Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Nie ma komitetu Nowa Dębica i jej kandydata

  • 2.04.2018, 07:54 (aktualizacja 02.04.2018 08:05)
  • Admin Admin
Nie ma komitetu Nowa Dębica i jej kandydata
Nie będzie oddziału redakcji New York Times w Dębicy. Zresztą nikt by w taki prima aprilisowy żart nie uwierzył. Nie wiemy, czy ktoś uwierzył w naszą wczorajszą informację, ale ta o kandydowaniu na burmistrza Dębicy przez Ryszarda Pajurę była takim mniej lub bardziej udanym żartem.

Niewiele w tej informacji było prawdy. Nie było wczoraj porannego śniadania wielkanocnego komitetu Nowa Dębica, bo nie ma takiego komitetu. Ryszard Pajura nie będzie kandydował na burmistrza Dębicy, ani z tego, ani z żadnego innego komitetu. 
Prawdziwe jest tylko przekonanie zespołu redakcyjnego OL, że wszystkich powinna obowiązywać zasada rozdziału władzy od mediów. Niestety, obecnie zbyt często jest w Polsce łamana, przez niektóre środowiska nieuznawana, a jej łamanie wręcz uznane za normę. Ale to już zupełnie inny temat.

(red)

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe