Piątek, 28.04.2017, imieniny: Bogny, Walerii, Witalisa

O której w sobotę, o której w niedzielę chciałbyś oglądać mecze hokeistów? (zagłosuj)

  • 12.01.2017, 08:30 (aktualizacja 12.01.2017 09:53)
  • rys
O której w sobotę, o której w niedzielę chciałbyś oglądać mecze hokeistów? (zagłosuj) fot. Dorian Kapiszewski
Uczniowski Klub Hokejowy Dębica pyta kibiców, o której chcieliby oglądnąć dwa mecze I Ligi w kolejny weekend - 21-22 stycznia br (pierwszy w sobotę, drugi w niedzielę). Głos można oddać m.in na profilu fejsbukowym UKS Dębica, także niżej w ankiecie na naszej stronie.

Na odpowiedzi UKH Dębica czeka do poniedziałku 16 stycznia br, do do godziny 7:30.

rys
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (63)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wodcanmielec
wodcanmielec 22.02.2017, 07:32
Zagłębie Sosnowiec -UKH Dębica 29:0 wynik meczu z niedzieli
oj
oj 20.02.2017, 21:51
http://www.hokej.net…
timi
timi 15.01.2017, 21:33
Dzis bramke szczelili! Wielkie brawa i szacun. Ekstraklasa juz coraz blizej
riki
riki 16.01.2017, 01:03
To byl samobój
Miodek
Miodek 15.01.2017, 22:00
I tak lepiej grają niż ty piszesz
titi
titi 16.01.2017, 00:57
Co ma pisanie do wyniku !gosc ci napiasal wynik prawdziwy meczu i tyle. A ty blysnoles cos o pisaniu! Wiadomo ze jestes z grona hokeja ale wynik idzie w swiat.
to
to 15.01.2017, 00:43
jak moze byc taki wynik? i miasto stawia na hokej!
mj
mj 15.01.2017, 01:20
ale wstyd
elio
elio 16.01.2017, 01:05
Norma
dk
dk 16.01.2017, 01:00
Jaki fstyd przeciez oni wiedzą ze kazdy mecz w plecy
łowca wyników
łowca wyników 14.01.2017, 23:36
2017-01-14 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec UKH Dębica Stadion Zimowy 19 : 0
(5:0, 7:0, 7:0) coś słabo widze ekstraklase
Erst
Erst 15.01.2017, 18:59
A dzisiaj 10-1
Są postępy? Są!
tigi
tigi 16.01.2017, 01:06
Git jest i tak trzymac spokojnie po jednej bramce i byle do przodu
byku
byku 15.01.2017, 21:36
Są są skur....ńskie
fifi
fifi 15.01.2017, 21:30
Zaglebie odpuscilo bo im sie szkoda zrobilo Debicy. Ale standart dwucyfrowka. LUBIE TO
marta
marta 15.01.2017, 01:14
ja tez coś tam sie sportem interesu ale takiego wyniku to nigdy niewidzialam
gazda
gazda 15.01.2017, 00:36
Za to zaległe mecze z Sosnowcem z grudnia przełożone na styczeń zweryfikowane na walkowery 2 razy po 0:5
Tylko 0:5
;)
A w tabeli ligowej jest również pozycja ŚWNM czyli średnia liczba widzów na meczu
UKH - 42 sztuki, i to nie jest najniższa wartość, bo Poznań jest lepszy czyli gorszy, ale liga...
Czyli nawet rodzice zapaleńców na mecze pociech nie chodzą
don pedro
don pedro 15.01.2017, 01:38
tu niechodzi ile ludzi przyjdzie na mecz dla srodowiska hokejowego lepiej jest jak przyjdzie malo ludzi. bo oni wiedza ze i tak przegraja ale 1 liga jest !
fd
fd 15.01.2017, 01:02
42 sztuki oooooo to trzeba rozbudowac obiekt! a zaglebie im zapilo 19-0 wczoraj
dk
dk 15.01.2017, 00:50
polać ci
gacek
gacek 15.01.2017, 22:12
Polej kurna w przyszłym sezonie będzie lepiej, zobaczycie!
gk
gk 16.01.2017, 01:19
Lepiej hehe dobre
kasd
kasd 16.01.2017, 01:08
W przyszlym sezonie to juz hokeja niebedzie
łowca talentów
łowca talentów 14.01.2017, 21:10
Jest do wzięcia japoński hokeista Machakijem Jakotako, z nim ekstraliga pewna
Piotr z Warszawy
Piotr z Warszawy 13.01.2017, 00:28
Tak zaorali kluby piłkarskie i postawili na Hokej, to jest fakt.Tam gdzie powstają nowoczesne obiekty sportowe tam wadze dążą do jak najlepszego wykorzystania tych obiektów sportowych, zobaczycie za w nie odległym czasie Ekstraligę hokeja w Dębicy. Miasto wyłoży na przykład milion złotych, sponsorzy dołożą swoją działkę i będzie najwyższa liga hokejowa .
Ek
Ek 13.01.2017, 07:21
A co z sanokiem ? Tam misdto niechce ani grosz dawac na ekstralige bo im sie nie oplaca. To nagle debicy sie oplaca. O czym ty piszesz ?
222
222 13.01.2017, 10:10
sanok nie gra w extralidze
średni głód
średni głód 13.01.2017, 17:48
Za to Dębica będzie hehehe
sw
sw 13.01.2017, 18:23
to jest niemożliwe !!! z takimi wynikami to mogą grać ale w kręgle
LKS
LKS 13.01.2017, 22:28
Możliwe możliwe. Miasto już postawiło na hokej, tylko teraz pytanie ile milionów na to pójdzie
dg
dg 16.01.2017, 01:09
A slyszalem ze 10 baniek ba start
Piotr z Warszawy
Piotr z Warszawy 13.01.2017, 00:32
Tak zaorali kluby piłkarskie i postawili na hokej, to jest fakt. Tam gdzie powstają nowoczesne obiekty sportowe tam władze dążą do jak najlepszego wykorzystania tych obiektów sportowych, zobaczycie w nie odległym czasie Ekstraligę hokeja w Dębicy. Miasto wyłoży na przykład milion złotych, sponsorzy dołożą swoją działkę i będzie najwyższa liga hokejowa .
zgłoś
ziom
ziom 13.01.2017, 00:35
Popieram to!
..flo
..flo 12.01.2017, 23:45
ogolnie hokej w polsce jest slaby a debica to nawet nie jest amatorka to jest taka zabawa. a miasto doklada cały czas grube banki. i jest git. i co wy na to czekam na odppwiedz. pozdrawiam
2w1
2w1 13.01.2017, 10:10
grube bańki - hmmm ciekawe skąd to info
xd
xd 13.01.2017, 10:18
jak to skąd - z dup y wzięte jak i inne informacje w tej dyskusji
puyol
puyol 12.01.2017, 23:41
http://tnijurl.com/1…
ta
ta 12.01.2017, 23:55
hehe dobre
fwd
fwd 12.01.2017, 16:46
Swoją drogą może ktoś opisze dokładnie z czego jest finansowana inwestycja. Przecież to nie są tajne informacje.
von Mises
von Mises 12.01.2017, 23:34
Z pieniędzy i to publicznych zrabowanych ludziom wszystkim by korzystać moli nieliczni i bezpośrednio zainteresowani
Jak to bywa w socjalizmie
koniec biadolenia
koniec biadolenia 12.01.2017, 16:39
Takie są dyscypliny sportu jakie sponsorzy finansują.
Exo
Exo 12.01.2017, 15:58
Na stronie UKH napewno wszyscy dadzą na
Sobota, 21 stycznia 2017, godzina 17:00,
KAt
KAt 12.01.2017, 13:36
A gdzie jest opcja ,, nie chce "
irc
irc 12.01.2017, 11:45
Zamiast pytać o której pytajcie gdzie grać. No wiec w Sanoku Krynicy albo Oświęcimiu, tam gdzie są ośrodki hokeja oraz kibice tej dyscypliny, natomiast godzina? Im wcześniej tym lepiej, musi być czas by opic porazke
kibic wszystkich sportów w Dębicy
kibic wszystkich sportów w Dębicy 12.01.2017, 09:50
Pozwoliłem sobie skopiować komentarz z innej strony portalu , w imieniu wszystkich trenujących w kazdej dyscyplinie w Debicy dzięki za te slowa :

Ludzie weźcie się w końcu uspokójcie z tym hejtem. Przyjdźcie zobaczyć na treningi dzieci, ile jest osób chętnych do gry w hokeja. UKH robi dobrą robotę ze szkoleniem dzieci. Innych spraw nie oceniam. Na wychowanków z tych roczników trzeba poczekać, przygotować im bazę i zaplecze, dzięki temu coraz więcej będzie chętnych, będzie większa selekcja, a wtedy będą efekty w postaci wyników. Teraz jest czas na naukę, budowanie kadry trenerskiej, nabieranie doświadczenia przez wszystkich łącznie z działaczami. Jeżeli będzie wsparcie miasta, kibiców, dziennikarzy i rodziców to efekty muszą się pojawić.
Można się spierać dlaczego Dębica stawia na hokej, pływanie, ale z drugiej strony na co ma stawiać. Mamy idealne do treningu baseny, lodowisko jedno z niewielu w regionie, mamy ludzi chętnych do pracy z młodzieżą. Oczywiście trenerzy piłkarscy też robią super robotę, młodzież garnie się do gry tylko z seniorską piłką zawsze będzie ten problem, że drużyny z Dębicy w najbliższym dziesięcioleciu nie przeskoczą pewnego poziomu, bo koszty są zbyt duże i miasto jest zbyt podzielone. Jedna strona miasta nie pozwoli, aby druga wybiła się za wysoko i na odwrót. Dlaczego bo wtedy będą zbyt duże rozbieżności w dotacjach z miasta. Tak jak do niedawna w Rzeszowie. Stolica Podkarpacia nie ma reprezentanta w Ekstraklasie bo miasto jest podzielone na dwa obozy. Strategiczni sponsorzy jeszcze nie tak dawno temu nie chcieli się utożsamiać z żadną z drużyn. Teraz ma się to podobno zmienić dzięki stanowczym decyzjom Ferenca i ludzi sportu. Postawiony został warunek, że drużyna która po rundzie jesiennej będzie wyżej w tabeli 3 ligi dostanie wsparcie od miasta. W Dębicy takiej decyzji brakuje i nieprędko się pojawi.
Dębica postawiła na hokej, będziemy mieć jedno z najnowocześniejszych lodowisk w kraju, na którym nie tylko będą grać hokeiści, będą trenować łyżwiarze figurowi, ale przede wszystkim będą korzystać mieszkańcy, będzie można powalczyć o imprezy ogólnopolskie i międzynarodowe, dzięki którym całe miasto ma zyski. A to, że hokej nie jest tak popularny w Dębicy to może się zmienić dzięki nowemu obiektowi. W Rzeszowie jeszcze 10 lat temu na siatkówkę przychodziła garstka ludzi.
Duma nas powinna rozpierać, że udało się budżet podopinać bez straty dla mieszkańców a z tak dużą inwestycją. A my co? wylewamy falę hejtu. Najlepiej spoglądać w stronę innych miast i wiecznie mówić, że w Dębicy nie ma nic, Mielec za to ma taaaki stadion itp. Z takim podejściem jak prezentujecie to w Dębicy nigdy by nic nie było. Miasto ma strategię i na pewno zostały przeanalizowane wszelkie za i przeciw. Zaufajmy im, a szczególnie jeżeli chodzi o inwestycje sportowe. Bo to są zawsze inwestycje w zdrowie. Przecież Dębica to miasto wschodzących możliwości, więc my też wpiszmy się w ten format i cieszmy się wszystkich co się dzieje w mieście, zamiast podkładać sobie nogi.
Debica
Debica 12.01.2017, 12:31
A ja pytam po co trybuna ? ludzie pytaja szukaja odpowiedzi ale Ciagle jest jej brak.. Czy Ciezko jest komus zrozumiec ze niektorzy interesuja sie tym na co ida nasze podatki ? Uzyte slowa sa bardzo piekne ! Naprawde ! Ale rzeczywistosc jest calkiem inna ! A to ze miasto przenalizowalo napewno za i przeciw ... no prosze ludzie .. wiadomo ze projekt analizowany jest o to kto za robi i ile , i na pewno nie biora pod uwage miasta ! I ciekawe na jakich warunkach bedzie ta kasa z ministerstwa?, bo jakas umowa musi byc ?
2w2
2w2 12.01.2017, 13:29
a po to: miejsca dla widzów wokół tafli na lodowisku,
Rusz dupsk o do urzędu albo zadzwoń do burmistrza i się dowiedz bo Rada miejska Dębicy podjęła już stosowne uchwały w ubiegłym roku. Opisano sposób finansowania i zagwarantowano środki w budżecie miasta i nie truj już kwa bo to nudne jest. Moje podatki, moje podatki i tak w kółko - ja nie mam nic przeciwko rozwojowi infrastruktury sportowej w mieście Dębica bez względu na to co by to było (stadion, lodowisko, pole golfowe albo tor wyścigowy dla ślimaków) - i wolę by moje podatki były przeznaczone na to niż na wszystkich sejmowych darmozjadów.
UKH
UKH 12.01.2017, 13:48
no właśnie i tak rozwalają pieniądze !!! Miasto ma w *** co ludzie na ten temat myślą. Wszystko robią za plecami . LICZY SIĘ HOKEJ I NIC WIĘCEJ. !!! tak nas traktują. A ty wiśniaku nie produkuj się bo pewnie sam jesteś z tej SEKTY !!! w swoim gniezdzie nie będziesz srał !!!
2w2w
2w2w 13.01.2017, 10:16
tak wybrałeś to tak cię traktują kmio cie, z sekty pisowskiej to ty chyba jestes, jak się nie rozumie co się czyta to tak jest
fwd
fwd 12.01.2017, 13:20
Byli tacy w mieście co w 2008 przy rozpoczęciu budowy aquaparku i basenu też pytali po co te trybuny. A teraz jak ktoś obserwuje co się dzieje na basenach podczas zawodów to wie że brakuje miejsc. Krzesełka jeść nie wołają to dlaczego nie zbudować obiektu patrząc trochę dalej niż to co sie teraz dzieje na trybunach. Po zakończeniu inwestycji już na pewno takiej możliwości nie będzie, jak się okaże że jest taka potrzeba. A czy 2 tyś osób na trybunach to dużo? Nie sądzę. Wystarczy wystawić rewię na lodzie dla dzieci i już mamy trybuny pełne. Albo mecz pokazowy reprezentacji polski w hokeja.
cbs
cbs 12.01.2017, 23:09
a powiedz mi czy ta inwestycja sie wroci czy dalej miasto musi dokładac przez nastepne lata i to grube miliony
FWD
FWD 12.01.2017, 13:34
a co jak okaże się że inwestycja była całkowicie niepotrzebna ? mało mamy w polsce takich przykładów ? Nie problem wybudować pałac, sztuką będzie go utrzymać. O tym nikt nie pomyśli ?
fwd
fwd 12.01.2017, 13:47
Czy myślisz, że utrzymanie nowoczesnego obiektu będzie kosztowało więcej niż lodowiska które teraz mamy? Przecież nie jest budowany zupełnie nowy obiekt. Jest unowocześniany ten co teraz jest wybudowany. Rozbudowa o dodatkową trybunę nie powiększy kosztów utrzymania. Nie trzeba zatrudniać nowych ludzi, system chłodzenia będzie wydajniejszy. A potem żeby obiekt był wykorzystywany tak jak należy i żeby tętnił życiem będzie należało do zadań zarządcy, władz miasta i samych sportowców. Jakby to była hala na 15 tys osób to bym uznał że jest niepotrzebna. Ale 2 tyś?? Tak jak pisałem jedna dobra impreza i już są trybuny pełne.
...
... 12.01.2017, 13:57
UKH wypełnia trybuny po 50 osób SZOK . MUSIMY POWIĘKSZYĆ TRYBUNĘ !
fwd
fwd 12.01.2017, 14:16
Przeciez lodowisko to nie tylko UKH. Ale i łyżwiarstwo figurowe. Pokazy dla dzieci przyciagają ludzi i szkoły. A czy byleś na meczach z Gdańskiem jakie były tłumy na trybunach?
sto
sto 12.01.2017, 23:20
haha wy wtedy z gdanskiem chcieliscie wygrac. te mecze wogole potrzebne nie były bo było wiadomo ze gdansk wygra.
FWD
FWD 12.01.2017, 13:55
kiedy te trybuny są wypełnione ? raz w roku ? o czym ty piszesz człowieku.
fwd
fwd 12.01.2017, 14:13
Pierwsza lepsza imreza na nowoczesnym obiekcie i beda wypelnione. Po co w Niecieczy budowali taki stadion jak mieszkancow jest 900 sztuk. Bo byla taka potrzeba. Cos Ty sie tak uparl na ta trybune. Przeciez to nie jest cos co trzeba naprawiac co miesiac, co potrzebuje pradu. Jak juz budowac to dobrze i przyszlosciowo. Tak jak Brzostowski.
FWD
FWD 12.01.2017, 15:53
Masz tez przyszłościowe lotnisko w RADOMIU. Nie dawaj przykładu Niecieczy tam jest sponsor strategiczny i on daje kase, no i mają pierwszą ligę. A tu ? na 100 spotkań 2 może im uda się wygrac, więc w nagrode mamy budować trybunę ? najpierw wyniki, zainteresowanie danym sportem ludzi z miasta, a potem tak potężne inwestycje. Wtedy ani nie pisnę. I nie przywołuj mi tu Brzostowskiego, bo na niego to brak słów i jego przyszłościowe myślenie ...
fwd
fwd 12.01.2017, 16:30
Sorry ale z budową lotniska 100 km od dwóch lotnisk w okolicach Warszawy to było debilizm a nie inwestycja. Nie porównuj do koniecznego remontu lodowiska w związku z wadliwą instalacją i dodaniem jednej trybuny. Jak porównujesz te dwie inwestycje to jesteś manipulatorem lub osobą torpedującą projekt nie z czystej logiki i rachunku finansowego, tylko z nienawiści do ukh albo wladz miasta. Teraz rządzi burmistrz Szewczyk, przy następnych wyborach zrób kampanie na rzecz swojego kandydata, który pewnie będzie wydawał pieniądze na nowe pomniki.
ris
ris 12.01.2017, 13:08
Czyli sugerujesz że ktoś z miasta, bo miasto prowadzi inwestycje chce na tym zarobić na lewo? Napisz przynajmniej inicjały kto to. Takie świnie trzeba do paki wsadzać a nie mówić ogólnikami.
Burnator
Burnator 12.01.2017, 09:31
Ale daliscie wybor *** 17 albo 18 w sobote... Na stawy przieniesc ten pseudo hokej.... kto ma ochote ogladac mecz z wynikiem np 23:2 ? Wstyd wstyd wstyd . Burnat do dymisji !
Cezary
Cezary 12.01.2017, 17:40