami chyba nie przyszli.
Ja
Ja 13.09.2017, 13:25
Jeżeli porównania się ilość chemii znajdującej się w ocynkowni i jej odległość od ujęcia wody do tych samych parametrów dla fabryki Olimp Labs, to powinno się natychmiast zaprzestać produkcji w Olimpie i ogłosić stan zagrożenia dla życia mieszkańców. Wójcie, do dzieła!
lokalny działacz
lokalny działacz 13.09.2017, 11:35
Tą decyzją powinna zająć się prokuratura,zbyt wiele nie wiadomych odnośnie decyzji RG.Takie decyzje powinny być przejrzyste jak kryształ.
Bibo
Bibo 13.09.2017, 14:16
A twoją pisownią powinien się zająć nauczyciel od języka polskiego- jak się pisze niewiadomych? Tak to jest jak za komentowanie spraw ważnych biorą się gimnazjaliści albo niedouczeni populiści.
lol,ek
lol,ek 13.09.2017, 12:55
Prezes firmy Olimp to mocarz, postawil na swoim

Pozostałe