Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Oddaj głos na pracownię multimedialną w Straszęcinie

Oddaj głos na pracownię multimedialną w Straszęcinie Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Dzięki Fundacji Orange możemy mieć za darmo pracownię w miejscowości Straszęcin. Co trzeba zrobić? Oddawać swój głos właśnie na tę lokalizację - apeluje Elżbieta Drąg, sołtys tej miejscowości.

 Pod adresem www.pracownieorange.wp.pl z mapy wybieramy Podkarpacie i głosujemy na miejscowość Straszęcin.  Głosować można zarówno przez Facebook jak i adres e-mail.

Dziękujemy za każdy głos - mówi sołtys Drąg.

Szczegółowy opis, jak można głosować także na plakacie, zamieszczonym niżej.

Pracownie Orange to program społeczny, w ramach którego Fundacja Orange zakłada i pomaga prowadzić multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach. Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom lepszego dostępu do technologii, wzmocnienie ich cyfrowych kompetencji i stworzenie przestrzeni wspólnych działań. Każdą pracowania zostanie wyposażona w komputery, bezpłatny Internet, konsolę do gier, telewizor LCD i meble. Fundacja Orange pomaga opiekunom Pracowni prowadzić świetlice, urozmaicać ich ofertę i działać na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. Organizuje dla nich szkolenia, webinaria, tutoringi i oferujemy granty na realizację projektów społecznych i edukacyjnych. Pracownia Orange to miejsce spotkań, rozwoju pasji, kursów, warsztatów, tradycji lokalnych.

 

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe