Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Wygrana Marka Kulasa na stoku w Stobiernej

Wygrana Marka Kulasa na stoku w Stobiernej
Na Stoku Narciarskim w Stobiernej odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej w formule XC. W klategorii M50+ wygrał Marek Kulas z Dębickiego Klubu Kolarskiego Gryf

W zawodach wzięło udział łącznie 100 zawodników reprezentujący m.in. takiej kluby jak: SKK Sandomierz, Dębicki Klub Kolarski Gryf, Jedlicze Team, Skalniak, ZKS Stal Rzeszów, K.K Jeżowe MTB, KCT Krosno, MTB Mosir Dukla, Flotex Polska, Żbik Komańcza, Bieniasz Bike, JG Sterk Bike Team, Sports Comp, Grander Team Mielec, JSC Jasło i Duro.  


Wyniki

Dziewczynki 7-8 lat
1. Amelia Nowak – Dębica
2. Wiktoria Walczak – Krosno
3. Natalia Stachurska – Skalniak

Dziewczynki 9-10 lat
1. Weronika Fałat – Jedlicze
2. Maja Kruszyńska – Skalniak
3. Magdalena Polańska – Skalniak

Dziewczynki 11-12 lat
1. Sara Bodkowska – Jedlicze

Dziewczynki 13-16 lat
1. Julia Jeż – Jedlicze
2. Karolina FIedor – Skalniak
3. Katarzyna Marmucka – Skalniak

Chłopcy 1-6 lat chłopcy
1. Jakub Fedorcio – Flotex Polska
2. Paweł Irzeński – Rzeszów
3. Ignacy Miłek – Stal Rzeszów

Chłopcy 7-8 lat
1. Jan Cijak  – Skalniak
2. Ksawery Czudec
3. Michał Głód – Wiśniowa

Chłopcy 9-10 lat
1. Nick Pawłowski  – Skalniak
2. Maksymilian Ginter – Nowy Sącz
3. Hubert Mastalerz – Nowy Sącz

Chłopcy 11-12 lat
1. Mateusz Fałat  – Jedlicze
2. Wiktor Jeż – Jedlicze
3. Leon Łodziej – ZKS Stal Rzeszów

Chłopcy 13-14 lat
1. Filip Sieradzki  – ZKS Stal Rzeszów
2. Jakub Półchłopek – JedliczeTeam
3. Michał Gawlik – DKK Gryf

Chłopcy 15-16 lat
1. Michał Jajko  – SKK Sandomierz
2. Miłosz Panyło – DKK Gryf
3. Maciej Dziadosz – Jedlicze Team

Kobiety open
1. Ewelina Gugała  – KK Jeżowe MTB
2. Katarzyna Łuszcz – Bukowsko
3. Katarzyna Bek – Żbik Komańcza

Mężczyźni open
1. – Kacper Crodec  – Rzeszów
2. Jan Miłek – Zgłobień
3. Jakub Lipko – SKK Sandomierz

Mężczyźni M20-29
1. Arkadiusz Mirek  – Bieniasz Bike
2. Sławomir Dziwisz – Ustrzyki Dolne
3. Jakub Rusin – JG Sterk Bike Team

Mężczyźni M30-39
1. Krzysztof Gajda – Jedlicze Team
2. Sławomir Skóra – Jedlicze
3. Rafał Brzęczek – Łódź

Mężczyźni M40-49
1. Mirosław Bieniasz – Bieniasz Bike
2. Janusz Łodziej – ZKS Stal Rzeszów
3. Jacek Ciecieręga – Dębica

Mężczyźni M50+
1. (ex aequo) Marek Kulas  – DKK Gryf, Zbigniew Adam – Iwonicz Zdrój
3. Jan Goleń – Duro

Organizatorami mistrzostw byli: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Urząd Gminy Dębica, Starostwo Powiatowe w Dębicy, Miasto Dębica, Dębicki Klub Kolarski „Gryf”, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Centrum Edukacji Ekologicznej Gminy Dębica.

Na podstawie informacji Gminnego Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica

 

 

 

 

ryszardpajura_
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DOBRE, DOBRE, DOBRE
DOBRE, DOBRE, DOBRE 14.06.2018, 11:54
Przyklad to ulica parkowa w Debicy i maly chodnik pomiesci i rowezystow i pieszych
Zakręcam się Dębicą
Zakręcam się Dębicą 14.06.2018, 07:24
Każdy chodnik w mieście powinien też służyć rowerzystą,zrobić na nich ścieżki rowerowe, jazda po chodniku jest bezpieczniejsza niż po ulicy miedzy samochodami

Pozostałe