Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Justyna Kowalczyk w Pjongczang, w Bieszczadach Tropem Żubra

  • 10.02.2018, 08:20 (aktualizacja 10.02.2018 08:28)
  • Admin Admin
Justyna Kowalczyk w Pjongczang, w Bieszczadach Tropem Żubra TVP Rzeszów
Justyna Kowalczyk walczy na trasie biegu łączonego w na igrzyskach w Pjongczang. Dzisiaj także odbędzie się IV Bieszczadzki Bieg Narciarski "Tropem Żubra. Relacja na antenie TVP Rzeszów.

Dziennikarze Telewizji Rzeszów w ramach cyklu „Zima w regionach” wyruszą w podróż po Podkarpaciu w poszukiwaniu atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu. Odwiedzą Muczne w Bieszczadach, gdzie odbędzie się IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra” oraz ponownie stok KiczeraSki   w Puławach, skąd przekonywać będą, że urlop warto spędzić także w Beskidzie Niskim. 
Dzisiaj (10 lutego) Ilona Małek i Marcin Pawlak zaproszą telewidzów do Mucznego, gdzie będzie się odbywać IV edycja Bieszczadzkiego Biegu Narciarskiego „Tropem Żubra”. Wezmą w niej udział zarówno profesjonaliści, jak i początkujący narciarze. Ponadto dziennikarze dowiedzą się więcej o atrakcjach czekających na turystów na terenie i w obiektach Leśnego Kompleksu Turystycznego „Lasy Bieszczadzkie”. Jedną z nich jest zagroda żubrów, będąca popularnym celem wycieczek w Bieszczady. 
W niedzielę 11 lutego Telewizja Rzeszów ponownie zawita do Puław, gdzie działa stacja narciarska KiczeraSki. Podziwiając uroki zimy, podsumują kończące się na Podkarpaciu ferie i zachęcą mieszkańców innych województw do rekreacji w Beskidzie Niskim. A jest w czym wybierać... Na spragnionych prawdziwie zimowego szaleństwa czekają m.in. tory biegowe, skutery śnieżne i Snowpark. Osoby zarządzające obiektem zdradzą także, co Puławy będą miały do zaoferowania wiosną i latem. 
 

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe