Piątek, 20.01.2017, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Maciej Maleńczuk zaśpiewa w Koncercie Noworocznym

  • 9.01.2017, 13:19 (aktualizacja 09.01.2017 13:57)
  • rys
Maciej Maleńczuk zaśpiewa w Koncercie Noworocznym
Koncert Noworoczny odbędzie się w Jodłowej po raz drugi (na zdjęciu podczas ubiegłorocznej edycji). W tym roku wystąpi w nim Maciej Maleńczuk.

Jak informuje wójt Robert Mucha, koncert odbędzie się w niedzielę 29 stycznia 2017 w Jodłowym Dworze. Czyli tam, gdzie przed rokiem - wtedy podczas pierwszej edycji wystąpiła Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy.
Noworoczny koncert Macieja Maleńczuka w Jodłowej ro9zpocznie się o godz. 15:00. Gwiazda polskich scen związany jest z Jodłową od kilku lat, ma tu dom, w którym mieszka głównie latem.
 

rys
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lucs
Lucs 17.01.2017, 18:43
Najlepiej zadzwonic na jodlowy dwor
piotrek
piotrek 17.01.2017, 13:10
gdzie można kupic bilet i za ile ?
kert
kert 17.01.2017, 13:54
myślę że takie inf uzyska Pan w gminie :-)
Lucs
Lucs 15.01.2017, 12:03
Gdzie mozna kupic bilety wie ktos?
lis
lis 16.01.2017, 07:18
wstep wolny
ketr
ketr 17.01.2017, 13:55
Myślę że najlepiej w tej sprawie zapytać w gminie
Lucs
Lucs 15.01.2017, 11:59
Wstep wolny
h_u 12.01.2017, 08:48
hahahah. Jak czytam te komentarze to pękam ze śmiechu. Po pierwsze koncert noworoczny to nie tylko spiewanie kolęd więc nawet jesli "satanista" to chyba wystąpić ze swoimi utworami może?!!! Chyba tolerancyjni jesteśmy :-) !!!!!!!!!!!!
I tu mi się nasuwa utwór właśnie Jegomościa https://www.youtube.…
A po drugie FAJNIE prawda? hahahahahah
Pies
Pies 13.01.2017, 13:25
słabe jak cyk komara
maciejka
maciejka 11.01.2017, 18:43
Wstęp płatny, bezpłatny, za zaproszeniami?
kert
kert 17.01.2017, 13:56
najlepiej zapytać u źródła w gminie :-D
trzeźwy Maciej
trzeźwy Maciej 11.01.2017, 17:54
Ciekawe czy podpity Maciej znowu kogoś pobije jak ostatnio
lolo
lolo 11.01.2017, 13:15
Hahahahaha Maleńczuk satanista? Do psychiatry!
egzorcysta
egzorcysta 11.01.2017, 11:27
Pomóc może w tej sytuacji woda święcona w dużych ilościach i kropidło. Kropić po wszystkich obecnych. To powinno szatana odpędzić.
egzorcysta
egzorcysta 12.01.2017, 09:26
Dobrze też jest mieć przy sobie przynajmniej główkę czosnku, który działa bakteriobójczo i odpędza złe moce.
titu
titu 13.01.2017, 10:42
jak narazie wszystkie złe moce to płyną z tych komentarzy hahahaha. Ale preparat bakteriobójczy zawsze przydatny hahahah
zniesmaczona
zniesmaczona 10.01.2017, 15:02
Satanista będzie śpiewał kolędy? Obciach na całą Polskę. Może samego szatana niech wójt zaprosi!
sąsiad
sąsiad 9.01.2017, 22:24
Promują !!!
Franyu