Niedziela, 24.09.2017, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Rozdawali ZaKODowane serca - zdjęcia

Rozdawali ZaKODowane serca - zdjęcia
Rzecznik prasowa Komitetu Obrony Demokracji Podkarpacie Elżbieta Kurowska wraz z Markiem Motyką - członkiem Sądu Koleżeńskiego oraz członkiem KOD Piotrem Walczykiem rozdawali w Galerii Raj ZaKODowane serca.

Jak wyjaśniali tym, którzy chcieli je wziąć, serca zakodowane zostały wolnością i demokracją. Akcja trwała kilkadziesiąt minut, aż wszystkie serca zostały rozdane. Była to pierwsza walentynkowa akcja KOD Podkarpacie w Dębicy, ale jak zapewnia Elżbieta Kurowska - nie ostatnia.

Grzegorz Król
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (135)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

8.03
8.03 13.03.2017, 10:24
Ach, jaki gorący apel, wystarczy fotka w OL i już ma się adoratorów.
Stanisław
Stanisław 12.03.2017, 21:41
Pani Elżbieto nawet z grzeczności zarówno ja, jak i pan Paweł Piekarz oczekujemy odpowiedzi.
Mela
Mela 13.03.2017, 10:54
Gościu, jeszcze tak 50 razy powtórz i znajdziesz robotę jako kataryniarz.
Stanisław
Stanisław 12.03.2017, 21:41
Pani Elżbieto nawet z grzeczności zarówno ja, jak i pan Paweł Piekarz oczekujemy odpowiedzi.
Stanisław
Stanisław 12.03.2017, 21:41
Pani Elżbieto nawet z grzeczności zarówno ja, jak i pan Paweł Piekarz oczekujemy odpowiedzi.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 11.03.2017, 20:13
Ciekawy jestem, co Pani Elżbieta ma do powiedzenia w temacie wczorajszej profanacji polskiego hymnu państwowego przez KOD i Obywatele RP. Nawet moje 10 letnie dziecko wie, że kiedy śpiewają polski hymn należy przyjąć postawę zasadniczą i z szacunkiem odśpiewać "Mazurka Dąbrowskiego". Czy ci którzy wczoraj zakłócili odśpiewanie polskiego hymnu są jeszcze Polakami?
Stanisław
Stanisław 7.03.2017, 21:11
Szanowna pani Elżbieto a cóż takiego zamierza pani bronić w naszym regionie i jakie osoby? Proszę mi podać przykłady łamania demokracji w naszym mieście i proszę pochwalić się z kim personalnie broni pani łamania demokracji? Też bardzo chętnie spotkam się z panią, bo nie zamierzam w ten sposób polemizować z panią a rozmowa z pewnością będzie ciekawa.
Rafał Stelczyk
Rafał Stelczyk 20.02.2017, 11:18
serduszkiem przekonają młodych hehe, faktycznie
Paweł Malarz
Paweł Malarz 18.02.2017, 10:46
KOD rozdaje serduszka natomiast KC PiS rozdaje stołki różnym szemranym Misiewiczom.
wierzący w przyszłość
wierzący w przyszłość 17.02.2017, 10:32
ara ma rację, ta kodowska hołota,a właściwie zlepek różnych oderwanych od życia i koryta lepkich łapek ,szybciej się rozpadnie jak powstała. młodzież mamy dużo mądrzejszą i rozsądniejszą niż myślimy, a przede wszystkim nie zarażoną zatrutymi okłapami z okrągłego stołu, który korniki już kończą. a więc młodzi do dzieła!
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 16.02.2017, 21:24
Obyś miał rację aro:)
ara
ara 16.02.2017, 20:41
KOD składa się z ludzi którzy przez ostatnie osiem lat na wszelakie sposoby zwalczali demokracje i wolność słowa.W najlepszym wypadku takie zachowania byłej władzy im nie przeszkadzały.KOD wziął sobie na sztandary ludzi skompromitowanych a jeszcze gorsi temu przyklaskują.Fakt jest taki że to młodzi za kilka lat dojdą do głosu a tam nie będzie miejsca na postkomunę i skrajne lewactwo.Mieliście swoje pięć minut i spieprzyliście to doskonale.Wyznawcy okrągłego stołu...sztandar wynieść!!!!! Tylko prawda nas wyzwoli.
w
w 17.02.2017, 10:35
zrytego bereta komentarz roku
wątpię
wątpię 17.02.2017, 10:31
Jakich młodych masz na myśli? Jedyni którzy doszli do władzy to synowie i córki obecnego establishmentu. Wystąpią przeciw swoim rodzicom? Wystarczy popatrzeć na Dębicę. Ojciec ma polityczną posadkę to już synka wciąga. Obawiam się, że nie zmieni się nic, albo zmieni się na gorsze. Musiałaby dojść jakaś niezależna opcja polityczna i w jednych wyborach, za przeproszeniem, wywalić to całe towarzystwo na zbity pysk. Tak się jednak nigdy nie stanie.
......
...... 16.02.2017, 17:59
https://www.youtube.…
Niezaangazowany
Niezaangazowany 16.02.2017, 16:18
psy szczekaja a karawana idzie dalej.
hahahaha
hahahaha 16.02.2017, 05:20
KOD - wilki w owczych skórach. A gdzie mają puszki na ofiary ? Mateusz będzie niezadowolony, bardzo niezadowolony ! No chyba ,ze do tego kosza zbierają datki. Jeżeli tak to spoko.
Do poczytania
Do poczytania 15.02.2017, 19:40
http://prostaekonomi…
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 15.02.2017, 19:19
Jako przeciwnik KODu napiszę tak: w końcu poszli po rozum do głowy i ocieplają wizerunek. Czy im to pomoże? Raczej wątpię. Młodzi ludzie są dzisiaj raczej z Żołnierzami Wyklętymi, niż ludźmi broniącymi układów postkomuny i swoich życiorysów. Ci młodzi doskonale wyczuwają fałsz, stad daleko im do jakichkolwiek partii politycznych z PiSem włącznie. Ale równie daleko im do KODu. profesor Szwagrzyk zrobił swoje i tego już się nie da łatwo i szybko odwrócić, o czym świadczy choćby wczorajszy tweet neomarksistów z RAZEM lansujący się na... Armii Krajowej. Ciekawy jestem jakim autorytetem cieszy się pani pedagog wśród swoich uczniów?
neutralny
neutralny 17.02.2017, 09:48
Panie Pawle, z treści Pańskich wpisów można wysnuć wniosek, że jest Pan osobą kulturalną i nienapastliwą. Po co zatem w ostatnim zdaniu pyta Pan retorycznie o autorytet pani pedagog wśród swoich uczniów? Jaki to ma związek z akcją? Sam pomysł rozdawania serduszek jest wydarzeniem wpisującym się w walentynki, na zdjęciach p. Ewa jawi się jako kobieta uśmiechnięta i sympatyczna. I tyle. A tu dyskusja na ponad 100 komentarzy.
neutralny
neutralny 17.02.2017, 09:49
Przepraszam, p. Ela, nie Ewa.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 09:00
Chętnie spotkam się z Panem osobiście, choć nie obiecuję, że natychmiast. Jeśli zaś chodzi o moich uczniów, proszę zapytać moich uczniów.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 16.02.2017, 09:29
Pani Elzbieto, w jakim celu chce się Pani ze mną spotkać osobiście? Bo nie bardzo rozumiem. Jak Pani potrzebuje wsparcia w akcjach pomocy innym, to nie ma sprawy. Jeśli chce Pani porozmawiać o polityce, to też możemy. Tylko proszę się liczyc z tym, że ani Pani mnie, ani zapewne ja Pani nie przekonam do swoich racji. Opinii Pani uczniów jestem ciekawy, ale pewnie wczesniej, czy poxniej ja poznam. Stala się Pani osoba publiczną, więc te opinie na pewno się pojawią.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 19:20
Wierzę w sens bezpośrednich spotkań, ale nie jest to wiara bezprzytomna. Skoro ma Pan wolę trwać na stanowisku za wszelką cenę, to na pewno nie będę nalegać. Pozdrawiam.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 16.02.2017, 21:10
Szanowna Pani Elżbieto, co to znaczy, że wolę trwać na stanowisku za wszelką cenę? Toż ja mogę dokładnie to samo napisać o Pani. Nie przyszło Pani do głowy,że takie sformułowanie może być obraźliwe? Przekonywanie przekonanych, to zajęcie jałowe, ale już rozmowa i poznanie argumentów drugiej strony jest pomocne dla zrozumienia postrzegania rzeczywistości przez oponenta. Pani zaproponowała bezpośrednie spotkanie,ale nie określiła jego celu. Ja o organizacji, którą Pani reprezentuje mam swoje zdanie. Jak się Pani zapewne domyśla jest to zdanie krytyczne, a nawet więcej niż krytyczne. Ale jak w każdej organizacji i w Kodzie pewnie są ludzie ideowi, sympatyczni i uczciwi. Jednym słowem potępiając w czambuł KOD jako organizacje nie potępiam automatycznie każdego z członków tej organizacji, tylko dlatego, że do niej należy.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 21:33
Panie Pawle, przecież to ja wyraziłam chęć spotkania, a Pan był zdania, że to nie ma sensu, bo pozostaniemy przy swoich stanowiskach. Nic na siłę. Moi uczniowie dobrze wiedzą, że ja pracuję i rozmawiam tylko z ochotnikami :-)
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 16.02.2017, 21:54
Ależ Pani Elu, od Pani, nauczyciela mogę chyba oczekiwać nieco logiki? Wyraziła Pani chęć osobistego spotkania po moim wpisie, w sumie dla Pani przychylnym, ale raczej jednoznacznie określającym mój negatywny stosunek do KODu. Zapytałem po co osobiście chce się Pani ze mną spotkać, bo celu tegoż spotkania Pani już nie raczyła określić. Od razu zaznaczyłem, że jeśli chodzi o politykę, to MOżEMY POROZMAWIAĆ, ale się nie przekonamy. Tylko tyle. Ja nic nie pisałem o sensie spotkania tudzież odrzuceniu Pani propozycji. Wręcz przeciwnie. Po Pani odpowiedzi, że wolę stać na swoim stanowisku ZA WSZELKĄ CENĘ, szczerze powiedziawszy straciła Pani w moich oczach wiele, gdyż odniosłem wrażenie, że tylko WŁASNE racje i własne stanowisko uznaje Pani za jedynie uprawnione.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 17.02.2017, 10:11
Panie Pawle, nie jestem odpowiedzialna za to, czego Pan ode mnie oczekuje. Pana oczekiwania - Pana rozczarowanie! Dla mnie najważniejsze jest to, czego oczekuję sama od siebie. Pana wpisy są przyzwoite ( w KOD to słowo dużo znaczy), ale przychylności w nich nie znajduję. To oczywiste, że chciałam rozmawiać o polityce, bo w tej sprawie wyraził Pan swoje poglądy. Jednak zdaniem: „Tylko proszę się liczyc z tym, że ani Pani mnie, ani zapewne ja Pani nie przekonam do swoich racji” dał mi Pan do zrozumienia, że spotkanie jest bezcelowe. I tyle. Zaakceptowałam ten fakt. Może jednak Panu żal, że tak szybo Pan odmówił?... Ciekawe dla mnie jest to, że na podstawie zdjęć dość łatwo daje mi Pan kredycik sympatii, a potem równie łatwo go odbiera. Na szczęście, bazuję głównie na oparciu w sobie, a nie na kredytach sympatii. I ciekawe jest to, że sam postawił Pan tezę o sztywności naszych politycznych postaw, a potem na jej podstawie uznał mnie Pan za osobę, która ceni tylko własne racje. Wie Pan, co, nadmiar logiki w argumentacji jest formą zakamuflowanej przemocy, więc ja przerwę to i powiem tak: miło mi, że zwrócił Pan uwagę na naszą akcję i moją osobę. Cieszę się, że zrobił to Pan przyzwoicie. Przykro mi, że chce Pan mnie sprawdzać poprzez moich uczniów, choć nie boję się tego. Żal, że ocenił mnie Pan tak łatwo po krótkiej wymianie zdań na tym forum, a nie chciał wymienić ze mną poglądów w bezpośrednim spotkaniu. Nie jest mi miło, gdy czuję się manipulowana Pana kredytami sympatii, poziomem oczekiwań, spodziewaniem się po nie czegoś więcej itp.itd. Pozdrawiam serdecznie.

Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 17.02.2017, 17:01
Pani Elu, co do nieporozumień, to napisałem w komentarzu do @Piotra. Niczego Pani nie odmówiłem. Jak będzie okazja na pewno nie odmówię Pani rozmowy, jeśli taka będzie Pani wola. Co do tego, że KOD przywiązuje wagę do przyzwoitości, to dla mnie co najwyżej dobry żart. KOD i przyzwoitość to oksymoron,o czym dobitnie świadczy osoba lidera, stosunek KODu do płka Mazguły, tudzież liczne internetowe wpisy szeregowych członków KODu. Gdyby Pani napisała, że dla Pani przyzwoitość ma znaczenie,to bym zrozumiał i w pełni zaakceptował, natomiast pisanie o przyzwoitości w kontekście KODu, to dla mnie jest jedynie śmieszne. Ja nie daje Pani żadnego kredyciku, bo zwyczajnie Pani nie znam. A udzielanie komuś jakiegokolwiek kredytu zaufania jedynie na podstawie internetowych zdjęć, to wybaczy Pani, niepoważne. I jeszcze dwie uwagi. Nie mam zamiaru Pani sprawdzać przez Pani uczniów. Już napisałem. Jestem ciekawy, na ile młodzież jest impregnowana na tego typu ocieplanie wizerunku. Na ile postrzeganie Pani osoby może się przełożyć na postrzeganie organizacji, którą Pani reprezentuje. I druga sprawa. Ja Panią nie manipuluję. Oceniłem obiektywnie akcję, którą Pani zorganizowała pod sztandarem organizacji, której bardzo nie lubię. Tylko tyle. Chyba to lepiej, niż bezmyślnie hejtować, prawda?Że mnie Pani rozczarowała w tej dyskusji? Trudno. Może mnie Pani miło zaskoczy, kiedy będzie okazja porozmawiać osobiście.
Piotr
Piotr 17.02.2017, 08:18
wtrącę się bo co mi tam.. Paweł Piekarz zadaj sobie trud i przeczytaj od początku swoją konwersację z panią Elą a szczególnie to co sam wytworzyłeś - bo pani Ela ograniczyła się do trzech krótkich zdań - zaproponowała spotkanie (ponieważ ty wyraziłeś zainteresowanie jej osobą), sens takiego spotkania ty natychmiast zakwestionowałeś z góry zastrzegając że "po co?" i tak ciebie nikt nie przekona do zmiany poglądów. Podkreślam że pani Ela ani słowem nie napomknęła, że chce cię do czegokolwiek przekonywać. Wręcz przeciwnie - napisała, że szanuje przekonania drugiej osoby i nie ma zamiaru w nie ingerować - co nie stoi na przeszkodzie samej rozmowie.. a ty, mimo iż od początku powtarzasz że nie zmienisz swego stanowiska (masz do tego prawo!) sugerujesz, że mogłeś zostać tym stwierdzeniem obrażony i zarzucasz jej brak logiki i całą resztę..
dla mnie kosmos.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 17.02.2017, 16:44
Panie Piotrze, zanim następnym razem Pan zacznie mnie pouczać, to proszę się zastosować do własnej rady i przeczytać konwersację. Niby wszyscy piszemy w jednym języku, ale każdy czyta co innego. Proszę się cofnąć do pierwszych trzech komentarzy tego wątku. Mój pierwszy komentarz dotyczył osoby Pani Kurowskiej jedynie o tyle, że interesuje mnie jak postrzeganie jej przez jej uczniów może się przełożyć na postrzeganie KODu. Stąd moje pytanie nie było retoryczne, jak to sugeruje @neutralny. W odpowiedzi Pani Ela zaproponowała spotkanie, nie określając jego celu. A, że jak czegoś nie wiem, to pytam, więc zapytałem o cel. Nigdzie nie odrzuciłem propozycji spotkania.Wręcz przeciwnie. Proszę przeczytać mój drugi komentarz w wątku. Wprost napisałem, że MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ. Nigdzie nie napisałem, ze uważam takie spotkanie za bezcelowe. Wręcz przeciwnie, w trzecim komencie dokładnie napisałem, ze uważam takie rozmowy za konstruktywne, chociaż bezproduktywne. Nie jest moją winą, że zrozumieliście Państwo moje słowa opacznie. Ja nie pisze lakonicznie własnie dlatego, żeby być jak najlepiej zrozumianym. Mam nadzieję, że teraz już wszyscy maja jasność.
Piotr
Piotr 17.02.2017, 16:47
Teraz tak. Przyznaję, że ja to zrozumiałem inaczej i Elzbieta Kurowska chyba tez - ale to niewazne - jest jasnosc, pozdrawiam
-> Piotr
-> Piotr 17.02.2017, 17:11
Ty wszystko rozumiesz nie tak. Co widać po twoich wpisach. A już jakikolwiek argument wytrąca cię z równowagi psychicznej.
antyKij
antyKij 15.02.2017, 19:54
O taki: http://kochampolske.…
antyKij
antyKij 15.02.2017, 19:51
Trudno nazwać rozdanie kilkudziesięciu ciastek przy fotografowaniu co 2 osoby ociepleniem wizerunku. Tani i żałosny szum medialny.
Ja dostałem plakat przed Carrefourem z ładną dziewczyną w czapce z orzełkiem z napisem Kocham Polskę. Fajna akcja.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 15.02.2017, 20:12
Też mam ten plakat. Dla mnie czy Pana, to szum medialny, dla postronnych fajna, sympatyczna akcja. W dobie internetowego tworzenia "faktów medialnych" akcja nie do przecenienia dla KODu. Ileż można zniechęcać do siebie niezdecydowanych przez ciągłe awantury?
antyKij
antyKij 15.02.2017, 20:53
Cały czas myślę jakbym się zachował gdybym akurat szedł z dziećmi. Wiadomo, ciasteczka, serduszko, słodycze. Po słowach podziękujcie pani i zostawcie, zostałbym zbluzgany od pisiorów i faszystów.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 09:02
Przykro mi, ale chyba rozczarowałby się Pan. Nigdy w ten sposób nie odpowiadam ludziom.
antyKij
antyKij 16.02.2017, 09:44
OK, przesadziłem może z tym argumentem.
Ale zastanawia mnie jedno, co Panią (sympatyczną na zdjęciach) podkusiło, aby dołączyć do tej skompromitowanej obecnie organizacji? Zrozumiałbym jeszcze na początku, gdy powstawała, ale teraz? U schyłku działalności gdy wychodzą kolejne machloje finansowe?
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 19:42
Jestem z KOD-em od lutego ubiegłego roku. Dopiero teraz usłyszał Pan o mnie, bo zgodziłam się zostać rzecznikiem prasowym. KOD jest ruchem oddolnym, choć zarejestrował się jako stowarzyszenie i stopniowo buduje strukturę. Nikt nie weryfikował ludzi, którzy wstępują do KOD-u według jakichkolwiek kryteriów. Są tu ludzie różni, o różnych poglądach. Często znacznie odmiennych od moich. To, co stało się za sprawą naszego lidera niewątpliwie jest źródłem pewnego kryzysu, bo członkowie i sympatycy KOD mają prawo różnie reagować na tę sytuację, różnie o tym myśleć i mówić. To jest nasz wewnętrzny problem i nikogo nim nie obarczamy. Ja osobiście traktuję tę sytuację jako pewien kryzys. Może nawet kryzys rozwojowy, czyli taki, który jest wpisany w proces dojrzewania. Ta sytuacja może zarówno nas osłabić, jak też stworzyć nową, lepszą jakość. Mam nadzieję na to drugie. Nasze życie pełne jest kryzysów. Życie społeczne i jednostkowe. Od tego, jak je rozwiążemy zależy postęp w rozwoju, poziom dojrzałości. Nie straszny jest mi żaden kryzys, bo nauczyłam się traktować go jak szansę na coś nowego, lepszego. Nie uważam też, by jakiekolwiek ludzkie błędy czy słabości kompromitowały wszystkich członków KOD-u. Pozdrawiam serdecznie. (a sympatyczna jestem nie tylko na zdjęciach)
Piotr
Piotr 16.02.2017, 10:35
odsyłam do statutu - KOD jest stowarzyszeniem. Wiadome machloje dotyczyły jednej medialnej osoby z kierownictwa i bezsensowne jest to uogólnianie i stawianie znaku równości pomiędzy Kijowskim a każdym członkiem czy też sympatykiem KOD-u. To tak jakby każdemu kto jest członkiem PIS zarzucać że jest Misiewiczem.
A czy to schyłek czy początek to zostawmy czasowi. PIS to też partia która przegrała chyba z 10 wyborów z rzędu, kompromitowała się poprzez swoich polityków na różne sposoby a i machloje niewyjaśnione sprawy finansowe są jej nieobce. Taki mamy klimat...
3e
3e 16.02.2017, 11:35
jest jeden problem - nie przetłumaczysz tego wyznawcom piskomuny.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 14:39
wiem :D
antyKij
antyKij 16.02.2017, 14:50
Skoro nie umiecie "przetłumaczyć tego" - jedynie słusznej linii myślenia kodziarskiego -waszym wrogom od czasu wyborów - wyznawcom piskomuny, to jak chcecie do siebie przekonać ludzi? Jak chcecie zdobyć wyborców?
Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić. :D
Piotr
Piotr 16.02.2017, 15:17
dlatego wlasnie nie chce żadnej polityki robić - ja tylko wyrażam swoje poglądy ale nikogo nie chcę do nich przekonywać - z drugiej strony żaden byłby to zaszczyt zdobyć głos takiego wyborcy jak np. ty
Specjalistą od pozyskiwania "ciemnego ludu" jest PIS o czym przekonywał poseł Jacek Kurski. Jak widać jest PIS w tym pozyskiwaniu skuteczny - nawet bardzo :)
antyKij
antyKij 16.02.2017, 15:41
Jakie masz kwalifikacje aby nazywać wyborców Pis ciemnym ludem? A może jest na odwrót i to ty jesteś ociemniały intelektualnie, na co zresztą wszystko wskazuje. :D
Oczywiście, że ja się nie nadaję na waszego wyborcę, tak samo i 99% Polaków. :)
Już nawet TVN ma was dość.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 15:51
antyKij - naprawdę aż nie chce się odpowiadać bo ręce opadają - ale przypomnę Ci że zacytowałem jedynie określenie Kurskiego który w ten sposób wyraził się właśnie o wyborcach PIS - o własnych wyborcach..
antyKij
antyKij 16.02.2017, 15:51
Jeszcze jedno. Nie chcesz robić żadnej polityki a obrażasz Pis i agitujesz za KOD. :)
No cóż, poznasz głupiego po czynach jego. :D
To tyle w kwestii diagnozy twojej choroby.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 15:55
no i co mam odpisać? że - to nie ja ciebie ale ty mnie obrażasz? że nie agituję za KOD tylko wyrażam swoje poglądy? że nie obrażam PIS tylko cytuję wypowiedz polityka tej partii w odniesieniu do swych własnych wyborców?
i tak odczytasz to sobie jak zechcesz i dalej będziesz mnie diagnozował
-> Piotr
-> Piotr 17.02.2017, 17:13
Najlepiej nic już nie pisz.
Piotr
Piotr 17.02.2017, 23:08
do budy
-> Piotr
-> Piotr 17.02.2017, 23:31
Psychol się ujawnił. :D
Do lekarza debilu.
Narodowy 08
Narodowy 08 15.02.2017, 14:38

Czas żeby środowiska patriotyczne same założyły gazetę lokalną Dębicką, dziś wydawane są lewackie gazety Wiadomości Dębickie i Obserwator. Firma Suret i Stefan Bieszczad jak i inne firmy mogły by wesprzeć powstanie takiej gazety.
beton uber alles
beton uber alles 15.02.2017, 18:48
A na czym by to miało polegać? Na nieinformowaniu o bandzie przygłupów rozdajacych jakieś pierdoły w ramach urojonej walki ze znikajacą demokracją?
Lewak 08
Lewak 08 15.02.2017, 19:11
Na nieinformowaniu o bandzie z PArkowej.
Tuwim
Tuwim 15.02.2017, 13:44
Ja tylko czekam na czasy, aż zaczną wieszać tych mafiosów z Po i PiSu, Z KODu i Nowoczesnej, złodziei z PSL i SLD. Wszystkie te gęby wypchane obłudą i przyssane do koryta. Na wybory chodzi 40% ludzi, bo wszyscy mają dość tych cwaniaków i kombinatorów, gęby tępę, ale pensje przezacne. Specjaliści od wszystkiego. Jak nie od Warzechy, to od Skawińskiego, jak nie od Reguły, to od Rokosza. Całujcie wy mnie wszyscy w ...
?????
????? 15.02.2017, 12:49
A mnie ciekawi czy KOD miał pozwolenie na wejście do Galerii Raj i agitację de facto polityczną. Jako właściciel obiektu ogólnie dostępnego nie pozwoliłbym na tego typu prowokacyjne akcje.
Można to jakoś sprawdzić?
tunia
tunia 15.02.2017, 17:06
można sprawdzić tylko po co?
?????
????? 15.02.2017, 17:41
A po to, że KODziarze niby bronią demokracji i prawa a sami je łamią, są bezczelni i aroganccy.

Następny kwiatek sprzed paru minut:
Prokuratura Okręgowa w Warszawie włączyła do już prowadzonego postępowania sprawdzającego zawiadomienie byłego skarbnika KOD, który twierdzi, że był nakłaniany do fałszowania faktur, mających potwierdzić zwrot pieniędzy przez firmę lidera ugrupowania Mateusza Kijowskiego. ( http://www.tvn24.pl )
bzdet
bzdet 15.02.2017, 13:03
a jesteś wlascicielem obiektu czy tez piszesz sobie w mysl zasady "nie znam sie wiec sie chetnie wypowiem?"
?????
????? 15.02.2017, 13:12
No tak, zaraz przyszedł ten co ma problem ze zrozumieniem, pewnie z KODu. Ale OK. Jestem właścicielem obiektu i nie pozwoliłbym na samowolną agitację wewnątrz czy nawet oklejenie płotu. Teraz zrozumiałeś moje pytanie o Galerię Raj? Może jeszcze inaczej, myślisz, że jak jesteś z KODu to możesz włazić gdzie chcesz?
bzdet
bzdet 15.02.2017, 14:19
Skoro jesteś właścicielem to dochodź swych praw - najprościej spytam w samym KOD. forum debica24.eu nie gwarantuje takiej skutecznosci jak pytanie u zródła :D
?????
????? 15.02.2017, 14:47
Jestem właścicielem prywatnego obiektu, stąd oje pytanie, ale nie Raju. Gdybym był właścicielem Raju to bym ich kijem od szczotki przegonił. :D
bzdet
bzdet 15.02.2017, 14:59
więc skoro akcja miała miejsce to prawdopodobnie mieli taką zgodę.. jak widać właściciel Raju nie ma nic przeciwko temu, że ktoś dobrowolnie rozdaje chętnym serca w dniu walentynek.
A gdyby pseudopatrioci z szalikami klubowymi na siłę wciskali ludziom biało-czerwone serca ze zdjęciem jakiegoś żołnierza wyklętego to byś pochwalił taką patriotyczną postawę jako pełną narodowej dumy i nie mającą nic wspolnego z żadną agitacją? Tak tylko z ciekawości pytam
?????
????? 15.02.2017, 15:01
Wtedy, myślę takie pytanie o pozwolenie zadał by ktoś z KODu. :D
uczeń tej pani
uczeń tej pani 15.02.2017, 12:32
teraz już wiem dlaczego wczoraj nie miałem lekcji z tą panią. rozdawała serduszka nasączone kodowsko- komunistyczno- lewacką propagandą.
może to i lepiej bo jej miejsce nie w szkole, tylko na ulicy i tam nich się wydziera. a na rynku w Pilżnie taczki już czekają skonstruowane przez uczniów Liceum, bo jakie młodzieży wychowanie takie kodowskie zachowanie. co na to dyrektor?
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 09:05
Kłamstwo, Kochanie. Nie jesteś moim uczniem. O godzinie 16.00 nie ma lekcji w naszej szkole. Nie sadzę też, żeby jakikolwiek mój uczeń bał się ujawnić swoje nazwisko.
hahahahahaha
hahahahahaha 15.02.2017, 12:34
Nie miales z nia lekcji, bo nie jest nauczycielka, tylko pedagogiem szkolnym. Zacznij ogarniac trolu
uczeń tej pani
uczeń tej pani 15.02.2017, 12:41
pani pedagog powinna być bardziej rozgarnięta ode mnie. pisząc o lekcji miałem na myśli dawno umówioną rozmowę o definicji demokracji której ona tak bardzo broni i nikt jej tego nie zabrania.ot i demokracja
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 09:08
Nie byłam umówiona na żadną rozmowę z Tobą o demokracji, ponieważ nie umawiam się z uczniami na takie rozmowy. Z niektórymi dzielę się moimi poglądami, ale tylko wtedy, gdy jestem o to pytana i tylko w taki sposób, by nikogo nie obrażać.
hahahahah
hahahahah 15.02.2017, 12:44
piszac o lekcji nie wiedziales ze nie jest nauczycielka - zrobiles z siebie trola
sfrustrowany
sfrustrowany 15.02.2017, 11:42
nie kupię więcej obserwatora i innych do tego zachęcam. może kod ich kupi skoro go tak promują
Narodowy 08
Narodowy 08 15.02.2017, 14:36
Czas żeby środowiska patriotyczne same założyły gazetę lokalną Dębicką, dziś wydawane są lewackie gazety Wiadomości Dębickie i Obserwator. Firma Suret i Stefan Bieszczad jak i inne firmy mogły by wesprzeć powstanie takiej gazety.
Van de KODer
Van de KODer 15.02.2017, 12:09
Trzeba go rowniez zdeKODowac i wiecej nie dotowac .W kiosku jak GAZETA W polezy ,to bedzie pisal jak nalezy.
Van de KODer
Van de KODer 15.02.2017, 10:40
Dekodowanie zaKODowanych serduszek zadzialalo w stylu LEGE ARTIS a wiec SUN SUR CORDA.
zgroza
zgroza 15.02.2017, 10:32
Ta stara musi mieć jakieś ukryte walory, skoro młodzi chłopcy się tak do niej garną.
ryj
ryj 15.02.2017, 09:54
Janosik masz rację. Wiele fajnych rzeczy się dzieje i cicho sza. A tu w gruncie rzeczy jakaś niszowa akcja i jest promowana i reporter się znalazł i fotki są
Janosik
Janosik 15.02.2017, 09:41
I dziwnym trafem tak przypadkowo OL też tam była i jaka fotorelacja!!
Szkoda że jak inne fajne rzeczy się dzieją w mieście to ani słowa!!
Grzegorz Król
Grzegorz Król 15.02.2017, 12:06
KOD Podkarpacie poinformował o planowanej akcji, stąd też o niej wiedzieliśmy. A więc o żadnym "dziwnym trafie" nie ma mowy.
Janosik
Janosik 16.02.2017, 07:10
We wszystkich akcjach uczestniczy OL gdy zostanie poinformowany ??
Van de KODer
Van de KODer 15.02.2017, 19:42
I wciagu kilkudziesieciu minut sie zjawilismy,kilkanasciew fotek trzasnelismy i na portalu debica24.eu zaKODowalismy.
miś
miś 15.02.2017, 19:48
Może przechodzili przypadkowo... z tragarzami...
znaczy się z aparatami foto
jak u Barei:
https://www.youtube.…
Mały Głód
Mały Głód 15.02.2017, 09:37
Wali mnie pis, ale k.o.d to jedni z największych zdrajców narodu od początku istnienia Polski!!!
gb
gb 17.02.2017, 10:36
jakaś nowość bo o hokeju nie piszesz - znafco tematów wszelakich
AntyKOD
AntyKOD 15.02.2017, 08:03
D.I.L.D.O.S Desperate Intolerant Liberals Destroying Our Society
ryj
ryj 15.02.2017, 07:26
o proszę, w czasach pisowskiej dyktatury nadal można bezkarnie rozdawać serduszka w galerii. nikt nikogo nie pobił, aresztował, szykanował.
rmi44hw
rmi44hw 15.02.2017, 06:47
Można do ludzi z sercem wyjść? Można i potrzeba. Czy ktokolwiek z obdarowanych protestował? Gdzie byli komentujący żółcią, co dla ludzi dobrego zrobili, gest w stronę drugiego człowieka uczynili? Wygodniej siedzieć w ciepełku i klepać głodne kawałki na okrętkę. Żałosne wypociny tutaj widzę. Idźcie, norma spełniona...
antyLIS
antyLIS 15.02.2017, 07:29
Tak a później na protestach wieszać psy na ludziach, wyzywać, hejtować, prowokować diduszkować za pieniądze Sorosa. Pajacujcie, ale nie spodziewajcie się, że ludzie myślący czyt. pozyskujący wiedzę i opinię na temat świata nie tylko z manipulatorskich TVN, Newsweeka i sokuzburaka, przyłączą się do Was w próbie obalenia demokratycznie wybranego rządu. Na tę chwilę większość obietnic jest spełniana przez PIS. Jedyny rząd który zaczął od spełniania obietnic a nie od powiedzenia, że finanse po poprzednikach są w dramatycznym stanie i na wprowadzanie programu przyjdzie czas. Haha a lemingi tak tęsknią za słońcem peru, który Polaków robił w balona na każdym kroku. A może skończyły się dotacje od państwa, może przetargów nie ma jak ustawić, bo inni są u władzy. Wiadomo zal d... sciska ze pieniądze płyną w innym kierunku a nie do elyt. Elyty wyją z bezradności. Gazeta W. zwalnia ludzi na potęgę bo nie ma milionowych dotacji od państwa. Jeszcze jak w samorządach się przewietrzy to już w ogóle Szechter do brata ucieknie. Dla Polski B te rządy to szansa na dodatkowe inwestycje i rozwój, więc każdy KODomita powinien być uważany za szkodnika w naszej części kraju. Tyle lemingi, bawcie się w rozdawanie serduszek.
Piotr
Piotr 15.02.2017, 08:28
"Jedyny rząd który zaczął od spełniania obietnic a nie od powiedzenia, że finanse po poprzednikach są w dramatycznym stanie i na wprowadzanie programu przyjdzie czas." - AntyLIS ty sie ku..wa słyszysz??
- Co z kwotą wolna od podatku?
- Co z pomocą dla "frankowiczów"?
- Co z obniżeniem podatku VAT?
- Co z obniżeniem ZUS i innych danin dla mikroprzedsiębiorców?
Łyknąłeś 500 plus (i tak nie na każde dziecko - a taka była obietnica!) i śpiewasz jak Ci gra rządowa orkiestra. Takim jak ty PIS-owski sposób rządzenia się podoba bo są pokazowe "polowania na czarownice", wskazuje się winnych i dąży się do ich ukarania, matoły się cieszą bo coprawda im nic lepiej nie jest ale za to sąsiadowi dopie...dolili.. tylko ten kij ma dwa końce i bardzo szybko się może obrócić przeciwko takim jak ty. I oby jak najszybciej. Czasem trzeba po łbie mocno oberwać żeby otrzeźwieć
antyLIS
antyLIS 15.02.2017, 10:16
Następny po Bredzisławie który będzie sztachetą ludzi przestawiał na własny tok myślenia. A to 500 plus Was strasznie boli. Tak, jestem beneficjentem 500 plus i mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić że pod rządami PIS żyje mi się lepiej. Tak jak wielu innym rodzinom. Które zawsze chciały mieć dzieci a obawiali się jutra. Czy będą w stanie udźwignąć wydatki związane z posiadaniem malucha. Lemingoza zobaczyła, że program przynosi skutki i teraz już to nie jest rozdawnictwo, ale według Was a powinno być dla wszystkich dzieci. Nie przypominam sobie żeby w kampanii PIS mówił że na pierwsze dziecko będzie dawał wszystkim. Od razu było mówione o progu 800 zł na członka rodziny i że jest to inwestycja w dzietność a nie typowy socjal. Ale czego można się spodziewać w dyskusji po ludziach, którzy wiedzę czerpią z memów. czyli żeby obrazek był i maksymalnie 10 słów. Jak tekst jest dłuższy to przynajmniej żeby tytuł już pozwalał wyrobić sobie zdanie i argumentować w obronie konstytucji i demokracji. Pozdrowienia i nie gorączkuj się tak bo do wyborów jeszcze sporo czasu. Zbliża się Dzień Kobiet to już piszcie podanie do Sorosa o KODowe tulipany żeby rozdawać płci pięknej :)
podatnik
podatnik 20.02.2017, 09:54
Ty beszczelny populistyczny pisobolszewiku dębicki ,smakuje darmocha 500 plus -ty prymitywna bolszewiopisowska !!!Precz z populistycznym PISOPRL -lem !!!!PODATNICY !!!!!
Piotr
Piotr 15.02.2017, 12:44
Ależ nie gorączkuj się antyLIS-ie - bierz 500 plus skoro dają - mnie to wcale nie boli (i nieprawdą jest że Szydło nie mówiła o 500 zł na KAŻDE dziecko bo są na to dowody video) ale nie zarzucaj komuś, ignorancji którą sam się wykazujesz. Poza 500plus pokazałem 4 pierwsze z brzegu przykłady w których PIS robi wyborców w bambuko. Ty możesz udawać, że to tego nie ma, możesz wierzyć że czarne jest białe, twoja sprawa i masz do tego prawo. Ja tylko twierdzę, że niektórzy wcześniej a niektórzy później przebudzą się jak dostaną w ryło czymś co ich zaboli.. Bo że zaboli to tylko kwestia czasu.

Ja nie jestem ani za KOD ani za PO ani za SLD ani za PIS. Nie wierzę głupcom i oszustom, nie zgadzam się z tym by idioci (czy to z PO czy z PIS) wybrani przez demokratyczną większość mogli robić co chcą tylko dlatego, że tak wybrała większość. Wolę słuchać i podporządkować się mniejszości pod warunkiem, że reprezentuje mądrość i klasę. Ale to jest moje zdanie, ty możesz mieć swoje. Nic mi do twojego ale tobie też ch.. do mojego
antyLIS
antyLIS 15.02.2017, 13:35
Czy w ryło mamy dostać od KODomitów i nas zaboli? to są groźby karalne :) No i właśnie o to chodzi w demokracji. Czas na zmiany jest przy okazji wyborów. Nastroje się zmieniają społeczeństwa bo ludzie wyczuwają, że ktoś ich robi w bambuko. Po roku rządzenia PIS jeszcze nie mam tego odczucia. Nie wszystko się udaje z wielu względów, czasami niezależnie od woli rządzących lub czasami z braku przygotowania. Jeżeli czara goryczy się przeleje tak jak w wypadku PO nastąpiło po wypłynięciu taśm z rozmów ludzi niby dbających o interesy kraju lub po wyciągnięciu łap po nasze pieniądze ulokowane w OFE, to PIS polegnie i wygra ten który będzie chciał rządzić lepiej, zaproponuje lepszą zmianę. Jeżeli słowa nie dotrzyma to za 4 lata znowu polegnie. Zagrywki typu żalenie się, że łamana jest konstytucja, zagrożona demokracja (sam mówisz że pozwoliłbyś żeby rządziła mniejszość większością czyli co WRON? dyktator ze świtą ale posiadający takie poglądy jak Ty?) próby obalenia rządu na uliyc, goebbelsowskie manipulacje nie są narzędziami które powinny być pochwalane w cywilizowanym świecie. Ja też nie jestem na co dzień agitatorem, politykiem. Wkurza mnie tylko chamstwo części obecnej opozycji. Programu zero, oferty dla ludzi zero. Bezmózgowia typu Pomaska, Nitras, Mucha promują się na hejcie zamiast, pokazaniu zaangażowania w sprawy zwykłych obywateli którzy ich cyrki utrzymują.
sort
sort 19.02.2017, 18:56
pisobolszewiku dębicki lecz się na nogi bo " łeb " masz przegnity do dna !!!!!
Piotr
Piotr 15.02.2017, 14:47
nie do końca zrozumiałeś antyLIS-ie -z tym ryłem :) chodziło mi o to czego mogli doświadczyć np. ci z frankowiczów, którzy oddali swój głos na PIS wierząc, że spełni obietnice pomocy i że PIS będzie w stanie sprzeciwić się "dyktatowi banksterów" jak to zwykli mawiać politycy tej partii. A tymczasem prezes Kaczyński w zawoalowanej formie powiedział tym wyborcom: mam was w d..pie radźcie se sami :) to jest to walnięcie w ryło o które mi chodzi. I podejrzewam, że takich nokautów będzie więcej. Odczuć je może przeciętny biorca 500plus taki typowy Kowalski - czy to w rachunkach za gaz, prąd, wodę, benzynę itd.
Może być też takie uderzenie w ryło np. w postaci cenzury na internet itd. ciekawe czy gimbaza (i nie tylko) się odnajdzie jak ukróci się fejsbuki, fora internetowe pod pozorem że zagrażają legalnie demokratycznie wybranej władzy.. takie rzeczy dzieją się w róznych "demokratycznie" rządzonych krajach na świecie a moje wrażenie jest takie że PIS czerpie z tych inspiracji garściami - szczególnie w dziedzinie mediów.. oczywiście większość tego nie widzi, nie chce widzieć.. ich sprawa
-> Piotr
-> Piotr 15.02.2017, 08:40
A co zrobiła Platforma przez te wszystkie lata?
Mieliście 8 lat. 8 lat aby przekonać do siebie całą Polskę, skończyło się na wygłupach i ewakuacji do Brukseli głównego komedianta. Przerżnęliście wybory w całej Polsce! Jak to się stało skoro było super-hiper? A teraz opłacacie starszych ludzi aby z napisem KOD chodzili po ulicach i darli mordy, bo takich jak ty odstawili od koryta.
Piotr
Piotr 15.02.2017, 12:49
Uwielbiam argumenty typu - a bo PO zrobiła tak czy siak.. więc ci odpowiem choć z KOD-em nie mam nic wspólnego - KOD przynajmniej według ciebie płaci starszym ludziom żeby darli ryja a wy od tych ludzi kasę zdzieracie żeby darli dla was ryja na miesięcznicach smoleńskich
-> Piotr
-> Piotr 15.02.2017, 13:08
A gdzie tu masz argument, że robili tak czy siak? Nie wymieniłem ani jednej afery nawet żeby własnie uniknąć tego typu argumentacji: kradną bo oni kradli. Miało PO 8 lat, m.in. poprzez swoją arogancję przegrało wybory w całej Polsce, chyba tylko w jednym województwie wygrali. Więc jeżeli tak bardzo bronisz demokracji to uszanuj demokratycznie wybrany obecny rząd. Dla mnie KODziarze to są ludzie oderwani od koryta, co widać na tych wszystkich protestach. Weźcie się za uczciwą pracę.
Niech płacz będzie z Tobą.
Piotr
Piotr 15.02.2017, 14:35
czytanie ze zrozumieniem nie kosztuje i nic nie boli ale jak widać jest ci obce. 1. Pisalem ze nie mam nic wspolnego z KOD ale ciul i tak tego nie przeczytasz. 2. Artykuł i zdjęcie przedstawią panią która z tego co wiem przez ostatnich kilkanaście lat jest i była pedagogiem szkolnym, poza tym udzielała się w różnych stwoarzyszeniach i organizacjach pomocowych - dla ciebie jest to ktoś - KODziarz oderwany od koryta - więc po raz drugi "gratuluję" umiejętności czytania i posługiwania się rozumem
3. Rozdawanie serduszek (nie wpychanie ich nikomu na siłę) nazywasz protestem - "gratuluję" po raz trzeci
4. pisałem wyżej że szanuję demokratycznie wybrany rząd ale nie oznacza to że będę się ślepo i bezkrytycznie słuchał tego co ten rząd sobą reprezentuje. Niejeden satrapa doszedł do władzy w sposób demokratyczny. Wolę dmuchać na zimne i wyrażać swoje krytyczne zdanie niż dołączać do stada bezwolnych baranów. A że wszelką krytykę wobec rządu inni - tacy jak ty - od razu klasyfikują jako KODziarstwo - to już tylko twój problem ale nie jest to prawda
-> Piotr
-> Piotr 15.02.2017, 17:56
To ty się naucz czytać ze zrozumieniem, bo cieniutko, oj cieniutko. Ty za niczym nie jesteś, nikogo nie popierasz ale będziesz bronił KODu. Ciekawe czy tak PO patrzyłeś na ręce. Taki wybiórczy cwaniaczek z ciebie. Znamy się na takich.
A kto pisał, że rozdawanie serduszek to protest? To kontekst do wszystkich KODziarskich manifestacji.
Może patrz na ręce KODu skoro tak strasznie boisz się, żeby jakiś satrapa nie doszedł do władzy.
Popatrz co się tam dzieje :) panie "obiektywny".
Jeszcze raz: Niech płacz będzie z tobą.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 06:57
"Znamy się na takich" - to mi wystarczy.. przeszedłes dobre szkolenie u dziadka ORMO-wca czy tez ojciec był w KC?
-> Piotr
-> Piotr 16.02.2017, 07:49
Znamy się na takich oznacza, że bajki opowiadasz jaki to ty jesteś obiektywny i że łżesz. A to że zaczynasz o jakiś ojcach, dziadkach czyli wycieczkach już personalnych świadczy o twoim stanie psychicznym. Dlatego mnie nie dziwi, że popierasz KOD. Wychodzi kim jesteś po raz kolejny. Znowu nerwy ci puściły "m jak mareczku." :D
Piotr
Piotr 16.02.2017, 08:31
Jak będę jeszcze coś się o sobie chciał dowiedzieć to już wiem kogo pytać....
zmieniając temat tak tylko szkoda, że nikt z dyskutantów nie ustosunkował się do kilku spraw o których pisałem wyżej..
- Co z kwotą wolna od podatku?
- Co z pomocą dla "frankowiczów"?
- Co z obniżeniem podatku VAT?
- Co z obniżeniem ZUS i innych danin dla mikroprzedsiębiorców?
Piotr
Piotr 16.02.2017, 07:11
P.S. I nie bronię KOD tylko wyrażam sprzeciw na hejt wobec sympatycznej akcji w której uczestnicy osoba, którą znam z widzenia a dlatego że, ją znam to sprzeciwiam się formułowaniu ogólnikowych tandetnych haseł typu szKODnik oderwany od koryta itd.
Wysil swój rozumek i wyobraź sobie że jest taka możliwość że nie ma przymusu popierania kogokolwiek jeśli nikt w danej chwili nie zasługuje na poparcie. Co nie znaczy że trzeba hejtować wszystkich jak leci. Nie jestem bezkrytycznie zapatrzony w jedną opcję (czy to PO czy PIS) jak większość. Staram się docenić zalety (o ile są każdego) ale i piętnować błędy u każdego. Być może kiedyś wykrystalizuje się na scenie opcja którą faktycznie będę popierał ale obecnie takowej nie ma
-> Piotr
-> Piotr 16.02.2017, 08:01
Popierasz, nie popierasz, czekasz, jesteś tak zadufany w sobie, że może kiedyś kogoś poprzesz, ale na razie nie. Sam już nie wiesz co bredzisz. Wysil lepiej swój rozumek, o ile potrafisz.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 08:33
być może jest to zadufanie w sobie, być może pragmatyzm.
nie mam po prostu 17 lat żeby łykać wyborczą kiełbasę lub fałszywe idee jak młody pelikan
lewefaktury
lewefaktury 16.02.2017, 07:29
Twoja znajoma sama zdecydowała się przyłączyć i firmować swoją osobą ruch dawno skompromitowany. Dlatego nie dziw się, że ludzie którzy jej nie znają wyrabiają sobie zdanie po jej decyzji o byciu twarzą KOD na Podkarpaciu. Więc teraz niech się liczy z tym, że nie będzie szanowana, szczególnie w regionach zapomnianych przez poprzednie rządy, których powrotu chce KOD.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 08:27
OK. Moja znajoma zrobiła to na własną odpowiedzialność i zapewne zdaje sobie z tego sprawę. Natomiast to, że jak piszesz, ludzie nie znając jej z miejsca przestają ją szanować to niestety świadczy tylko o tych ludziach. Takich ludzi mi po prostu żal i choć wiem, że nie jestem w stanie wpłynąć na ich zmianę myślenia to przynajmniej mogę wyrazić swój sprzeciw przeciw takiemu zachowaniu - ot tyle.
Mimo, że nie podoba mi się polityka PIS jako partii rządzącej doceniam działalność np. dębickich polityków czy samorządowców startujących w wyborach z ramienia PIS - to taki tylko przykład, że można przynajmniej starać się być być obiektywnym.
Prostakom łatwiej generalizować i wrzucać wszystkich do jednego wora - ale cóż, tak jak pisałem innych nie zmienię a swoje zdanie wyrażał będę i basta
płaćalimenty
płaćalimenty 16.02.2017, 08:37
Jak mam mieć do niej szacunek jak sama siebie nie szanuje. Może warto było przed podjęciem decyzji o agitowaniu na rzecz KOD wysilić się trochę. Poszukać informacji na temat ruchu, finansowania, po co i kiedy powstał, jacy ludzie nim kierują, jakie postulaty głosi. Jeżeli przyłączyła się bo uważa że demokracja jest zagrożona to jest naiwną osobom i wolałbym żeby moje dzieci do takiej Pani pedagog nigdy nie trafiły. Ma problem z rozpoznawaniem faktów, manipulacji, kłamstw.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 08:43
zapodawaj dowody, fakty, linki że prawdą jest to co piszesz a nie tanie populistyczne hasełka.
Może dzięki temu ktoś się nawróci
ANTY KOD
ANTY KOD 14.02.2017, 23:32
Tak za dupę powinni tych kretynów i zdrajców z PO , Nowoczesnej i KOD i za kraty ich https://www.youtube.…
wolnościowiec
wolnościowiec 14.02.2017, 22:22
Serduszka pychota!
facet1050
facet1050 14.02.2017, 22:21
Mam nadzieję, że fani pisobolszewizmu udławią się własnym jadem, który wylewa się z ich komentarzy.
baba1212
baba1212 15.02.2017, 00:01
oni tym jadem się żywią...
pisfan
pisfan 14.02.2017, 21:41
Sam fakt ze moga sobie do woli agitowac swiadczy dobrze o demokracji w kraju. Obroncy koryta niech przestana wycierac sobie gebe wznioslymi haslami, a zaczna tworzyc program lepszy od programu pis. Bo tylko tak sa w stanie przejac serca zwyklych ludzi. Straszenie pisem odnosi odwrotny skutek.
Yan Ważeha
Yan Ważeha 14.02.2017, 21:15
Ruszył rządowy program Laweta +
Każdy kto uczestniczy w kolizji czy wypadku z udziałem BORu skorzystać może z lawety, warunki: prawo jazdy i własny samochód
Testy z udziałem ministra Macierewicza i BeatyFikowanej premier wypadły pomyślnie
Cieszymy się że po 500+, mieszkanie +, maluch+ możemy wyjść do ludzi z nowym pomysłem
Natan
Natan 14.02.2017, 21:04
Widzisz Maniek, twoja dziewczyna nie dostała dziś od ciebie serduszka. Dostala je cale szczęście od KODu.
banan
banan 14.02.2017, 21:08
A faktura była?
SANEPID
SANEPID 14.02.2017, 20:56
W związku z ilością jadu wylewającego się z wypowiedzi KODowcow ostrzegamy wszystkie osoby obdarowane serduszkami przed problemami gastrycznymi po ich spożyciu. Zalecamy płukanie żołądków i powszechnie dostępne środki przeciw zgadze.
Antykarakanzoliborski
Antykarakanzoliborski 14.02.2017, 19:47
Precz z pisowskimi gwałcicielami konstytucji!!!
Antypisowiecdebicki
Antypisowiecdebicki 14.02.2017, 19:44
Dębico, obódź się z pisowskiego letargu!!! Pisbolszewia niszczy Polskę!!!
antyKij
antyKij 14.02.2017, 19:31
Przed Carrefourem grupka młodzieży zamiast debilnych serduszek z Kodu i święta które nijak nie pasuje do Polski rozdawała plakaty z okazji powstania AK. Tak 14 lutego powstała Armia Krajowa.
Ekskjuzemła
Ekskjuzemła 14.02.2017, 19:38
Dębicki pisowsko- bolszewicki pożyteczny idiota się odezwal?
j
j 15.02.2017, 00:06
https://www.youtube.…
antyKij
antyKij 14.02.2017, 20:02
Nie, jestem bezrobotnym alimenciarzem. Mogę wstąpić do KODu? Mam już fakturki in blanco wypisane na 100 tyś. Nadaję się?
Majek
Majek 14.02.2017, 19:20
Komitet Obrony Darmozjadów _ Blazny :)
No tak
No tak 14.02.2017, 19:39
Błaznie pisowski, antypolaku, zamilcz!
nie dla niszczenia Polski
nie dla niszczenia Polski 15.02.2017, 07:32
wow podobno pisowcy plują jadem. Poziom rynsztoku tak jak cały ten KOD opłacany przez zachodnich lewaków.
FakturMistrz
FakturMistrz 14.02.2017, 19:14
Znając tradycje KODu serduszka były wykonane przez firmę p. Kijowskiego po 100 zeta za sztukę
Cmox
Cmox 14.02.2017, 19:42
Nie, przez Antka Maciore i jego chłopców tj. Misiewicza i Janingera !
ddd
ddd 15.02.2017, 00:02
ministra misiewicza
Van de KODer
Van de KODer 14.02.2017, 18:32
Gorace serca zwalcza mroz ,zdeKODowane serca przyniosa chlape ,kichanie ,i w chustecke smarkanie.
LK
LK 14.02.2017, 20:22
Cytując klasyka: "Spiepszaj dziadu"!
Van de KODer
Van de KODer 14.02.2017, 20:46
LK Mowil dziad do obrazu

Pozostałe