Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Konwój wstydu dotarł do Dębicy (zdjęcia)

Konwój wstydu dotarł do Dębicy (zdjęcia)
Bilboard, na którym znalazła się podobizna byłej premier Beaty Szydło i kwota nagrody, którą sobie przyznała, zaparkował pod biurem posła PiS Jana Warzechy. W zwołanej tam konferencji prasowej wzięli udział przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, organizatora akcji, a także m.in. KOD i klubu radnych Razem dla Dębicy.

- Konwój wstydu dotarł do Dębicy, z czego się bardzo cieszymy. Od wczoraj konwój wstydu jest na terenie województwa podkarpackiego (...) Na początek chcielibyśmy przywitać panią Beatę Szydło, która zawitała tutaj u nas w Dębicy, a która podczas swojego odejścia przyznała ministrom, jak również sobie, wielomilionowe nagrody - mówił Krzysztof Lipczyński, świeżo upieczony szef lokalnych struktur PO.

Więcej na ten temat napiszemy w najbliższym wydaniu OL.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (91)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca
wyborca 13.04.2018, 20:57
Nie wiem dlaczego "PIS POLITYK" straszy ludzi nic nie znaczącymi słowami ? Proszę się douczyć .
sasiadeczka
sasiadeczka 13.04.2018, 06:15
oj lanser facebukowy przesadza zeby jemu nie zaczeli zagladac do portwela jak to on lubi innym patrzec . A domek to z pensji ? buhahaha
max
max 12.04.2018, 13:05
DO komentarza "PIS POLITYK" proszę nie straszyć społeczeństwa biedą ,bo tym sposobem nic nie ugracie ,a PIS w Dębicy też nie jest czysty ,bo jeden z dyr.po wyroku pełni dalej funkcje ,gdyby o tym wiedział p.J Kaczyński na pewno by była reakcja ,bo pełniąc funkcje publiczną trzeba być czystym SAM.WYPOWIEDZ p.J.K.
pispolityk
pispolityk 12.04.2018, 17:36
Jeżeli znasz taki przypadek to musisz wiedzieć ,że to przestępstwo. A Twoim obywatelskim obowiązkiem jest zawiadomienie prokuratora o podejrzeniu o popełnieniu przestępstwa. Inaczej oczerniasz co też jest karalne.
TakaPrawda
TakaPrawda 10.04.2018, 11:23
"Te pieniądze nam się po prostu należały!" - Beata Szydło.
jw
jw 10.04.2018, 08:12
resortowe dziecko nie kilka milionow a 1 600 000
max
max 9.04.2018, 20:41
ZAPYTANIE DO PO!!!!Kiedy Zwrócą nagrody ,bo też nabrali nie mało p.SENATOR z PO!!!600 000 tysięcy i będą mówić o moralności WSTYDU NIE MACIE!!! Myślę że wyborcy to pamiętają!!!!!!!!
pispolityk
pispolityk 9.04.2018, 20:05
Gdyby PO wróciła do władzy, a nie daj Boże PSL, zaglądalibyście to toreb na zakupy i nie wiedzieli czy jesteście przed czy już po zakupach. Taka będzie bieda !
polka
polka 12.04.2018, 15:28
Jakoś za czasów rządów PO-PSL nie było wsparcia patologii ( 500+) i żyło się normalnie. Teraz trzeba płacić za pisowski patologiczny program skutkiem czego są ogromne podwyżki, przede wszystkim cen żywności. Nie wiem jakim trzeba być debilem albo patusem żeby uwierzyć tej hołocie.
Nata
Nata 9.04.2018, 12:07
Wstydzić to powinni się Ci co się z tym konwojem identyfikuja. Ciekawe czy wszyscy byli na urlopach z tego zdjecia w tym dniu czy w pracy ?
lipniczka
lipniczka 9.04.2018, 07:16
ale fajnie brudy sobie beda wyciagali to i moze czegos ciekawago o inwestycjach sie dowiemy?
ciekawa
ciekawa 8.04.2018, 22:51
oj jak fajnie zaczna sie wybory i zacznie sie wyciaganie brudów czekam na rewelacje o tych "uczciwych" oskarzajacych z fotek
Realista
Realista 8.04.2018, 21:15
W następnych wyborach jakiegokolwiek szczebla, nikt z widocznych na zdjęciach osób, mojego głosu napewno nie otrzyma. Szczególnie dedykuję to aktualnej pani posłance
Patriota
Patriota 8.04.2018, 18:38
Peowcy won !!
Dębiczanin
Dębiczanin 8.04.2018, 11:11
" Konwój wstydu dotarł do Dębicy " nawet tutaj musicie przyjeżdżać ,żeby sobie wstydu narobić ? A nie lepiej sobie poczytać co poniżej pisze ?
AndziaBuba
AndziaBuba 7.04.2018, 21:45
Alina Rzewuska - ostoja demokracji. Szczególnie za czasów swojego dyrektorowania w SP11 i Starych Żukowicach. Koń by się uśmiał.
Nie mogę
Nie mogę 7.04.2018, 21:07
Brawo wyborcy Pana Warzechy i ski, wasz poziom polszczyzny oraz chrześcijańskie podejście do bliźniego, nie daj Boże zŻyda, wszystko tłumaczy.
Patriota
Patriota 7.04.2018, 08:25
Gorszy sort niema co... peowcy won !!
xxx vvv xxx
xxx vvv xxx 7.04.2018, 20:53
Ty patriota? a wiesz co to wogóle jest patriotyzm? nie sądzę.
super zespół
super zespół 6.04.2018, 14:24
Dwie Królewny Śnieżki i Czterech Króli ! - Tego jeszcze w Polsce nie było. Ale się zdarzyło !
Ola
Ola 7.04.2018, 20:11
A jednak ci ludzie swoją akcją informacyjną ( a taka jest rola opozycji - kontrola władzy na każdym szczeblu) spowodowali panikę w szeregach PiS. Sondaże nawet te robione przez nich pokazują pikowanie w dół. Panika w szeregach PiS widoczna również na Podkarpaciu. Nagrabili sobie ziarko do ziarka i nazbierało się. Naczelnik zarządził to co zarządził i się narobiło. Teraz będzie się działo. Bieda w oczy zaglądnie, do pierwszego nie wystarczy.Zawsze buta i arogancja zostaje ukarana. Szydera w wykonaniu pisowskim już chyba nie pomoże.
Anty Okrągły Stół
Anty Okrągły Stół 8.04.2018, 20:39
Tak jak partie polityczne, nie będące obecnie przy władzy, wzmacniają rządzących, to ewenement w skali światowej polityki. Nie dotarło do osób przez 8 lat trzymających stery władzy, że ciągłe przekonanie o tym, że elektorat to czerń, szybko nie będzie im zapomniane. Tak jak i wiele przekrętów, z którymi się nie kryli, a wręcz obnosili, że to nic wielkiego - że się im należy, "bo tak". Jedni bez drugich nie mogą istnieć. Jeżeli to jest opozycja, to w wersji kabaretowej z mocną podbudową hipokryzji. Traktat z Magdalenki dotyczy jak widać wszystkich. Bez wyjątku. W końcu dokonajcie samounicestwienia korytersi. Opozycja, która "kontroluje". Najlepszym - jednym z wielu, ale bieżącym przykładem jaka to opozycja, jest furiat profesor Niesiołowski. Wzorem pasji naukowej dokonał w swojej postawie wiele przeobrażeń. Od chrześcijańskiego narodowca (haha), poprzez totalnego krytyka Platformy, jej zwolennika - tym razem "gorącego", by zdystansować się od opisywanej opozycji, po ostatnio "ratowanie" PSL by nie utraciło swojego statusu w Sejmie, wobec propozycji obniżenia uposażeń parlamentarnych dostaje furii. Twierdzi, że to zagranie poniżej pasa, przeciwko opozycji (!!!), wymieniając kilku posłów kojarzonych z obozem rządzącym, w sposób dla siebie charakterystyczny, stosując "język pokoju", oświadcza że stoją wyzywani za tym, bo: "mogą sobie pozwolić na to". W domyśle - wcześniej potrafili się dorobić. Obnażenie opozycji (profesora) po raz kolejny. Wzmacniajcie PiS dalej. Jak uzależnieni od używek - na nieświadomce. Niby....
porządek ma być
porządek ma być 6.04.2018, 14:12
Na taka moc ! Nawet policji z Rzeszowa nie warto było ścigać. Zwykili
ochroniarze na grupach inwalidzkich rozwalili by to zgromadzenie w pył !
Gorszego sortu debiczanin
Gorszego sortu debiczanin 6.04.2018, 12:03
Brawo Krzysztof, Wiekie Dzieki Alina za odwage i za prawde. W Debicy rzadzi PIS przystawka Wspolnota Ziemi Debickiej Stefana Bieszczada. DWA W JEDNYM. Mam nadzieje ze Debiczanie zmienia ten układ w przyszłych wyborach. Pan Szewczyk tez niech sie okresli czy bedzie kandydatem Pis na Burmistrza czy zebyzostal burmistrzem zaprzeda dusze djabłu
warzymila
warzymila 8.04.2018, 22:56
kri. na pewno zmieni scene polityczna :))) po kontroli NIK hahaha
TK
TK 6.04.2018, 10:04
A czy Panowie Michoń i Lipczyński byli w tym dniu na urlopie czy byli w pracy?
mc
mc 8.04.2018, 13:11
a co Ty masz do Michonia.jeden z nielicznych radnych które coś robi dla mieszkańców i nie jest chamem jak dużo innych
Boguslaw Pociask
Boguslaw Pociask 6.04.2018, 12:31
Tk a moze podasz nazwisko i imie.
liliana
liliana 17.04.2018, 14:06
Ludku udaj się teraz na spotkanie z poslanka PiS i tam pokarz jaki jesteś bochater
lipiec
lipiec 6.04.2018, 21:15
ale wazelina?
Gorszy sort
Gorszy sort 6.04.2018, 12:13
A ty jestes na etacie w pis?

Pozostałe