Niedziela, 19.11.2017, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Ks. Lemański przyjedzie za tydzień

  • 10.11.2017, 11:14 (aktualizacja 10.11.2017 11:18)
  • Admin Admin
Ks. Lemański przyjedzie za tydzień Na spotkanie zaprasza m.in. Elżbieta Kurowska, rzecznik prasowy KOD Podkarpacie
W sobotę 18 listopada w restauracji Steakhouse w Dębicy odbędzie się otwarte spotkanie z księdzem Wojciechem Lemańskim. Organizuje je Komitet Obrony Demokracji - KOD Podkarpacie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00.

 

 

 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tekel
tekel 12.11.2017, 16:49
Zanim rozerwiecie szaty nad tą wizytą, to przypomnę, że 11 listopada w Dębicy flaga nie wisiała nawet na 20% domów i mieszkań. Tak że demonstrujcie swój sprzeciw inaczej, a chętnym pozwólcie się spotkać z interesującym człowiekiem.
zek
zek 10.11.2017, 16:21
"W 2015 oraz 2016 roku ks. Wojciech Lemański brał udział w marszach oraz demonstracjach Komitetu Obrony Demokracji." Cóż jeszcze trzeba dodać ? Nic !
Ola
Ola 12.11.2017, 13:19
A jak wczoraj na Marszu Niepodległości maszerowali księża chyba,że to byli przebierańcy to OK,jak swoje skandaliczne wypowiedzi publiczne pełne nienawiści i agresji głosił niejaki ks. Międlar to też OK. Jakie różne miary można stosować. Prawda.
jann
jann 14.11.2017, 21:52
Jak pluli lewacy na modlących się ludzi i krzyż pod pałacem Prezydenckim to co w tedy był nienawiść??? jak myślisz ola???
jan
jan 14.11.2017, 21:45
Gdzie widzisz nienawiść księdza Międlara??? -przykład wypowiedz księdza - https://www.youtube.…

























Cama
Cama 12.11.2017, 10:39
Tak, nie wolno słuchać i spotykać się z Ks. Bonieckim,Bp. Pieronkiem, Bp. Rysiem o. Wiśniewskim, o Szostakiem i innymi, którzy mają odwagę mówić prawdę i nawoływać do zakopania rowu podziałów w społeczeństwie w duchu ewangelicznym. A do polityków apelują o opamiętanie się. Kościół jest powszechny a nie polityczny szkoda że nie wszyscy lokalni proboszczowie są wstanie to zrozumieć. A ja wybieram się na to spotkanie posłuchać mądrego człowieka.
Nonie
Nonie 11.11.2017, 00:20
No fakt, lepiej było zaprosić pana Rydzyka:) symbol cnót wszelakich i ubóstwa:)
Zażenowana doświadczeniami z 2016
Zażenowana doświadczeniami z 2016 10.11.2017, 13:42
Resortowe dzieci z Podkarpacia łapać za szturmówki i udawać pobitych, kładąc się na jezdni!
Ola
Ola 12.11.2017, 13:27
Zażenowana chyba nie wiesz,co piszesz.Nie jestem resortowym dzieckiem, jestem zwykłym szarym obywatelem, który używa rozumu i potrafi ocenić cynizm ,manipulacje, nachalną propagandę i pazerność obecnego rządzącego ugrupowania. Nie na tym miała polegać dobra zmiana. Kolejne oszustwo!
Batory
Batory 13.11.2017, 09:11
Lepsze to niz afery gospodarsze typu anber gold itp
Cama
Cama 13.11.2017, 13:41
I SKOKów, czy Fundacji Narodowej gdzie za akcję propagandową dot. sądów za 19 mln czy w końcu za akcję z króliczkami dot. rozmnażania się społeczeństwa w wydaniu ministerstwa zdrowia. Czy to jest normalny kraj. A może miliony na działalność pana Rydzyka, a może kasa z wycinki drzew w puszczy itd. O zgrozo, szaleństwo!
Simons
Simons 10.11.2017, 12:21
W końcu ktoś dla kogo warto iść. Raczej się wybiorę.

Pozostałe