Niedziela, 22.04.2018, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Jubileuszowy koncert z okazji 10-lecia KIK Muzy - zdjęcia

Jubileuszowy koncert z okazji 10-lecia KIK Muzy - zdjęcia Grzegorz Król
W sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie odbył się jubileuszowy koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej KIK Muza. Założyli ją w 2008 roku Krzysztof i Iwona Kajpustowie.

W trakcie koncertu publiczność mogła usłyszeć takie utwory, jak: Meluzyna, którą w oryginalnej wersji wykonuje Małgorzata Ostrowska, Mój jest ten kawałek podłogi z repertuaru Mr. Zoob, czy Nic nie może przecież wiecznie trwać Anny Jantar. W mocno rockowy nastrój młodzi wokaliści wprowadzili zgromadzonych w sali LO świetnym wykonaniem Mister of America, który przed laty również wykonywała Małgorzata Ostrowska, tyle, że z zespołem Lombard. Oczywiście, jak to bywa przy takich okazjach nie mogło zabraknąć tortu, kwiatów i innych upominków. Każdy kto chciał, mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, na specjalnej ściance.

Szkoła Muzyczna KIK Muza powstała w 2008 roku. Przez większość czasu funkcjonowała pod nazwą Yamaha. Zmieniło się to trzy lata temu. Przez dekadę uczniowie występowali w wielu miastach, brali udział w wielu konkursach, a także mieli możliwość grać i śpiewać przed takimi gwiazdami jak Maryla Rodowicz, Łzy, Rafał Brzozowski, Pectus czy grupa Video. Więcej na temat Szkoły Muzycznej KIK Muza, jak i samego koncertu jubileuszowego w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 10 kwietnia. Zachęcamy do lektury!

Grzegorz Król
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe