Niedziela, 19.11.2017, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Czerkawski Cup w Dębicy!

  • 7.11.2017, 10:34 (aktualizacja 07.11.2017 13:41)
  • Admin Admin
Czerkawski Cup w Dębicy! Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Drugi turniej kwalifikacyjny do IV Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018 odbędzie się na lodowisku w Dębicy. Już w najbliższą niedzielę.

W turnieju kwalifikacyjnym zmierzy się 8 dziecięcych drużyn mini hokeja:
- MMKS Podhale Nowy Targ
- UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
- LHT Lublin
- UKH Dębica I
- UKH Unia Oświęcim
- MKS Cracovia
- UKH Dębica II,
- KTH KM Krynica.

Zwycięzcy pojadą do Warszawy na wielki finał w marcu 2018.
Zawody rozpoczną się 12 listopada br. o godz. 1`0:50. Wstęp wolny, kibice mile widziani.
Turniej organizuje Stowarzyszenie Sport 7, zostało założone  w październiku 2011 roku przez najbardziej znanego polskiego hokeistę – Mariusza Czerkawskiego. Głównym celem stowarzyszenia jest aktywizacja dzieci i młodzieży do uprawiania sportu, w tym w szczególności sportów zimowych oraz promocja wśród dzieci i młodzieży zimowych dyscyplin sportowych i aktywnego spędzania czasu.

 

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mały Głód
Mały Głód 10.11.2017, 22:44
Do propagatorów hokeja czyt: szachów wodnych. Nie mam nic do tej dyscypliny, myślę że nawet by mi się spodobała. Jednak to miasto ma bogata historię w innych dyscyplinach jak piłka, zapasy boks. Te dwie ostatnie odpadają bo nie ma już praktycznie struktur (chodzi mi o ligę). Stąd zostaje piłka która jest na marnym poziomie obecnie. Chcecie koniecznie pchac kasę w coś innego niż piłka - prosze bardzo żużel. Mamy najlepsza lige żużlową na świecie.
Batory
Batory 10.11.2017, 13:19
Mam pytanie do ludzi co sa w temacie. Rozumie remont lodowiska, ale jaki cel ma powiekszanie trybuny ? Bo wszedzie o tej trybynie i trybunie a ludzie nie weidza czemu i komu ma służyć? Prosil bym o odpowidzi kogos kto jest w temacie. Bo moze faktycznie jest ona potrzeba i przyniesie zyski miastu
Ghk
Ghk 11.11.2017, 01:23
Jakie zyski pomysl logicznie same straty bo klos ja musi utrzymac ?
paranoja. debica to wiocha jednak
paranoja. debica to wiocha jednak 10.11.2017, 16:22
Jak Cie to tak interesuje to idz do miasta popytaj. Byles? Myslisz ze siedza tutaj ludzie, ktorzy o tym decyduja? Przeciez komentarze negujace wszystko pisza sami frustraci co sami nie zajma sie swoim podworkiem a zawsze szukaja u sasiada.
ojoj
ojoj 10.11.2017, 11:54
ludzie w nazwie jest minihokej , to sa dzieci z rocznika 2008 i młodsze, co ona wam zrobiły się pytam. Co za klika z tej Dębicy a klike tworzą takie paskudne zacofane zawistne charaktery! SZOK
Do ojoj
Do ojoj 10.11.2017, 14:19
a ktoś ma coś do dzieci ? wszyscy pytają o korzyści jakie będą mieć te dzieciaki z nowej trybuny
Dzieciak.
Dzieciak. 10.11.2017, 16:14
Bedziemy w koncu miec funkcjonalne szatnie a nasi rodzice i inni kibice beda mogli ogladac nasze postepy w szkoleniu siedzac na nowej trybunie gdzie zaden slup nie zaslania widoku na tafle lodowiska.
R
R 11.11.2017, 09:12
Co oznacza funkcjonalne ? Teraz cos nie tak ze szatniami ? Nie ma w nich jaccuzi to oznacza ze sa niefunkcjonalne ?
Aha
Aha 11.11.2017, 09:10
Czyli dla paru rodzicow mamy wydac 13 milonow by im sie lepiwj ogladalo mecz. BRAWO. Jednak dzieci niech sie nie wypowiadaja ....
ks
ks 11.11.2017, 10:50
Tak samo możesz powiedzieć o kazdej innej inwestycji. Po co stadion lekkoatletyczny, dla paru biegaczy? Po co basen dla paru osób które przychodzą pochlapać sie w wodzie, po co dom kultury, po co kino. Mnie akurat bardzo cieszą każde inwestycje, bo miasto musi się rozwijać. A czy trybuna na 1000 czy dwa tysiace to co to za roznica dla utrzymania obiektu? przeciez krzesełka jeść nie chcą.
A może jakieś imprezy będą się odbywały typu rewia na lodzie, mecze reprezentacji. Pomyślałeś o tym? Żużel jest w tarnowie, piłka nozna na dobrym poziomie też. Hokej może ściągać kibiców z innych miast. Kwestia złapania odpowiedniego poziomu wyszkolenia. Ale praca z młodzieżą się odbywa i to cieszy.
Dziekciak2
Dziekciak2 10.11.2017, 22:45
I to tylko za 13 milonow dla rodzicow by mogli lepiej ogladac mecze swoich dzieci , bo z powodu przeludnienia kibicow na meczech malo co widac . No a szatni musimy miec wiecej bo jak wiadomo popularnosc hokeja u nas bardzo wzrosla i nie mamy gdzie ich pomiescic
Dębiczanin
Dębiczanin 10.11.2017, 07:44
Jestem pod wrażeniem negatywnych kciuków pod artykułem i stałych komentatorów na tej stronie nie trawiących tej dyscypliny w Dębicy.
Jest takie powiedzenie "HOKEJ BOLI" w tym mieście widać jak bardzo boli ale tych co nigdy kija hokejowego w rękach nie trzymali i nie wylewali litrów potu na treningach.
Dębiczanin
Dębiczanin 10.11.2017, 14:24
czy ktoś ma coś przeciwko hokejowi ? z tego co widać to ludzie mają żal o rozbudowę lodowiska a nie bezpośrednio do UKH........
Mały Głód
Mały Głód 9.11.2017, 09:50
Proponuję rozbudować pływalnie najlepiej na największa mozliwą ilośc osób (kilka tysięcy byłoby w sam raz). Stwórzcie szachy podwodne,ten sport też ma przyszłość tak jak hokej. Obiecuje być na każdym meczu
jan8
jan8 10.11.2017, 16:12
Od lat władze miasta modernizują obiekty na os . Słonecznym( igloopolu) i są to miliony złotych wydane w basen, halę , lodowisko , boiska . Obecnie myśli się nad stadionem lekkoatletycznym tez na tym samym osiedlu za kilka milionów . Jak można zapominać o miejskich obiektach KS Wisłoka? tam od lat nic się nie robi, trybuny niszczeją, betony popękane duża trybuna nadaje się na złom. Od czasu budowy euro boiska nie robi się praktycznie nic!! Przepraszam zrobiono chodnik od euro do blachy gdzie jest małe wejście na główny stadion, zrobiono z starych płyt chodnikowych które zostały ściągnięte z innej części miasta bo tam kładli kostkę. Praca wyglądała tak że podjechała koparka i poruszała ziemie i rypnięto tam te stare płyty. WSTYD!! .Jak można tak odstawiać fuszerkę!! Nadal na euro nie ma uzupełnionego granulatu nie szczotkowano trawy. Tam na tym obiekcie co zimę gra sparingi wiele drużyn z regionu Podkarpacia i Małopolski.
She
She 10.11.2017, 20:03
Ano dlatego że na owym osiedlu jest kompleks stadiony baseny korty lodowisko aquapark sauny hotel hale sportowe mój mosir alejki wały i ładne widoki- słowem kompleks wszystko w jednym miejscu, w całym kraju mało lub wcale nie ma takich miejsc !! Rusz szanowne 4 litery i zawalcz o coś na czym Ci zależy, z wylewania żółci zazdrości i zawiści nic nie wskurasz, a możesz się rozchorować. Litości, czas który spędzacie aby obrzydzić ludziom ta dyscypline przeznaczcie na zachętę do waszej. Pragnę zauważyć iż nigdy żaden łyżwiarz nie wyrażał dezaprobaty dla nnych inwestycji tudzież promocji innych niż ich dyscyplina, wręcz przeciwnie! Bierzcie przykład ????
DRAMAT
DRAMAT 11.11.2017, 10:33
Macie kompleksy na punkcie kompleksu sportowego, dramat !! Czas się obudzić, przejrzeć na oczy. Jak można jedne środowisko wynosić na sam szczyt, a drugie środowisko sportowe traktować jak 5 koło UUU
wozu !!!
She
She 11.11.2017, 06:46
Edit: mok mosir
jan8
jan8 11.11.2017, 00:07
Nie neguje tego kompleksu jest potrzebny. Tylko szanowny She nie powinno się zapominać o obiektach miejskich KS Wisłoka które też potrzebują modernizacji.
Popeieram malego gloda
Popeieram malego gloda 10.11.2017, 09:17
Kilka tysiecy to zdecydowanie za malo. Musimy budowac duzo wieksze obiekty
slj
slj 9.11.2017, 11:29
Proponuję wybudować dla Ciebie specjalistyczną przychodnię byś mógł się wyleczyć z kompleksów.
abc
abc 10.11.2017, 09:32
hahaah dokładnie!!! w punkt!
Lekarz
Lekarz 9.11.2017, 16:10
Popieram. Chociaz chyba nic nie pomoze temu gosciowi . Slowo "hokej" powoduje spustoszenie w mózgu tego goscia.

Pozostałe