Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 26.12.2017, 09:08 (aktualizacja 02.01.2018 19:24)
  • Admin Admin
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
W środę 27 grudnia ukaże się ostatnie w tym roku wydanie Obserwatora Lokalnego. A wraz z nim wyjątkowy prezent dla Czytelników, kalendarz ze zdjęciami Dariusza Tyrpina, przedstawiającymi przyrodę powiatu dębickiego, począwszy od Wisłoki w Dębicy po malownicze pogórze na południu.

Zapraszamy do lektury.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
#
# 31.12.2017, 22:39
A czym palą włodarze miasta i wsi?
zielonkawy
zielonkawy 30.12.2017, 15:16
Ekologia - tak, ale madra. Tutaj zapomina się o jednej rzeczy. Ja już dawno zrezygnowałem z zakupu worków na śmieci, ponieważ wykorzystuję do tego reklamówki z supermarketów, podobnie jak moi sąsiedzi. Mam zacząc je od nowa stosować?
p.s. - W Carrefour od dawna płaci się za reklamówkę 45 groszy, a Biedronce 8 gr. Reklamówki powinny być biodegradowalne i po problemie. Proste? Może za proste?
tak sobie
tak sobie 29.12.2017, 11:18
Od Nowego Roku bez reklamówki do sklepu nie wchodź bo zapłacisz za każdą 25gr. Nie wiem czemu akurat uwzięli się na reklamówki skoro plastik jest wszechobecny: odzież, opakowania, "meble", urządzenia wszelkiej maści. Obserwuję na osiedlu jak co światlejsi mieszkańcy zamiast do pieca odzież oddają do kontenerów których nikt nie opróżnia ! Rada Osiedlowa owszem istnieje ale żadnych działań w kierunku eko-świadomości nie podejmuje.Jakie były propozycje do budżetu obywatelskiego? Nic na temat czystego powietrza.
Vae
Vae 27.12.2017, 14:11
Bardzo dobra inicjatywa, tylko to pewien paradoks, że koszmarnie cuchnący węgiel niskiej klasy jest legalny, bo państwo na nim zarabia.
dymek
dymek 27.12.2017, 09:13
Chętnie się dowiem jakie były wyniki przeprowadzonych kontroli.
Czy prowadzone są jakieś statystyki ilości odbieranych śmieci w poszczególnych miesiącach? Najłatwiej jest wykonać analizę popiołów, nie trzeba nawet wchodzić do domów czy komórek. Worki z popiołem wystawiane są co 2 tygodnie. Na razie dziękuję za wiatr.
ela
ela 26.12.2017, 19:35
Bravo Wescie sie w koncu za tych co zatruwaja powietrze
Straz gminna zapraszam do Nagawczyny mandaty beda sie sypac az milo
kuba