Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Kinga Krystek w mistrzowskiej klasie tanecznej A!

Kinga Krystek w mistrzowskiej klasie tanecznej A! Kinga Krystek i Daniel Szczygieł podczas zawodów w Radomiu.
W Radomiu odbył się "Freedom Dance Cup Festival" - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A, w którym brała udział Kinga Krystek w Dębicy. Razem z Danielem Szczygłem tańczyli w kategorii powyżej 15 lat, Klasa B, Styl Standard i Latin. W tej klasie, w stylu standardowym rywalizowały 23 pary, swoje zmagania taneczne zaczynali więc od ćwierćfinału. Bez baraży (rund dodatkowych) udało im się przejść do 1/2 finału, a potem do samego finału, gdzie ostatecznie zajęli 2 miejsce. Nagrodą dla trzech najlepszych par było uzyskanie mistrzowskiej klasy tanecznej - klasy A.

W tańcach latynoamerykańskich rywalizowało 32 pary - zaczynając od 1/8 - bez rund dodatkowych udało im się dotrzeć do 1/2 finału.
Tydzień wcześniej w Zabierzowie koło Krakowa odbyły się Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno-Wschodniej. Kinga i Daniel tańczyli w kategorii 16-18 lat, klasa open. W tańcach latynoamerykańskich wytańczyli półfinał, natomiast w tańcach standardowych 2 miejsce i tytuł wicemistrzów Regionu Polski Centralno-Wschodniej.
 

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe