Sobota, 24.06.2017, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

3 Maja w Dębicy: Zemsta Nietoperza i honorowe tytuły

  • 20.04.2017, 10:08 (aktualizacja 20.04.2017 10:13)
  • Admin Admin
3 Maja w Dębicy: Zemsta Nietoperza i honorowe tytuły fot. Fragment plakatu
Znany jest już program obchodów Święta Narodowego 3 Maja w Dębicy. Organizuje je Starostwo Powiatowe. Jak co roku rozpoczną się przed południem na Rynku, Wieczorem odbędzie się premiera operetki Zemsta Nietoperza, wręczone też zostaną tytuły Zasłużony dla Powiatu Dębickiego.

Program obchodów

Rynek - godz. 10:15
Oficjalne rozpoczęcie uroczystości, m.in.: ceremoniał patriotyczny z udziałem 16. Tczewskiego Batalionu Saperów w Nisku oraz widowisko artystyczne w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Igloopolanie.

Plac Solidarności - godz. 11:00
Msza św. w intencji Ojczyzny.

Plac Gryfitów - godz. 12:15
Składanie kwiatów i salwa honorowa pod pomnikiem MB, upamiętniającym I rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Dom Kultury Mors - godz. 18:00
Wręczenie tytułu honorowego Zasłużony dla Powiatu Dębickiego.
Premiera operetki Zemsta Nietoperza Johanna Straussa II.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gtcb
gtcb 30.05.2017, 08:37
3 maj pierwszy maj dla Polaków jeden ***
uczeń
uczeń 20.04.2017, 21:07
A pan dyrektor "trójki" Adamek niech zauważy że poza operą jest jeszcze jego szkoła która od 30 lat nie doczekała się remontu i nowej sali gimnastycznej.Budynek nauczania początkowego i jego parkiet to juz przesada (przynajmniej w tamtym sezonie) a szkolny plac i jego drewniane rekwizyty po prostu zgniły.Może i dyrygent dobry ale zarządca nijaki.Dziwić się że dzieci nie chcą na WF chodzić w momencie gdy sala gimnastyczna mniejsza od swietlicy.Miejsca na podwórku szkolnym nigdy nie brakowało.Wydaje mi się że czas na zmianę na stanowisku dyrektora.Panie Pawle zapraszamy do struktur miasta a szkołe zostaw pan szybszym i bystrzejszym.
mariano italiano
mariano italiano 20.04.2017, 21:05
Czy w tym święcie będzie brało udział wojsko z Dębicy? Burmistrz wypowiadał się na łamach Waszej gazety że będzie ono obecne już podczas świąt majowych.
kiku
kiku 22.04.2017, 12:08
Mam ten numer. I nic takiego nie mowil. Powiedzial o 11 listopada.
mariano italiano
mariano italiano 22.04.2017, 19:02
W Obserwatorze z tamtego roku.
Duce italiano
Duce italiano 21.04.2017, 18:29
Przyjedzie ponoć jakiś pałkownik Niezguła czy ktoś podobny ? / z tą różnicą - 1MAJA! /
zając
zając 21.04.2017, 20:45
Dzieci ormowców i ubeków przyjadą do Dębicy, warto ich wsłuchać bo mądrze mówią
mariano italiano
mariano italiano 21.04.2017, 20:29
Czy ten "pałkownik" jest z okresu białych pałek czy już po tych pałkach?
duce italiano
duce italiano 22.04.2017, 13:48
Pałkkownik nasz rażddion był hwatom ,sługa Carjiu Otiec sołdatom Da żał jewo srażjon bułatom on spit w ziemle syroj.
Misiewicz
Misiewicz 20.04.2017, 21:52
W Dębicy nie ma i nie będzie wojska, tylko reaktywacja ORMO pod wezwaniem Antoniego Pogromcy Bolszewików i praw fizyki
Lekarz
Lekarz 20.04.2017, 22:00
Łyknij tabletki psychotropowe, zaczynasz bredzić, pamiętaj zażyj rano i wieczorem, inaczej będziesz miał napady frustracji i zagrożenia spowodowane atakiem ORMO, potem będziesz pisał bzdury.
pacjent
pacjent 20.04.2017, 23:43
Widzę, że lekarz podobnej klasy specjalista, jak Misiewicz czy Janniger w MON. Brawo!. Nie będą nam jakieś tam wykształciuchy mówić, że białe jest białe, a czarne jest czarne!!!
paszołwon
paszołwon 24.04.2017, 15:03
A na drzewach zamiast liści dyndać będą......:) Psy szczekają karawana jedzie dalej.KOD was przygarnie :) , nauczycie się na tacę rzucać hehe i w rękę całować.Komusza brać zdycha a my jej w tym pomożemy...

Pozostałe