Poniedziałek, 28.05.2018, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

4. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila - limit miejsc wyczerpany

  • 5.04.2017, 07:50 (aktualizacja 22.04.2017 19:59)
  • rys
4. Dębicka Dziesiątka z Tikkurila - limit miejsc wyczerpany Archiwum OL
Minęło trzy tygodnie od uruchomienia zapisów na 4. Dębicką Dziesiątkę z Tikkurila, a na liście startowej nie ma już wolnych miejsc. Start opłaciło 350 osób, a taki był limit zawodników. Błyskawicznie też, w ciągu zaledwie dwóch dni wyczerpany został limit 150 uczestników w biegach dzieci, które wystartują w towarzyszącemu Dziesiątce Minimaratonie z Tikkurila.

Bieg ulicami miasta: Akademicką, Kościuszki, Kosynierów Racławickich, Mościckiego i Metalowców to jedna z najpopularniejszych imprez biegowych w naszej części Podkarpacia. Przyciąga biegaczy z naszego województwa, z Małopolski, często z innych regionów kraju. Dla wielu z dębickich zawodników to najważniejsza impreza biegowa roku. Jej organizatorem jest Klub Biegacza Maratończyk Dębica, a mecenasem firma Tikkurila Polska.

W tym roku Dziesiątka odbędzie się w niedzielę 4 czerwca. Start o godz. 10:00. 
Odbędzie się także bieg osób niepełnosprawnych paraplegia (na wózkach), na dystansie 7 km oraz biegi dla dzieci. Zapisy na te dla najmłodszych ruszą wkrótce i rodzice też nie powinni zwlekać z ich dokonaniem, bo i tu ilość miejsc jest ograniczona. A przed rokiem chętnych do startu było równie wiele, co dorosłych. 
Start i meta  biegów znajdować się będzie na terenie byłej Jednostki Wojskowej przy ulicy Kościuszki. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w hali sportowej dawnej jednostki , czynne od godziny 8:00 do godziny 9:30.
Bieg główny na 10 km obejmie klasyfikację generalną kobiet i mężczyzn oraz 3 kategorie wiekowe: K i M 18-35 lat, K i M 36-50 lat, K i M 50+, a bieg dla niepełnosprawnych klasyfikację generalną kobiet i mężczyzn.

.

 

rys
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe