Sobota, 17.03.2018, imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka

Rekrutacja trwa cały rok

  • 9.03.2018, 09:41 (aktualizacja 09.03.2018 10:35)
  • Admin Admin
Rekrutacja trwa cały rok Zespół Szkół Specjalnych
W Zespole Szkól Specjalnych w Dębicy odbył się Dzień Otwarty. Spotkanie było okazją do zapoznania się z bogatą ofertą placówki oraz do skorzystania z porad nauczycieli i specjalistów.

Goście obejrzeli program artystyczny, spotkali się z dyrektorem Martą Biłas, która opowiedziała o działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej szkoły. Osoby zainteresowane mogły wziąć udział w zajęciach praktycznych w ramach wszystkich przedmiotów realizowanych w placówce na poszczególnych etapach nauczania, a także skorzystały z zajęć specjalistycznych. Największym powodzeniem cieszyły się te plastyczne, gospodarstwa domowego, uprawy  roślin oraz specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu takiego jak: komunikacja alternatywna AAC, logopedia, EEG Biofeedback oraz integracja sensoryczna.
Bardzo atrakcyjna i urozmaicona oferta zainteresowała zarówno rodziców jak i uczniów, którzy chętnie uczestniczyli w zajęciach. Rekrutacja do Szkoły Podstawowej, klas gimnazjalnych, Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz na zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka trwa cały rok.

 

Admin Admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe