Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Człowiek Roku OL 2016 - komu Laur Czytelników (sport)

  • 4.01.2017, 13:46 (aktualizacja 07.01.2017 10:16)
  • Admin Admin
Człowiek Roku OL 2016 - komu Laur Czytelników (sport)
Trwa wybór Człowieka Roku 2016 Obserwatora Lokalnego. Po dokonaniu przez redakcję nominacji 18 kandydatów w 6 kategoriach w tej chwili ruch należy do Czytelników, którzy głosując zdecydują, kto otrzyma laury w każdej z nich. W kategorii sport kandydują; na zdjęciu od lewej: Sebastian Pająk, Joanna Rżany, Paweł Zydroń.

Głosować można wypełniając kupon zamieszczony w Obserwatorze Lokalnym (w bieżącym oraz kolejnych wydaniach) i dostarczając go osobiście lub za pośrednictwem poczty do redakcji na adres: ul. Żeromskiego 10, 39-200 Dębica.
Na kuponie można poprzeć swojego faworyta w jednej czy dwóch kategoriach, ale można też wskazać nazwiska kandydatów w każdej z nich.
Można też głosować wysyłając sms na numer: 71160.
W treści wiadomości trzeba wpisać: OL XY, gdzie zamiast XY wpisujemy numer kandydata, który znajduje się przy nazwisku. W przypadku głosowania na kandydatów w kategorii sport, aby wysłać głos na kogoś z nominowanej trójki należy wpisać po nazwisku kandydata następujące numery:
Sebastian Pająk - OL 16
Joanna Rżany - OL 17
Paweł Zydroń - OL 18
.
Głosowanie kończy się 8 lutego 2017 roku. Można dostarczyć dowolną liczbę kuponów i wysłać dowolną liczbę smsów. Kandydaci, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdej z sześciu kategorii, otrzymają Laur Czytelników. Spośród tej szóstki Kapituła konkursu wybierze Człowieka Roku 2016 Obserwatora Lokalnego.
W tym roku po raz pierwszy wręczymy też Obserwatora Młodych. Laureata tego wyróżnienia wybierzemy w redakcyjnym gronie, a statuetkę odbierze on wspólnie z Człowiekiem Roku 2016. Wręczona zostanie także statuetka Obserwatora za całokształt działalności.
.
Kandydaci do tytułu Człowieka Roku 2016 Obserwatora Lokalnego w kategorii sport.
.

Sebastian Pająk (OL 16)
Trener Spartan Race Training Group zgromadził wokół siebie amatorów biegania z przeszkodami. To z jego inicjatywy odbył się pierwszy trening tej nowej u nas dyscypliny sportu. Grupa SRTG promuje Dębicę podczas startów w Polsce i za granicą. W tym roku pokazali się w Krynicy, Libercu (Czechy), Koszycach (Słowacja) i Tokaju (Węgry).
.
Joanna Rżany (OL 17)
To, że Dębicę zaczęła odwiedzać Otylia Jędrzejczak, to głównie zasługa wiceprezes UKP Gryf Dębica. Najpierw na jej zaproszenie mistrzyni olimpijska z Aten przeprowadziła u nas trening, w którym wzięli udział także pływacy Bobrów. Na początku grudnia zaś zorganizowane zostały mikołajkowe zawody, w których wzięło udział ponad 600 dzieci z Polski.
.
Paweł Zydroń (OL 18)
W czerwcu trener piłkarski był bohaterem w dwóch miejscowościach. W Dębicy, bo przyczynił sie do powrotu do IV ligi Igloopolu. W Wiewiórce, bo pod jego wodzą klub po raz pierwszy wszedł do V ligi. W tym drugim szkoleniowcem jest do dziś i trzeba przyznać, że jak na beniaminka Wiewiórka radzi sobie w rozgrywkach wyśmienicie.
.
Kandydaci w kategorii działalność społeczna - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii gospodarka - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii kultura - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii oświata - zobacz tutaj
.
Kandydaci w kategorii samorząd i polityka - zobacz tutaj
.

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

qwerty
qwerty 9.01.2017, 19:44
Jaki sens ma ten konkurs, skoro np. Mateusz Pasek wśród znajomych chwali się, że kupił specjalnie nr telefonu (może kilka) z którego/których głosuje na siebie? A funduszy Mu nie brakuje jako zięciowi jednego z współwłaścicieli Śnieżki... Toż to obłuda. Zapewne wygra, ale czy naprawdę zasłuży na ten tytuł?
trep
trep 4.01.2017, 20:53
Gdzie jest Staszek Nauka i były Prezes Grabowski ten który zawsze był i jest za sekcją piłki nożnej w Wisłoce ? i nie chciał likwidacji ..

Pozostałe