Poniedziałek, 23.04.2018, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Jest logo naszego powiatu

  • 26.05.2017, 10:51 (aktualizacja 29.05.2017 11:37)
  • Admin Admin
Jest logo naszego powiatu Agnieszka Kruszyńska - Idzior
Prezentują go na zdjęciu od lewej: Andrzej Reguła - starosta, Mateusz Pasek - wicestarosta i Katarzyna Rokosz - dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego. Jego autorką jest Aleksandra Jamróz.

Logo wybrane zostało w konkursie, na który wpłynęło blisko 40 prac z różnych stron Polski. Spośród zgłoszonych propozycji wybrano znak, który swoją kolorystyką i formą nawiązuje do hasła promującego powiat „Kotlina innowacji - pogórze możliwości". Autorka zwycięskiego logo to Aleksandra Jamróz, młoda mieszkanka Mysłowic w województwie śląskim.
Za swój pomysł otrzyma nagrodę w wysokości 1500 zł brutto. Jest plastykiem o specjalizacji reklama wizualna. Praktyczne umiejętności zdobyła w różnych studiach reklamy. Obecnie pracuje jako wolny strzelec w swoim zawodzie. Jest autorką m.in. logotypów stworzonych z okazji 50-lecia Kuźni Raciborskiej oraz 150-lecia gminy Wawer. Na co dzień zajmuje się wychowaniem czteroletniego synka, dużo podróżuje i szuka nowych inspiracji graficznych.
O wyborze logotypu zdecydowała komisja konkursowa w składzie: Mateusz Pasek – wicestarosta, Elżbieta Mroczkowska – grafik komputerowy, Andrzej Kwiatek – operator kamery, Katarzyna Rokosz – dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji oraz pracownicy tego wydziału: Jacek Matłok, Agnieszka Mądro i Paulina Sroka-Krzemień.
Logo opracowane przez Aleksandrę Jamróz będzie wykorzystywane głównie do celów promocyjnych i korespondencyjnych, m.in. w folderach, na plakatach oraz innych drukach i  materiałach wydawanych przez Powiat Dębicki

Logo powiatu - patrz w galerii niżej.

Admin Admin

Zdjęcia (4)

Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe