Sobota, 26.05.2018, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Nabór do pracy w Wielkiej Brytanii - spotkanie za tydzień w czwartek

Nabór do pracy w Wielkiej Brytanii - spotkanie za tydzień w czwartek
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje czwarty w tym roku nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek 8 czerwca 2017 roku. Rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik magazynu, ze standardową stawką godzinową minimum 7-8 funtów, tygodniowo nawet do 500 funtów. Pracodawca nie wymaga znajomości języka angielskiego, kwalifikacji czy doświadczenia.

- Brytyjski partner organizując rekrutację oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu. W każdej lokalizacji pracodawca zapewnia również opiekę osoby posługującej się językiem polskim – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.
Osoby z Podkarpacia, zainteresowane ofertą pracy, mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres poczty elektronicznej doradcy EURES Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl.
Więcej informacji można będzie uzyskać podczas spotkania, które odbędzie się w czwartek, 8 czerwca 2017 roku, o godzinie 10:00, w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ul. Naruszewicza 11 (budynek dawnego hotelu pielęgniarskiego, obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina), sala nr 5.
Usługi rekrutacyjne są bezpłatne.
Rekrutacja jest prowadzona w ramach usług sieci EURES, dotyczącej międzynarodowego poradnictwa i pośrednictwa zawodowego. Realizowane w jej ramach działania odnoszą się do swobodnego przepływu pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz zapewnieniu klientom bezpiecznego i stabilnego zatrudnienia. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

Informacja Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mały Głod
Mały Głod 31.05.2017, 15:48
żałosne!
es
es 31.05.2017, 17:55
głodziu pakuj się będziesz funty zarabiał to może nie będziesz na wszystko narzekał

Pozostałe