Sobota, 18.11.2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Rozdawali ZaKODowane serca - zdjęcia

Rozdawali ZaKODowane serca - zdjęcia
Rzecznik prasowa Komitetu Obrony Demokracji Podkarpacie Elżbieta Kurowska wraz z Markiem Motyką - członkiem Sądu Koleżeńskiego oraz członkiem KOD Piotrem Walczykiem rozdawali w Galerii Raj ZaKODowane serca.

Jak wyjaśniali tym, którzy chcieli je wziąć, serca zakodowane zostały wolnością i demokracją. Akcja trwała kilkadziesiąt minut, aż wszystkie serca zostały rozdane. Była to pierwsza walentynkowa akcja KOD Podkarpacie w Dębicy, ale jak zapewnia Elżbieta Kurowska - nie ostatnia.

Grzegorz Król
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (135)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

8.03
8.03 13.03.2017, 10:24
Ach, jaki gorący apel, wystarczy fotka w OL i już ma się adoratorów.
Stanisław
Stanisław 12.03.2017, 21:41
Pani Elżbieto nawet z grzeczności zarówno ja, jak i pan Paweł Piekarz oczekujemy odpowiedzi.
Mela
Mela 13.03.2017, 10:54
Gościu, jeszcze tak 50 razy powtórz i znajdziesz robotę jako kataryniarz.
Stanisław
Stanisław 12.03.2017, 21:41
Pani Elżbieto nawet z grzeczności zarówno ja, jak i pan Paweł Piekarz oczekujemy odpowiedzi.
Stanisław
Stanisław 12.03.2017, 21:41
Pani Elżbieto nawet z grzeczności zarówno ja, jak i pan Paweł Piekarz oczekujemy odpowiedzi.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 11.03.2017, 20:13
Ciekawy jestem, co Pani Elżbieta ma do powiedzenia w temacie wczorajszej profanacji polskiego hymnu państwowego przez KOD i Obywatele RP. Nawet moje 10 letnie dziecko wie, że kiedy śpiewają polski hymn należy przyjąć postawę zasadniczą i z szacunkiem odśpiewać "Mazurka Dąbrowskiego". Czy ci którzy wczoraj zakłócili odśpiewanie polskiego hymnu są jeszcze Polakami?
Stanisław
Stanisław 7.03.2017, 21:11
Szanowna pani Elżbieto a cóż takiego zamierza pani bronić w naszym regionie i jakie osoby? Proszę mi podać przykłady łamania demokracji w naszym mieście i proszę pochwalić się z kim personalnie broni pani łamania demokracji? Też bardzo chętnie spotkam się z panią, bo nie zamierzam w ten sposób polemizować z panią a rozmowa z pewnością będzie ciekawa.
Rafał Stelczyk
Rafał Stelczyk 20.02.2017, 11:18
serduszkiem przekonają młodych hehe, faktycznie
Paweł Malarz
Paweł Malarz 18.02.2017, 10:46
KOD rozdaje serduszka natomiast KC PiS rozdaje stołki różnym szemranym Misiewiczom.
wierzący w przyszłość
wierzący w przyszłość 17.02.2017, 10:32
ara ma rację, ta kodowska hołota,a właściwie zlepek różnych oderwanych od życia i koryta lepkich łapek ,szybciej się rozpadnie jak powstała. młodzież mamy dużo mądrzejszą i rozsądniejszą niż myślimy, a przede wszystkim nie zarażoną zatrutymi okłapami z okrągłego stołu, który korniki już kończą. a więc młodzi do dzieła!
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 16.02.2017, 21:24
Obyś miał rację aro:)
ara
ara 16.02.2017, 20:41
KOD składa się z ludzi którzy przez ostatnie osiem lat na wszelakie sposoby zwalczali demokracje i wolność słowa.W najlepszym wypadku takie zachowania byłej władzy im nie przeszkadzały.KOD wziął sobie na sztandary ludzi skompromitowanych a jeszcze gorsi temu przyklaskują.Fakt jest taki że to młodzi za kilka lat dojdą do głosu a tam nie będzie miejsca na postkomunę i skrajne lewactwo.Mieliście swoje pięć minut i spieprzyliście to doskonale.Wyznawcy okrągłego stołu...sztandar wynieść!!!!! Tylko prawda nas wyzwoli.
w
w 17.02.2017, 10:35
zrytego bereta komentarz roku
wątpię
wątpię 17.02.2017, 10:31
Jakich młodych masz na myśli? Jedyni którzy doszli do władzy to synowie i córki obecnego establishmentu. Wystąpią przeciw swoim rodzicom? Wystarczy popatrzeć na Dębicę. Ojciec ma polityczną posadkę to już synka wciąga. Obawiam się, że nie zmieni się nic, albo zmieni się na gorsze. Musiałaby dojść jakaś niezależna opcja polityczna i w jednych wyborach, za przeproszeniem, wywalić to całe towarzystwo na zbity pysk. Tak się jednak nigdy nie stanie.
......
...... 16.02.2017, 17:59
https://www.youtube.…
Niezaangazowany
Niezaangazowany 16.02.2017, 16:18
psy szczekaja a karawana idzie dalej.
hahahaha
hahahaha 16.02.2017, 05:20
KOD - wilki w owczych skórach. A gdzie mają puszki na ofiary ? Mateusz będzie niezadowolony, bardzo niezadowolony ! No chyba ,ze do tego kosza zbierają datki. Jeżeli tak to spoko.
Do poczytania
Do poczytania 15.02.2017, 19:40
http://prostaekonomi…
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 15.02.2017, 19:19
Jako przeciwnik KODu napiszę tak: w końcu poszli po rozum do głowy i ocieplają wizerunek. Czy im to pomoże? Raczej wątpię. Młodzi ludzie są dzisiaj raczej z Żołnierzami Wyklętymi, niż ludźmi broniącymi układów postkomuny i swoich życiorysów. Ci młodzi doskonale wyczuwają fałsz, stad daleko im do jakichkolwiek partii politycznych z PiSem włącznie. Ale równie daleko im do KODu. profesor Szwagrzyk zrobił swoje i tego już się nie da łatwo i szybko odwrócić, o czym świadczy choćby wczorajszy tweet neomarksistów z RAZEM lansujący się na... Armii Krajowej. Ciekawy jestem jakim autorytetem cieszy się pani pedagog wśród swoich uczniów?
neutralny
neutralny 17.02.2017, 09:48
Panie Pawle, z treści Pańskich wpisów można wysnuć wniosek, że jest Pan osobą kulturalną i nienapastliwą. Po co zatem w ostatnim zdaniu pyta Pan retorycznie o autorytet pani pedagog wśród swoich uczniów? Jaki to ma związek z akcją? Sam pomysł rozdawania serduszek jest wydarzeniem wpisującym się w walentynki, na zdjęciach p. Ewa jawi się jako kobieta uśmiechnięta i sympatyczna. I tyle. A tu dyskusja na ponad 100 komentarzy.
neutralny
neutralny 17.02.2017, 09:49
Przepraszam, p. Ela, nie Ewa.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 09:00
Chętnie spotkam się z Panem osobiście, choć nie obiecuję, że natychmiast. Jeśli zaś chodzi o moich uczniów, proszę zapytać moich uczniów.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 16.02.2017, 09:29
Pani Elzbieto, w jakim celu chce się Pani ze mną spotkać osobiście? Bo nie bardzo rozumiem. Jak Pani potrzebuje wsparcia w akcjach pomocy innym, to nie ma sprawy. Jeśli chce Pani porozmawiać o polityce, to też możemy. Tylko proszę się liczyc z tym, że ani Pani mnie, ani zapewne ja Pani nie przekonam do swoich racji. Opinii Pani uczniów jestem ciekawy, ale pewnie wczesniej, czy poxniej ja poznam. Stala się Pani osoba publiczną, więc te opinie na pewno się pojawią.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 19:20
Wierzę w sens bezpośrednich spotkań, ale nie jest to wiara bezprzytomna. Skoro ma Pan wolę trwać na stanowisku za wszelką cenę, to na pewno nie będę nalegać. Pozdrawiam.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 16.02.2017, 21:10
Szanowna Pani Elżbieto, co to znaczy, że wolę trwać na stanowisku za wszelką cenę? Toż ja mogę dokładnie to samo napisać o Pani. Nie przyszło Pani do głowy,że takie sformułowanie może być obraźliwe? Przekonywanie przekonanych, to zajęcie jałowe, ale już rozmowa i poznanie argumentów drugiej strony jest pomocne dla zrozumienia postrzegania rzeczywistości przez oponenta. Pani zaproponowała bezpośrednie spotkanie,ale nie określiła jego celu. Ja o organizacji, którą Pani reprezentuje mam swoje zdanie. Jak się Pani zapewne domyśla jest to zdanie krytyczne, a nawet więcej niż krytyczne. Ale jak w każdej organizacji i w Kodzie pewnie są ludzie ideowi, sympatyczni i uczciwi. Jednym słowem potępiając w czambuł KOD jako organizacje nie potępiam automatycznie każdego z członków tej organizacji, tylko dlatego, że do niej należy.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 21:33
Panie Pawle, przecież to ja wyraziłam chęć spotkania, a Pan był zdania, że to nie ma sensu, bo pozostaniemy przy swoich stanowiskach. Nic na siłę. Moi uczniowie dobrze wiedzą, że ja pracuję i rozmawiam tylko z ochotnikami :-)
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 16.02.2017, 21:54
Ależ Pani Elu, od Pani, nauczyciela mogę chyba oczekiwać nieco logiki? Wyraziła Pani chęć osobistego spotkania po moim wpisie, w sumie dla Pani przychylnym, ale raczej jednoznacznie określającym mój negatywny stosunek do KODu. Zapytałem po co osobiście chce się Pani ze mną spotkać, bo celu tegoż spotkania Pani już nie raczyła określić. Od razu zaznaczyłem, że jeśli chodzi o politykę, to MOżEMY POROZMAWIAĆ, ale się nie przekonamy. Tylko tyle. Ja nic nie pisałem o sensie spotkania tudzież odrzuceniu Pani propozycji. Wręcz przeciwnie. Po Pani odpowiedzi, że wolę stać na swoim stanowisku ZA WSZELKĄ CENĘ, szczerze powiedziawszy straciła Pani w moich oczach wiele, gdyż odniosłem wrażenie, że tylko WŁASNE racje i własne stanowisko uznaje Pani za jedynie uprawnione.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 17.02.2017, 10:11
Panie Pawle, nie jestem odpowiedzialna za to, czego Pan ode mnie oczekuje. Pana oczekiwania - Pana rozczarowanie! Dla mnie najważniejsze jest to, czego oczekuję sama od siebie. Pana wpisy są przyzwoite ( w KOD to słowo dużo znaczy), ale przychylności w nich nie znajduję. To oczywiste, że chciałam rozmawiać o polityce, bo w tej sprawie wyraził Pan swoje poglądy. Jednak zdaniem: „Tylko proszę się liczyc z tym, że ani Pani mnie, ani zapewne ja Pani nie przekonam do swoich racji” dał mi Pan do zrozumienia, że spotkanie jest bezcelowe. I tyle. Zaakceptowałam ten fakt. Może jednak Panu żal, że tak szybo Pan odmówił?... Ciekawe dla mnie jest to, że na podstawie zdjęć dość łatwo daje mi Pan kredycik sympatii, a potem równie łatwo go odbiera. Na szczęście, bazuję głównie na oparciu w sobie, a nie na kredytach sympatii. I ciekawe jest to, że sam postawił Pan tezę o sztywności naszych politycznych postaw, a potem na jej podstawie uznał mnie Pan za osobę, która ceni tylko własne racje. Wie Pan, co, nadmiar logiki w argumentacji jest formą zakamuflowanej przemocy, więc ja przerwę to i powiem tak: miło mi, że zwrócił Pan uwagę na naszą akcję i moją osobę. Cieszę się, że zrobił to Pan przyzwoicie. Przykro mi, że chce Pan mnie sprawdzać poprzez moich uczniów, choć nie boję się tego. Żal, że ocenił mnie Pan tak łatwo po krótkiej wymianie zdań na tym forum, a nie chciał wymienić ze mną poglądów w bezpośrednim spotkaniu. Nie jest mi miło, gdy czuję się manipulowana Pana kredytami sympatii, poziomem oczekiwań, spodziewaniem się po nie czegoś więcej itp.itd. Pozdrawiam serdecznie.

Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 17.02.2017, 17:01
Pani Elu, co do nieporozumień, to napisałem w komentarzu do @Piotra. Niczego Pani nie odmówiłem. Jak będzie okazja na pewno nie odmówię Pani rozmowy, jeśli taka będzie Pani wola. Co do tego, że KOD przywiązuje wagę do przyzwoitości, to dla mnie co najwyżej dobry żart. KOD i przyzwoitość to oksymoron,o czym dobitnie świadczy osoba lidera, stosunek KODu do płka Mazguły, tudzież liczne internetowe wpisy szeregowych członków KODu. Gdyby Pani napisała, że dla Pani przyzwoitość ma znaczenie,to bym zrozumiał i w pełni zaakceptował, natomiast pisanie o przyzwoitości w kontekście KODu, to dla mnie jest jedynie śmieszne. Ja nie daje Pani żadnego kredyciku, bo zwyczajnie Pani nie znam. A udzielanie komuś jakiegokolwiek kredytu zaufania jedynie na podstawie internetowych zdjęć, to wybaczy Pani, niepoważne. I jeszcze dwie uwagi. Nie mam zamiaru Pani sprawdzać przez Pani uczniów. Już napisałem. Jestem ciekawy, na ile młodzież jest impregnowana na tego typu ocieplanie wizerunku. Na ile postrzeganie Pani osoby może się przełożyć na postrzeganie organizacji, którą Pani reprezentuje. I druga sprawa. Ja Panią nie manipuluję. Oceniłem obiektywnie akcję, którą Pani zorganizowała pod sztandarem organizacji, której bardzo nie lubię. Tylko tyle. Chyba to lepiej, niż bezmyślnie hejtować, prawda?Że mnie Pani rozczarowała w tej dyskusji? Trudno. Może mnie Pani miło zaskoczy, kiedy będzie okazja porozmawiać osobiście.
Piotr
Piotr 17.02.2017, 08:18
wtrącę się bo co mi tam.. Paweł Piekarz zadaj sobie trud i przeczytaj od początku swoją konwersację z panią Elą a szczególnie to co sam wytworzyłeś - bo pani Ela ograniczyła się do trzech krótkich zdań - zaproponowała spotkanie (ponieważ ty wyraziłeś zainteresowanie jej osobą), sens takiego spotkania ty natychmiast zakwestionowałeś z góry zastrzegając że "po co?" i tak ciebie nikt nie przekona do zmiany poglądów. Podkreślam że pani Ela ani słowem nie napomknęła, że chce cię do czegokolwiek przekonywać. Wręcz przeciwnie - napisała, że szanuje przekonania drugiej osoby i nie ma zamiaru w nie ingerować - co nie stoi na przeszkodzie samej rozmowie.. a ty, mimo iż od początku powtarzasz że nie zmienisz swego stanowiska (masz do tego prawo!) sugerujesz, że mogłeś zostać tym stwierdzeniem obrażony i zarzucasz jej brak logiki i całą resztę..
dla mnie kosmos.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 17.02.2017, 16:44
Panie Piotrze, zanim następnym razem Pan zacznie mnie pouczać, to proszę się zastosować do własnej rady i przeczytać konwersację. Niby wszyscy piszemy w jednym języku, ale każdy czyta co innego. Proszę się cofnąć do pierwszych trzech komentarzy tego wątku. Mój pierwszy komentarz dotyczył osoby Pani Kurowskiej jedynie o tyle, że interesuje mnie jak postrzeganie jej przez jej uczniów może się przełożyć na postrzeganie KODu. Stąd moje pytanie nie było retoryczne, jak to sugeruje @neutralny. W odpowiedzi Pani Ela zaproponowała spotkanie, nie określając jego celu. A, że jak czegoś nie wiem, to pytam, więc zapytałem o cel. Nigdzie nie odrzuciłem propozycji spotkania.Wręcz przeciwnie. Proszę przeczytać mój drugi komentarz w wątku. Wprost napisałem, że MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ. Nigdzie nie napisałem, ze uważam takie spotkanie za bezcelowe. Wręcz przeciwnie, w trzecim komencie dokładnie napisałem, ze uważam takie rozmowy za konstruktywne, chociaż bezproduktywne. Nie jest moją winą, że zrozumieliście Państwo moje słowa opacznie. Ja nie pisze lakonicznie własnie dlatego, żeby być jak najlepiej zrozumianym. Mam nadzieję, że teraz już wszyscy maja jasność.
Piotr
Piotr 17.02.2017, 16:47
Teraz tak. Przyznaję, że ja to zrozumiałem inaczej i Elzbieta Kurowska chyba tez - ale to niewazne - jest jasnosc, pozdrawiam
-> Piotr
-> Piotr 17.02.2017, 17:11
Ty wszystko rozumiesz nie tak. Co widać po twoich wpisach. A już jakikolwiek argument wytrąca cię z równowagi psychicznej.
antyKij
antyKij 15.02.2017, 19:54
O taki: http://kochampolske.…
antyKij
antyKij 15.02.2017, 19:51
Trudno nazwać rozdanie kilkudziesięciu ciastek przy fotografowaniu co 2 osoby ociepleniem wizerunku. Tani i żałosny szum medialny.
Ja dostałem plakat przed Carrefourem z ładną dziewczyną w czapce z orzełkiem z napisem Kocham Polskę. Fajna akcja.
Paweł Piekarz
Paweł Piekarz 15.02.2017, 20:12
Też mam ten plakat. Dla mnie czy Pana, to szum medialny, dla postronnych fajna, sympatyczna akcja. W dobie internetowego tworzenia "faktów medialnych" akcja nie do przecenienia dla KODu. Ileż można zniechęcać do siebie niezdecydowanych przez ciągłe awantury?
antyKij
antyKij 15.02.2017, 20:53
Cały czas myślę jakbym się zachował gdybym akurat szedł z dziećmi. Wiadomo, ciasteczka, serduszko, słodycze. Po słowach podziękujcie pani i zostawcie, zostałbym zbluzgany od pisiorów i faszystów.
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 09:02
Przykro mi, ale chyba rozczarowałby się Pan. Nigdy w ten sposób nie odpowiadam ludziom.
antyKij
antyKij 16.02.2017, 09:44
OK, przesadziłem może z tym argumentem.
Ale zastanawia mnie jedno, co Panią (sympatyczną na zdjęciach) podkusiło, aby dołączyć do tej skompromitowanej obecnie organizacji? Zrozumiałbym jeszcze na początku, gdy powstawała, ale teraz? U schyłku działalności gdy wychodzą kolejne machloje finansowe?
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 19:42
Jestem z KOD-em od lutego ubiegłego roku. Dopiero teraz usłyszał Pan o mnie, bo zgodziłam się zostać rzecznikiem prasowym. KOD jest ruchem oddolnym, choć zarejestrował się jako stowarzyszenie i stopniowo buduje strukturę. Nikt nie weryfikował ludzi, którzy wstępują do KOD-u według jakichkolwiek kryteriów. Są tu ludzie różni, o różnych poglądach. Często znacznie odmiennych od moich. To, co stało się za sprawą naszego lidera niewątpliwie jest źródłem pewnego kryzysu, bo członkowie i sympatycy KOD mają prawo różnie reagować na tę sytuację, różnie o tym myśleć i mówić. To jest nasz wewnętrzny problem i nikogo nim nie obarczamy. Ja osobiście traktuję tę sytuację jako pewien kryzys. Może nawet kryzys rozwojowy, czyli taki, który jest wpisany w proces dojrzewania. Ta sytuacja może zarówno nas osłabić, jak też stworzyć nową, lepszą jakość. Mam nadzieję na to drugie. Nasze życie pełne jest kryzysów. Życie społeczne i jednostkowe. Od tego, jak je rozwiążemy zależy postęp w rozwoju, poziom dojrzałości. Nie straszny jest mi żaden kryzys, bo nauczyłam się traktować go jak szansę na coś nowego, lepszego. Nie uważam też, by jakiekolwiek ludzkie błędy czy słabości kompromitowały wszystkich członków KOD-u. Pozdrawiam serdecznie. (a sympatyczna jestem nie tylko na zdjęciach)
Piotr
Piotr 16.02.2017, 10:35
odsyłam do statutu - KOD jest stowarzyszeniem. Wiadome machloje dotyczyły jednej medialnej osoby z kierownictwa i bezsensowne jest to uogólnianie i stawianie znaku równości pomiędzy Kijowskim a każdym członkiem czy też sympatykiem KOD-u. To tak jakby każdemu kto jest członkiem PIS zarzucać że jest Misiewiczem.
A czy to schyłek czy początek to zostawmy czasowi. PIS to też partia która przegrała chyba z 10 wyborów z rzędu, kompromitowała się poprzez swoich polityków na różne sposoby a i machloje niewyjaśnione sprawy finansowe są jej nieobce. Taki mamy klimat...
3e
3e 16.02.2017, 11:35
jest jeden problem - nie przetłumaczysz tego wyznawcom piskomuny.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 14:39
wiem :D
antyKij
antyKij 16.02.2017, 14:50
Skoro nie umiecie "przetłumaczyć tego" - jedynie słusznej linii myślenia kodziarskiego -waszym wrogom od czasu wyborów - wyznawcom piskomuny, to jak chcecie do siebie przekonać ludzi? Jak chcecie zdobyć wyborców?
Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić. :D
Piotr
Piotr 16.02.2017, 15:17
dlatego wlasnie nie chce żadnej polityki robić - ja tylko wyrażam swoje poglądy ale nikogo nie chcę do nich przekonywać - z drugiej strony żaden byłby to zaszczyt zdobyć głos takiego wyborcy jak np. ty
Specjalistą od pozyskiwania "ciemnego ludu" jest PIS o czym przekonywał poseł Jacek Kurski. Jak widać jest PIS w tym pozyskiwaniu skuteczny - nawet bardzo :)
antyKij
antyKij 16.02.2017, 15:41
Jakie masz kwalifikacje aby nazywać wyborców Pis ciemnym ludem? A może jest na odwrót i to ty jesteś ociemniały intelektualnie, na co zresztą wszystko wskazuje. :D
Oczywiście, że ja się nie nadaję na waszego wyborcę, tak samo i 99% Polaków. :)
Już nawet TVN ma was dość.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 15:51
antyKij - naprawdę aż nie chce się odpowiadać bo ręce opadają - ale przypomnę Ci że zacytowałem jedynie określenie Kurskiego który w ten sposób wyraził się właśnie o wyborcach PIS - o własnych wyborcach..
antyKij
antyKij 16.02.2017, 15:51
Jeszcze jedno. Nie chcesz robić żadnej polityki a obrażasz Pis i agitujesz za KOD. :)
No cóż, poznasz głupiego po czynach jego. :D
To tyle w kwestii diagnozy twojej choroby.
Piotr
Piotr 16.02.2017, 15:55
no i co mam odpisać? że - to nie ja ciebie ale ty mnie obrażasz? że nie agituję za KOD tylko wyrażam swoje poglądy? że nie obrażam PIS tylko cytuję wypowiedz polityka tej partii w odniesieniu do swych własnych wyborców?
i tak odczytasz to sobie jak zechcesz i dalej będziesz mnie diagnozował
-> Piotr
-> Piotr 17.02.2017, 17:13
Najlepiej nic już nie pisz.
Piotr
Piotr 17.02.2017, 23:08
do budy
-> Piotr
-> Piotr 17.02.2017, 23:31
Psychol się ujawnił. :D
Do lekarza debilu.
Narodowy 08
Narodowy 08 15.02.2017, 14:38

Czas żeby środowiska patriotyczne same założyły gazetę lokalną Dębicką, dziś wydawane są lewackie gazety Wiadomości Dębickie i Obserwator. Firma Suret i Stefan Bieszczad jak i inne firmy mogły by wesprzeć powstanie takiej gazety.
beton uber alles
beton uber alles 15.02.2017, 18:48
A na czym by to miało polegać? Na nieinformowaniu o bandzie przygłupów rozdajacych jakieś pierdoły w ramach urojonej walki ze znikajacą demokracją?
Lewak 08
Lewak 08 15.02.2017, 19:11
Na nieinformowaniu o bandzie z PArkowej.
Tuwim
Tuwim 15.02.2017, 13:44
Ja tylko czekam na czasy, aż zaczną wieszać tych mafiosów z Po i PiSu, Z KODu i Nowoczesnej, złodziei z PSL i SLD. Wszystkie te gęby wypchane obłudą i przyssane do koryta. Na wybory chodzi 40% ludzi, bo wszyscy mają dość tych cwaniaków i kombinatorów, gęby tępę, ale pensje przezacne. Specjaliści od wszystkiego. Jak nie od Warzechy, to od Skawińskiego, jak nie od Reguły, to od Rokosza. Całujcie wy mnie wszyscy w ...
?????
????? 15.02.2017, 12:49
A mnie ciekawi czy KOD miał pozwolenie na wejście do Galerii Raj i agitację de facto polityczną. Jako właściciel obiektu ogólnie dostępnego nie pozwoliłbym na tego typu prowokacyjne akcje.
Można to jakoś sprawdzić?
tunia
tunia 15.02.2017, 17:06
można sprawdzić tylko po co?
?????
????? 15.02.2017, 17:41
A po to, że KODziarze niby bronią demokracji i prawa a sami je łamią, są bezczelni i aroganccy.

Następny kwiatek sprzed paru minut:
Prokuratura Okręgowa w Warszawie włączyła do już prowadzonego postępowania sprawdzającego zawiadomienie byłego skarbnika KOD, który twierdzi, że był nakłaniany do fałszowania faktur, mających potwierdzić zwrot pieniędzy przez firmę lidera ugrupowania Mateusza Kijowskiego. ( http://www.tvn24.pl )
bzdet
bzdet 15.02.2017, 13:03
a jesteś wlascicielem obiektu czy tez piszesz sobie w mysl zasady "nie znam sie wiec sie chetnie wypowiem?"
?????
????? 15.02.2017, 13:12
No tak, zaraz przyszedł ten co ma problem ze zrozumieniem, pewnie z KODu. Ale OK. Jestem właścicielem obiektu i nie pozwoliłbym na samowolną agitację wewnątrz czy nawet oklejenie płotu. Teraz zrozumiałeś moje pytanie o Galerię Raj? Może jeszcze inaczej, myślisz, że jak jesteś z KODu to możesz włazić gdzie chcesz?
bzdet
bzdet 15.02.2017, 14:19
Skoro jesteś właścicielem to dochodź swych praw - najprościej spytam w samym KOD. forum debica24.eu nie gwarantuje takiej skutecznosci jak pytanie u zródła :D
?????
????? 15.02.2017, 14:47
Jestem właścicielem prywatnego obiektu, stąd oje pytanie, ale nie Raju. Gdybym był właścicielem Raju to bym ich kijem od szczotki przegonił. :D
bzdet
bzdet 15.02.2017, 14:59
więc skoro akcja miała miejsce to prawdopodobnie mieli taką zgodę.. jak widać właściciel Raju nie ma nic przeciwko temu, że ktoś dobrowolnie rozdaje chętnym serca w dniu walentynek.
A gdyby pseudopatrioci z szalikami klubowymi na siłę wciskali ludziom biało-czerwone serca ze zdjęciem jakiegoś żołnierza wyklętego to byś pochwalił taką patriotyczną postawę jako pełną narodowej dumy i nie mającą nic wspolnego z żadną agitacją? Tak tylko z ciekawości pytam
?????
????? 15.02.2017, 15:01
Wtedy, myślę takie pytanie o pozwolenie zadał by ktoś z KODu. :D
uczeń tej pani
uczeń tej pani 15.02.2017, 12:32
teraz już wiem dlaczego wczoraj nie miałem lekcji z tą panią. rozdawała serduszka nasączone kodowsko- komunistyczno- lewacką propagandą.
może to i lepiej bo jej miejsce nie w szkole, tylko na ulicy i tam nich się wydziera. a na rynku w Pilżnie taczki już czekają skonstruowane przez uczniów Liceum, bo jakie młodzieży wychowanie takie kodowskie zachowanie. co na to dyrektor?
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 09:05
Kłamstwo, Kochanie. Nie jesteś moim uczniem. O godzinie 16.00 nie ma lekcji w naszej szkole. Nie sadzę też, żeby jakikolwiek mój uczeń bał się ujawnić swoje nazwisko.
hahahahahaha
hahahahahaha 15.02.2017, 12:34
Nie miales z nia lekcji, bo nie jest nauczycielka, tylko pedagogiem szkolnym. Zacznij ogarniac trolu
uczeń tej pani
uczeń tej pani 15.02.2017, 12:41
pani pedagog powinna być bardziej rozgarnięta ode mnie. pisząc o lekcji miałem na myśli dawno umówioną rozmowę o definicji demokracji której ona tak bardzo broni i nikt jej tego nie zabrania.ot i demokracja
Elżbieta Kurowska
Elżbieta Kurowska 16.02.2017, 09:08
Nie byłam umówiona na żadną rozmowę z Tobą o demokracji, ponieważ nie umawiam się z uczniami na takie rozmowy. Z niektórymi dzielę się moimi poglądami, ale tylko wtedy, gdy jestem o to pytana i tylko w taki sposób, by nikogo nie obrażać.
hahahahah
hahahahah 15.02.2017, 12:44
piszac o lekcji nie wiedziales ze nie jest nauczycielka - zrobiles z siebie trola

Pozostałe