Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej Fragment plakatu
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do uczestnictwa w Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej, którego finał odbędzie się w dniach 15-16 listopada br. w Domu Kultury Kosmos.

Konkurs przeprowadzany jest w szkołach i ośrodkach kultury na terenie powiatu dębickiego. Uczestniczyć w nim mogą następujące grupy wiekowe: uczniowie szkół podstawowych z klas IV - VI, uczniowie szkół podstawowych z klas VII i uczniowie gimnazjów, uczniowie szkół średnich oraz  osoby dorosłe.
Karty zgłoszenia należy przesyłać do 6 listopada na adres: Dom Kultury i Kino „Kosmos”, 39-200 Dębica, ul. Lisa 3, e-mail: konkursy@mokdebica.pl.
Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony: www.mokdebica.pl.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe