Niedziela, 22.04.2018, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Joli Morawczyńskiej urodziny na Zielonej (zdjęcia)

  • 24.03.2018, 18:55 (aktualizacja 26.03.2018 14:49)
  • Admin Admin
Joli Morawczyńskiej urodziny na Zielonej (zdjęcia)
Znakomita chodziarka, od kilku lat znana bardziej z biegowych tras obchodziła urodziny w gronie przyjaciół i znajomych, z którymi łączy ją sportowa pasja. Na starcie urodzinowego biegu po Lesie Wolica, po tzw. Zielonej trasie, stawiło się ponad sześćdziesięciu zawodników. Wszyscy w świetnych humorach z werwą ruszyli pod górkę. A na czele Jubilatka, uśmiechnięta jak zawsze i zarażająca energią.

Jolanta Morawczyńska, jedna z liderek Klubu Biegacza Maratończyk, popularna jest wśród biegaczy nie tylko dlatego, że osiąga znakomite rezultaty. W ubiegłym roku przebiegła maraton w Warszawie poniżej 4 godzin. Zawsze z uśmiechem na twarzy nie tylko zaczyna zawody, ale nie brakuje jej go nigdy na mecie, także wtedy, gdy jak w Krynicy miała pokonany 64-kilometrowy, górski ultramaraton. Lubiana jest jednak głównie za swoją pozytywną energię, którą dzieli się z biegaczami.
Nic dziwnego, że dzisiaj na Zielonej, na jej biegowe urodziny stawili się zawodnicy KB Maratończyk, ale też innych grup: Dębickie Gepardy, Dzikie Mustangi i Pędzące Ślimaki. Także wielu biegaczy niezrzeszonych. Wszyscy w szampańskich nastrojach pokonali po dwa kółka trudnej trasy, w sumie 13 km. 
A na mecie (na starcie też) czekały słodkości, m.in. legendarny już wafel Joli Morawczyńskiej, którym często dzieli się z przyjaciółmi podczas biegowych treningów.
Zawody zorganizował Klub Biegacza Maratończyk.

 

 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe