Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Bryg. Roman Merchut zastępcą komendanta PSP

Bryg. Roman Merchut zastępcą komendanta PSP
Bryg. Roman Merchut został zastępcą komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej. We wtorek powołał go na to stanowisko komendant wojewódzki PSP st. bryg. Andrzej Babiec, w towarzystwie komendanta powiatowego PSP w Dębicy st. bryg. Wojciecha Buszka.

Uroczystość odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Decyzję o powołaniu na stanowisko wręczył podkarpacki komendant wojewódzki PSP.
Bryg. Roman Merchut do tej pory pełnił obowiązki zastępcy komendanta powiatowego PSP w Dębicy. Poprzedni zastępca komendanta st. bryg. Zbigniew Lasko przeszedł na emeryturę.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe