Poniedziałek, 19.03.2018, imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Oddaj głos na pracownię multimedialną w Straszęcinie

  • 7.10.2017, 11:02 (aktualizacja 06.10.2017 14:10)
  • Admin Admin
Oddaj głos na pracownię multimedialną w Straszęcinie Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Dzięki Fundacji Orange możemy mieć za darmo pracownię w miejscowości Straszęcin. Co trzeba zrobić? Oddawać swój głos właśnie na tę lokalizację - apeluje Elżbieta Drąg, sołtys tej miejscowości.

 Pod adresem www.pracownieorange.wp.pl z mapy wybieramy Podkarpacie i głosujemy na miejscowość Straszęcin.  Głosować można zarówno przez Facebook jak i adres e-mail.

Dziękujemy za każdy głos - mówi sołtys Drąg.

Szczegółowy opis, jak można głosować także na plakacie, zamieszczonym niżej.

Pracownie Orange to program społeczny, w ramach którego Fundacja Orange zakłada i pomaga prowadzić multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach. Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom lepszego dostępu do technologii, wzmocnienie ich cyfrowych kompetencji i stworzenie przestrzeni wspólnych działań. Każdą pracowania zostanie wyposażona w komputery, bezpłatny Internet, konsolę do gier, telewizor LCD i meble. Fundacja Orange pomaga opiekunom Pracowni prowadzić świetlice, urozmaicać ich ofertę i działać na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. Organizuje dla nich szkolenia, webinaria, tutoringi i oferujemy granty na realizację projektów społecznych i edukacyjnych. Pracownia Orange to miejsce spotkań, rozwoju pasji, kursów, warsztatów, tradycji lokalnych.

 

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe