Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

40 milionów do podziału

40 milionów do podziału O pieniądze mogą wnioskować kluby szkolące dzieci i młodzież.
Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło III edycję Rządowego Programu KLUB, w ramach którego kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie. W tym roku na ten cel Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło rekordową kwotę 40 mln zł. Pozwoli to na dofinansowanie około 3700 klubów w całej Polsce.

Program KLUB to innowacyjny model bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów sportowych. Dofinansowanie może pozyskać każdy klub działający co najmniej 3 lata w formie stowarzyszenia i prowadzący szkolenie sportowe, które skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Wnioski do tegorocznej edycji Programu ,,KLUB” można składać do 8 maja 2018 r. Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do dnia 29 czerwca 2018 r.

Więcej informacji można uzyskać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Sportu i Turystyki klikając -> TUTAJ.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Grzegorz Król
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe