Poniedziałek, 28.05.2018, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 12.02.2018, 18:12 (aktualizacja 19.02.2018 16:37)
  • Admin Admin
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowszy numer tygodnika Obserwator Lokalny w sprzedaży jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bazyli Kedziorek
Bazyli Kedziorek 26.02.2018, 15:35
Która strona Dębicy jest "Właściwa", a która "Niewłaściwa" bo się pogubiłem? Mapę należy zorientować do północy?
Ha
Ha 19.02.2018, 21:24
Chuduikamku !
Tomek
Tomek 18.02.2018, 19:59
Moze wzniesmy na nowo stosy i palmy tych ktorzy obrazaja swoim ubiorem nasze uczucia religijne! Kochani wiecej tolerancji! Ten komentarz oczywiscie odnosnie protestow parafian ze Straszecina. A argument pani radnej o nieprzespanych kilku nocach jest delikatnie mowiac smieszny,bo co maja powiedziec mieszkancy gminy Zyrakow ktorzy sasiaduja z autostrada! Oni 365dni w roku musza wstawac rano niewyspani. Pojdzmy za ciosem! Przeniesmy festiwal,a potem A4. Bedzie cisza i spokoj jak dawniej.
Tadeusz
Tadeusz 16.02.2018, 09:13
Jak obserwuję PIS w Dębicy to od lat nie mają swojego kandydata na Burmistrza..
Wolicki nie był w PIs , to samo Bielawa wyszedł z PO. Teraz popierają Szewczyka, też nie jest z PiS.Nie macie panowie swoich?
Jak pis dalej będzie popierał zawodników z zewnątrz, np. obecnego
Burmistrza Szewczyka to ja i moi znajomi nie poprzemy PiS w wyborach samorządowych.Dość mamy najemników którzy z błogosławieństwem part sprawują władzę
Popieram
Popieram 17.02.2018, 23:55
Młode wino należy lać do młodych bukłaków, inaczej bukłaki pękną. Dębica potrzebuje nowego spojrzenia którego nie zapewni wzajemna adoracja kumpelska która obecnie rozpanoszyła się. w Debicy
Tomasz
Tomasz 17.02.2018, 07:50
Panowie z PiS nie bójcie się postawić na swojego człowieka, macie kilku młodych wykształconych ludzi.
Jak kandydował obecny Prezydent Polski Duda też nikt nie dawał szans na zwycięstwo.
Dzisiaj jest czas młodych kreatywnych.
Poseł Warzecha ma rację i widzi daleko w przód,
Dębica nie ma czasu na stare układy i układziki, trzeba nowych na nowe czasy!!
bruno
bruno 14.02.2018, 09:47
Do Biedronki nie chodzę, więc nie wiedziałem. Ale idąc tym tropem rozumowania ,to w tej części Zatorza co jest tama na Wisłoce bankomatu nie ma. A szkoda.
Tomasz Ratuszniak
Tomasz Ratuszniak 13.02.2018, 21:54
Drogi bruno... dlatego napisałem, że to jedyny bankomat w tej części Zatorza. W jego zachodniej części sa jeszcze trzy, nie dwa jak napisałeś. Dwa na Piłsudskiego i jeden obok Biedronki.
bruno
bruno 13.02.2018, 17:59
Drogi Tomku.... Na Zatorzu są jeszcze dwa inne bankomaty a nie tylko w Tesco. A po za tym trzeba zreformować słowa "Zatorze" Dlatego, że to na tym "zatorzu" robi się całkiem szybko centrum miasta i za chwilę trzeba będzie "Zatorzem" nazywać tamtą część miasta (południową).
To po tej stronie jest Urząd Miasta, basen, lodowisko, stadion drugi stadion, orlik, korty, hotel, ogromny parking przed stadionem, że można sobie auto nawet w poprzek postawić a nie gnić jak w innych częściach miasta. Jest także poczta, kurier DHL, porządnie zaopatrzone sklepy na
Piłsudskiego, których to brak jest w rynku czy na Manhatanie. Jeszcze tylko zieleniak nam przenieście na tę część miasta i będziemy w pełni szczęśliwi.
Jan8
Jan8 14.02.2018, 11:16
ale się podnieciłeś bruno.Po centralnej stronie miasta tez nie brakuje obiektów sportowych, mamy dworzec PKP , piękny rynek na którym są zabytkowe kamienice. Mamy dwa domy kultury i zabytkowe kościoły, szkoły podstawowe z dobrą pazą sportową i liceum w centrum miasta. Piękne galerie handlowe i szpital z lądowiskiem na helikoptery ..hahha No co bruno ? dalej wymieniać ?
bruno
bruno 14.02.2018, 17:03
Akurat dworca bym tu nie wymieniał bo od strony Zatorza też jest wejście. Piękny rynek? otwórz oczy. Pilzno ma ładniejszy Dwa domy kultury? w tym jeden ledwo zipie. A szkołę gimnazjum i liceum to my też mamy. A i jeszcze mamy Policję. Tomek... zapomniałem .. Na paderwskiego jest 3 bankomaty + ten koło Biedronki.
Tomasz Ratuszniak
Tomasz Ratuszniak 15.02.2018, 20:53
Racja. Dwa na zewnatrz i jeden w banku.
rekin
rekin 15.02.2018, 07:31
Os . Igloopol - powinno być miasteczkiem 6 tyś
Co ty na to bruno?
Jan8
Jan8 14.02.2018, 22:12
Starostwo Powiatowe po właściwej stronie,siedziba gminy też.
TC Dębica też po właściwej stronie, domy rekreacji SOHO i Endorfina po właściwej stronie. Euroboisko tez po właściwej stronie, Najlepsze hotele po właściwej stronie z dworkiem na Wolicy, 5 gwiazdkowym.
Najlepsze restauracje po właściwej stronie.
40 tyś mieszkańców po właściwej stronie.
Dalej wymieniać ?
bruno
bruno 15.02.2018, 10:21
Najlepsze restauracje? błagam. Stań sobie z rana przed Lidlem i większość tych restauratorów spotkasz tam na zakupach do swoich lokali. Potem się zachwycasz jakie to pyszne a on poszedł do Lidla kupił słoik ogórków za 2,50 i podał tobie tyle, że nie w słoiku a na talerzu. Ale łącze ze światem to my mamy. Oba zjazdy z autostrady są po właściwej stronie miasta.
lala
lala 15.02.2018, 17:35
Po właściwej stronie są redakcje gazet lokalnych i telewizje Dębickie ,....Haha
1X2
1X2 13.02.2018, 22:34
Bruno na zatorzu brakuje stsa pasowalo by otworzyć
Kojo
Kojo 13.02.2018, 12:22
Czyżby się parafii przestało opłacać?
mariachi
mariachi 13.02.2018, 12:07
nic o plebiscycie człowieka roku - kiedy wyniki i ogłoszenie kto wygrał?
Gregor
Gregor 13.02.2018, 00:31
A będzie jakiś artykuł o przetargu na remont lodowiska ?
Darek
Darek 14.02.2018, 02:52
Przetarg na co? na pustą trybune za 30 mln? Ludzie a nie ma innych inwestycji w miescie?
Polak
Polak 12.02.2018, 21:33
Nastała "faxokultura pisowska".
ror
ror 13.02.2018, 17:48
Czy u nas działa Szyszko ? drzewa w parku wycinają -co tam będzie >

Pozostałe