Piątek, 15.12.2017, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Stoczniowiec pokonany w rewanżu!

  • 27.11.2017, 11:15 (aktualizacja 27.11.2017 11:35)
  • Admin Admin
Stoczniowiec pokonany w rewanżu! UKH Dębica
W ostatni weekend drużyny reprezentujące dębickie UKH rozegrały 3 spotkania, zaś drużyna żaka młodszego uczestniczyła w turnieju PGE oraz PZHL na lodowisku w Lublinie, gdzie zajęła 3 miejsce. W 1 Lidze hokeja na lodzie dębiczanie po minimalnej porażce w rzutach karnych w pierwszym meczu, w rewanżu pewnie pokonali GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Tego samego dnia w Dębicy, drużyna żaka młodszego, zmagająca się z kontuzjami oraz zwolnieniami chorobowymi zawodników uległa drużynie MMKS Podhale Nowy Targ 3:10. Bramki dla UKH Dębicy zdobyli: Wiktor Reguła, Marcin Kuzak, Kamil Żądło.
W 1 Lidze hokeja, w starciu z rywalami z drugiego krańca Polski, po bardzo dobrym otwarciu i prowadzeniu UKH już 4:0, gdańszczanie zabrali się do odrabiania strat. W drugiej odsłonie kibicie zgromadzeni na dębickim lodowisku zobaczyli aż 7 bramek. Na tablicy wyników po drugiej tercji widniał wynik 5:4.
Ostatnia tercja zaowocowała tylko jedną bramką, aczkolwiek bardzo ważną dla drużny z Gdańska, która doprowadziła do remisu, a tym samym do dogrywki, której dawno już nie było na dębickiej tafli w wykonaniu seniorów.
Dogrywka z zasadą złotej bramki również nie przyniosła rozstrzygnięcia. Sędzia główny - Katarzyna Zygmut, zgodnie z przepisami, po przygotowaniu tafli lodowiska podyktowała konkurs rzutów karnych. W tym fragmencie gry zwyciężyła drużyna Stoczniowca.
Bramki dla UKH Dębica: Dawid Giełbaga, Krzysztof Bryk, Oskar Kuczek, 2 x Artur Grzegorczyk.
W niedzielne południe rozpoczął się rewanż. Po dosyć wyrównanej pierwszej tercji, druga odsłona rozpoczęła się prowadzeniem gdańszczan, co zmobilizowało zawodników UKH i po dość wyrównanej tercji na tablicy wyników widniało 3:2. Ostatnia odsłona meczu była zdecydowanie pod dyktando zawodników z Dębicy, którzy pokazali bardzo dobry hokej, a co za tym idzie zdobyli 4 bramki, tracąc jedynie 1. Wynik całego spotkania to 7:3 dla UKH Dębica.
- To dla nas bardzo ważne zwycięstwo. W sobotę nam niewiele brakło, gdzie mieliśmy ładny wynik, rozluźniliśmy się widząc prowadzenie, a to bez skrupułów wykorzystali nasi przeciwnicy, doprowadzając do rzutów karnych, w których byli lepsi. W niedzielę już nie oddaliśmy zwycięstwa, świetnie to wpłynie na morale zawodników - komentuje trener Arkadiusz Burnat.
Bramki dla UKH Dębica: 2 x Kordian Chorążyczewski, 2 x Krzysztof Bryk, Mikołaj Kopyściańki, 2 x Maciej Gągol.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mały Głodzio
Mały Głodzio 29.11.2017, 18:57
Jak zrobią najwyższą ligę to pełna hala ludzi! Nasz Burmistrz to świetny wizjoner, patrzy w przód, dlatego postawił na Hokej. Piłka nożna będzie wegetować na poziomie 5/6 ligi. Hala lodowiska która powstanie za 10 milionów, 50% tej sumy pochodzić będzie z budżetu miasta, druga cześć z Warszawy. Brawo , Brawo za odwagę panie Burmistrzu!! Nasze osiedle. Słoneczne, jest szczególnie wdzięczne za inwestycje, ale i cała Dębica też powinna być zadowolona. BRAWO!!
bernard
bernard 30.11.2017, 18:34
Hokej będzie popularny, tyle młodych których wychowa Dębicki Hokej będzie, stanie się kibicami tej sekcji sportowej, przyszłość w hokeju
Elbi
Elbi 1.12.2017, 01:02
bernard mniej narkotyków prosze
COOOO????
COOOO???? 30.11.2017, 08:32
jak to kasa z miasta ? czemu nie ma informacji na ten temat na tej stronie lub w obserwatorze ?
Jarek
Jarek 29.11.2017, 21:07
Ty mały Głodziu w Dębicy nigdy nie będzie najwyższej ligi i nigdy hali pełnej nie będzie bo ludzi hokej nie interesuje a po za tym tu nie ma kto grać !!!

W innych miastach ludzi przychodzi garstka podam ci przykład z ekstraligi z dnia 21 11 2017
-Cracovia - Katowice na trybunach 150 osób miasto 760 tyś mieszkańców

Mały Głód
Mały Głód 29.11.2017, 08:49
Ludzie w Dębicy mają totalnie gdzieś ten śmieszny hokej a wy nadal go propagujecie. Brawo WY
tadam
tadam 29.11.2017, 16:07
eeee znawco wszystkich trendów, a ty co propagujesz ??? błyskotliwy zakompleksiony królu tego forum!! Z hokejowym pozdrowieniem , Ciaooo
anty głód
anty głód 29.11.2017, 12:22
nie produkuj się i nie propaguj, śmieszny to ty jesteś (celowo z małej litery)
Olek
Olek 28.11.2017, 19:43
Brawo
K.A
K.A 30.11.2017, 18:43
Olek, olek wygraj na prezydenta tylko TY ...
dębiczanin
dębiczanin 28.11.2017, 12:41
Hokej w Dębicy:):):),to są jakieś jaja,czytam i nie wieże,zapasy,boks tak ale hokej:)
ZOMBI
ZOMBI 28.11.2017, 20:28
Klub piłkarski Lks Igloopol ma być zlikwidowany, kibice Lks maja teraz kibicować Hokejowi ...
lala
lala 28.11.2017, 15:40
nie zamulaj tylko na kurs ortografii sie zapisz !!! tak wyobraz sobie ze jest hokej w Dębicy i to nie uwierzysz nie od wczoraj a od 20 lat!!! i prężnie się rozwija!!
fgh
fgh 29.11.2017, 13:32
Zgadza się i od 20 lat dalej niema porządnej drużyny seniorskiej. to jak się prężnie rozwija !!!
również dębiczanin
również dębiczanin 28.11.2017, 15:12
zobacz gdzie jest teraz boks w Dębicy, zobacz gdzie są zapasy . Przyjdź i zobacz jak się rozwija sekcja hokejowa- Hokej w Dębicy - ja w to wieRZę :) :) :)
Tomi
Tomi 30.11.2017, 02:50
Co ty porownujesz boks. zapasy ? To jest legenda ! Ludzie na to chodzili ! Hale wypelnione po brzegi !
Tadek
Tadek 30.11.2017, 01:28
Możysz wierzyć ale to się nie spełni spójrz na wyniki i to od wielu lat ! Tu nigdy nie było tradycji i nic się nie zmieni. Nie ma kto grać !
kibic
kibic 28.11.2017, 10:31
Gratulacje wygranej !!!!! fajny widowiskowy sport z dobrymi perspektywami patrząc na ilość młodych zawodników w klubie . Powodzenia !!!
Rde
Rde 30.11.2017, 01:42
To moze popatrz na ilosc kibiców? Gdzie ty tu widowisko widzisz !
fan
fan 30.11.2017, 10:47
przychodze patrzec na mecz nie na kibicow co ważne na tych meczach są prawdziwi kibice a nie ci pseudo i jest pełna kultura nie to co na stadionach!! to co chłopaki pokazują na lodzie jest mega widowiskiem, hockey to sport dla mocnych charakterow, ty i inne głody nigdy mieć nie bedą siedzą przed kompem i wylewają wiadro pomyj na coś o czym nie mają pojęcia. Po drugie należą wam się podziękowania za tak liczne propagowanie tejże dyscypliny pod każdym artykułem, dzieki głodziowi i innym coraz szersza rzesza ludzi się dowiaduje!! AAA sport sam się obroni! wszystko co dobre się broni samo przez się!
Smigol
Smigol 29.11.2017, 07:29
Niestety hokej w Polsce nie ma perspektyw, wystarczy popatrzeć na ekstraklasę jaki poziom sportowy reprezentuje na tle innych krajów. A u nas popularność praktycznie zerowa.
fan
fan 28.11.2017, 07:46
piękna widowiskowa dyscyplina!! bravo WY !!!
mały głod
mały głod 27.11.2017, 19:25
Brawo !! HOKEJ!! BRAWO
chyba polubię hokej
chyba polubię hokej 27.11.2017, 14:23
Gratulacje dla naszych chłopaków za walkę, byłem na dwóch meczach 1 ligi i jestem pod wielkim wrażeniem tego co widziałem, zaangażowania i chęci do gry zawodnikom z Dębicy nie można odmówić , szkoda że nie dowieźli wyniku w sobotę było by 6 pkt zdobytych . Dzięki za emocje , przyjdę na pewno na kolejne mecze.
Glupoty
Glupoty 28.11.2017, 21:03
Czlowieku ja jestem pod wielkim wrazeniem ze wygrali mecz, bo to cud jakis. I zreszta nie podniecaj sie bo gdansk na ostatanim miejscu w tabeli, wiec ochlon koloego i zobaczymy jak zagraja z czołówką tabeli
Przemo
Przemo 28.11.2017, 00:22
Mam wrażenie że podajesz się za kogoś ze środowiska hokejowego i strasznie zachwalasz hokej bo większość ludzi jest przeciwko tej dyscyplinie zwłaszcza w Dębicy.
Hockey rules
Hockey rules 28.11.2017, 20:38
Kogo nazywasz większością?? I jak to sprawdziłeś strategu? A Ty z jakiego środowiska? Z rzeczonej większości!? Idąc za tłumem nie dojdziesz dalej niż tłum! Po drugie wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany???? że sportowym pozdrawieniem
hockey not rules
hockey not rules 29.11.2017, 14:17
zobacz sobie na komentarze pod artykułami o hokeju. Zobaczysz co sądzi o hokeju większość....
no
no 30.11.2017, 08:46
ten wasz mały głod to większosc!! hahah te lajki to wiekszość nono najpierw ortografia teraz matematyka hahh.. a pilka jest od ilu lat i jaka liga ??? prosze państwa licza się fakty!!
Janek
Janek 28.11.2017, 20:06
Jak będzie następny mecz i będę miał czas to wybiorę się na hokej z żoną i córeczką. Super że coś się dzieje na lodowisku, jak się rozbuduje to może jakieś większe imprezy będą organizowane.
DoJanka
DoJanka 29.11.2017, 14:11
człowieku co ty bredzisz ??? aktualnie na imprezy chodzi garstka ludzi okolo 50 osób a ty mówisz o rozbudowie ? otrząśnij się .... A i proponuje wprowadzić płatne bilety na mecze UKH i inne wydarzenia sportowe na lodowisku.. Zobaczymy wtedy cwaniaki jaka będzie frekwencja
Nemo
Nemo 28.11.2017, 15:10
a co były jakieś demonstracje w mieście większości ludzi ? przeciwko tej dyscyplinie sportu ?
WRc
WRc 30.11.2017, 01:37
Tak były ale się tym nieinteresuj! Podaj jakie korzyści i dochody wpływają z tego waszego antyhokeja ?
Nemo
Nemo 30.11.2017, 12:08
Jestem kibicem Wisłoki od zawsze i nie piszę debilizmów, głupot itd. na temat hokeja na który też chodzę.

Pozostałe