Wtorek, 16.01.2018, imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Wicepremier Jarosław Gowin: sukces Suretu, to sukces nas wszystkich

  • 22.10.2017, 17:25 (aktualizacja 22.10.2017 17:42)
  • Admin Admin
Wicepremier Jarosław Gowin: sukces Suretu, to sukces nas wszystkich
Wicepremier Jarosław Gowin wziął udział w konferencji z okazji 25-lecia firmy Suret, jaka odbyła się w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Jasionce k. Rzeszowa.

- W imieniu swoim, ale myślę, że mogę też powiedzieć, że w imieniu całego rządu, chciałbym bardzo serdecznie podziękować panu Stefanowi Bieszczadowi za to, co zrobił dla polskiej gospodarki, za to co zrobił dla Polski po prostu - powiedział Jarosław Gowin w swoim wystąpieniu.

W trakcie konferencji wystąpili także Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego, który mówił o perspektywach rozwoju przedsiębiorczości w naszym regionie oraz prof. Witold Modzelewski z wykładem o problemach polskiego, i nie tylko, systemu podatkowego.

W trakcie spotkania specjalne wyróżnienia odebrali czterej pracownicy Suretu o najdłuższym stażu pracy: Adam Bieszczad, Benedykt Gąsior, Augustyn Skorski i Sylwester Moździoch.

Więcej o konferencji, wystąpieniach prelegentów oraz jubileuszu firmy Suret, od 25 lat kierowanej przez Stefana Bieszczada, w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny, jaki ukaże się we wtorek 24 października br. A niżej kilka fotomigawek z tego wydarzenia.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe