Środa, 23.05.2018, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Pijany kierowca sprawcą wypadku. Po ucieczce zatrzymany przez świadków

  • 15.02.2017, 11:48 (aktualizacja 15.02.2017 12:10)
  • www.podkarpacka.policja.gov.pl
Pijany kierowca sprawcą wypadku. Po ucieczce zatrzymany przez świadków Dzisiejsza akcja Trzeżwy poranek nie ujawniła pijanych kierowców, ale wczorajsze zdarzenie dowodzi, że wciąż nie brakuje ich na drogach. Fot. Grzegorz Król
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek 14 lutego w Podgrodziu. Sprawca zdarzenia odjechał z miejsca w kierunku Pilzna. Mężczyzna został zatrzymany przez świadków. Poszkodowana 25-latka, trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku oficer dyżurny odebrał wczoraj, około godz.16. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem palio, 44-letni mieszkaniec Rzeszowa, najechał na tył daewoo lanosa, który zatrzymał się z powodu skręcania pojazdu ciężarowego w drogę podporządkowaną. W wyniku zderzenia się pojazdów, obrażeń doznała kierująca daewoo.
Poszkodowana, 25-letnia mieszkanka Pilzna została przewieziona do dębickiego szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Po zdarzeniu, kierowca fiata odjechał z miejsca w kierunku Pilzna.
W miejscowości Parkosz, został zatrzymany przez świadków zdarzenia i przekazany policjantom. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało 3,3 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie policyjnym do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Policjanci pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na szczegółowe wyjaśnienie przebiegu zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.   

www.podkarpacka.policja.gov.pl

www.podkarpacka.policja.gov.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PoKuflu
PoKuflu 16.02.2017, 21:54
Można powiedzieć że gość ma nagrabione :)
PoKielichu
PoKielichu 16.02.2017, 01:04
http://pokielichu.pl Po imprezie proponuje zamówić Szofera!!! https://m.facebook.com/pokielichu Piłeś? Nie jedź!

Pozostałe