Poniedziałek, 28.05.2018, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Ferie ze strażakami i policjantami

Ferie ze strażakami i policjantami CKiP
Tradycyjnie podczas Ferii Zimowych w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej zorganizowano dla dzieci zajęcia, które odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-12.30. Jak co roku maluchy chętnie i licznie uczestniczyli w tych spotkaniach.

Uczestnicy zajęć brali udział w zajęciach plastycznych, tanecznych (zajęcia hip-hop, rytmiczno-taneczne) oraz w wielu grach planszowych, logicznych i zespołowych. Aby uatrakcyjnić zajęcia zorganizowano wycieczkę do Zakładu Aktywności Zawodowej w Woli Żyrakowskiej, gdzie wykonano prace z gliny. Po wyschnięciu zostały one wypalone i przekazane dzieciom na pamiątkę.
Zorganizowano także dla dzieci spotkanie ze strażakami z OSP w Woli Żyrakowskiej, którzy zaprezentowali udzielanie pierwszej pomocy, profesjonalne stroje bojowe strażaków, pokaz systemu gaśniczego.
Miało miejsce również spotkanie z policjantami, którzy przygotowali dla małych uczestników zajęć prezentację na temat zagrożeń w sieci oraz bezpiecznego poruszania się po drodze. Ferie zakończyły się wspólną zabawą karnawałową.
 

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe