Piątek, 20.01.2017, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Mateusz Smoła zostaje na czele Rady Powiatu

  • 9.01.2017, 16:18
  • rys
Mateusz Smoła zostaje na czele Rady Powiatu
Nie udała się próba odwołania Mateusza Smoły, przewodniczącego Rady Powiatu (na zdjęciu wita się z uczestnikami powiatowego spotkania opłatkowego). Murem stanęło za nim 15 radnych Prawa i Sprawiedliwości oraz Ruchu Integracji Społecznej. Za pozbawieniem go funkcji głosowali głównie radni Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Paweł Jarosz, przedstawiciel tych ostatnich, zarzucał przewodniczącemu głosowanie za odrzuceniem budżetu powiatu na rok 2016. To miał być główny powód złożenia wniosku o odwołanie Mateusza Smoły.
O przebiegi sesji nadzwyczajnej, jaka odbyła się dzisiaj przy ul. Parkowej, na której rozstrzygnęły się losy przewodniczącego, piszemy więcej w najnowszym wydaniu Obserwatora Lokalnego - w sprzedaży już jutro, tj. we wtorek 9 stycznia br.

rys
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytanie
pytanie 10.01.2017, 14:33
ponieważ nie można komentować pod artykułem, pytam tutaj - które LO jest najlepsze w powiecie i dlaczego II LO jest takie słabe? A tak jest powszechnie wychwalane! Za co pytam, w takim razie?
dębiczanin
dębiczanin 10.01.2017, 14:52
Tytuł artykułu powinien brzmieć - "Przepaść między ILO, a IILO!" Ale jak wiadomo nie wolno źle pisać o IILO, bo jest "wspaniałe" Widać jak jest "wspaniałe"! O pozostałych nie wspomnę, a przecież nauczyciele biorą identyczną kasę za pracę!
asdfh
asdfh 10.01.2017, 12:07
Tymczasem jakiś niedorozwój umysłowy na fejsbuku Ciszka postuluje zamkniecie polskiego rządu i zagazowanie cyklonem B - Romuś nie reaguje a juz kilkanaście godzin od wpisu
risowiec
risowiec 10.01.2017, 12:01
gamoniu-zajmij się burym,płodniem i ladą
eko
eko 10.01.2017, 09:29
Wywóz śmieci podrożał, segregowane ,8.25zł, niesegregowane 10, zł.
Większość odpadów należy samemu wywieść do PSZOK-u, a jakże - posegregowane, więc co się da spalić wędruje do pieca, a na ulicach smród i spaliny zgrzytają w zębach.
Gospodarka odpadami polega na przerzuceniu ciężarów na mieszkańców, którzy i tak płacą za ich wywóz - to jest dopiero biznes.
Dębiczan
Dębiczan 10.01.2017, 07:10
W Dębicy była i jest dalej klika tylko popatrzeć co wokół się dzieje ,co oni myślą , że nikt nie widzi ,przyjdą wybory znowu będą kłamać i mataczyć = Ludzie nie Wybierajcie Tych KLAMCOW.
uczciwy
uczciwy 9.01.2017, 22:58
Powiązania panów z grupy R(okosz)iS(pólka) jakoś poslowi nie przeszkadzają. Bo jak Kali to dobrze, ale jak Kalemu- o to nie ma zmiłuj.
J J
J J 10.01.2017, 10:26
W samym nagłówku już widać kto to pisze. Uczciwy??? gdybyś był uczciwy to byś nie oczerniał. Te powiązania to dobro dla społeczeństwa naszego.
Jasiu
Jasiu 9.01.2017, 22:42
Jarek jak możesz oczekiwać zasad od faceta, co mięsem handlował? Ciekawe czy z wójtem wspólnie wylewają za kołnierze?
Jarek
Jarek 9.01.2017, 22:07
PiS i WZD nie tak dawno chciało odwołać Smołę, a dziś Bielawa, Adamek, Jaskółka, Chęciek, Maziarka, Samborska itd pokochali go na nowo. To się nazywa konsekwencja, dębicki PiS pod przywództwem posła Warzechy to partia z zasadami.
ciekawy
ciekawy 10.01.2017, 14:24
A jak głosował Ciszek?
stanislaw
stanislaw 9.01.2017, 22:01
A teraz pogonic reszte z psl-u na czele z starosta. Brawo Mateusz!!!!!
wielbicielka
wielbicielka 9.01.2017, 22:10
Tylko który Pasek czy Smoła. Ja wolę Paska.
podtruty
podtruty 9.01.2017, 17:16
A co Państwo na to: http://www.nowiny24.…
dvbt
dvbt 9.01.2017, 22:43
Powietrze zatrute, bo PiS pozwala ludziom palić czym popadnie. A taki Radziwiłł problemu nie widzi.
realista
realista 9.01.2017, 21:46
No cóż aktywny na FB Pan Burmistrz pisze o jasełkach , opłatku, turnieju piłki. Realne problemy nie są poruszane ponieważ wymagają podjęcia trudnych decyzji a na to Pana Szewczyka nie stać. To już nie jest "ciepła woda" to jest " ciepła i słodziutka" Więc będziemy czytać o sukcesach nie koniecznie Burmistrza ale na pewno na Jego stronie. Bo o problemach Pan Burmistrz wie, rozumie- załatwi. Ale jak i kiedy? to nie ma znaczenia. Ma być miło i przyjemnie i najważniejszy jest pijar bo jak powiedział klasyk - ciemny lud to kupi. A MOŻE NIE KUPI? ,
risowiec
risowiec 9.01.2017, 16:53
i bardzo dobrze .....gamonie z psl .
gamoń
gamoń 9.01.2017, 21:56
Lepiej być gamoniem niż risowcem, to pomieszanie PZPR-owców typu Rokosz z przedsiębiorcami typu Smoła, którzy ciągle są podwykonawcami, a to tu, a to tam. Kolejnym arcy ciekawym przypadkiem RiS-u jest niejaki pan Leszek Reguła. Powiązania krętactwa i matactwa. Nie wspomnę o panu Przetaczniku, same kryształowe persony.

Pozostałe