Piątek, 23.03.2018, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

10 pasażerów w aucie, 21-letnia kierująca odmówiła przyjęcia mandatu

10 pasażerów w aucie, 21-letnia kierująca odmówiła przyjęcia mandatu
Policjanci zatrzymali do kontroli 21-letnią kierującą iveco daily. Ilość znajdujących się w pojeździe osób zaskoczyła funkcjonariuszy. Jednak pasażerowie ponad stan, to nie jedyny problem, który wyniknął podczas tej kontroli.

Patrol dębickiej "drogówki", pełniący służbę podczas poniedziałkowych działań "Trzeźwy poranek", około godz. 7 rano w Nagoszynie zatrzymał do kontroli iveco daily. Kierująca pojazdem na widok radiowozu, prawdopodobnie chcąc uniknąć kontroli, próbowała zjechać na teren jednej z pobliskich posesji. Szybko wyjaśniło się, co było powodem takiego zachowania.
W samochodzie, oprócz kierującej, jechało 10 pasażerów, a pojazd zarejestrowany jest do przewozu 7 osób. Pasażerami były same kobiety w wieku od 20 do 51 lat.
Iveco prowadziła 21-letnia mieszkanka Grabin, która nie posiadała przy sobie prawa jazdy. Policjanci poinformowali ją o popełnionych wykroczeniach i postępowaniu mandatowym. 21-latka odmówiła jednak przyjęcia mandatu. Kobieta była trzeźwa.
Funkcjonariusze skierują do Starostwa Powiatowego w Dębicy wniosek o zatrzymanie jej prawa jazdy. 21-letnia mieszkanka Grabin będzie musiała wyjaśnić w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

www.podkarpacka.policja.gov.pl

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe