Kuglarze i szczudlarze przeszli ulicami Pilzna - zdjęcia i film

  • 09.06.2019, 20:49
  • Tomasz Ratuszniak
Kuglarze i szczudlarze przeszli ulicami Pilzna - zdjęcia i film
Pierwsi szli kuglarze, za nimi szczudlarze, Mali Strażacy z Łęk Dolnych, Orkiestra Dęta OSP Pilzno, harcerze i zespół ludowy Sokolanie. Tak w wielkim skrócie wyglądała parada ulicami miasta, która otworzyła niedzielną odsłonę Dni Pilzna.

Kuglarze i szczudlarze, to członkowie krakowskiej Grupy Artystycznej Locomotora, która ma na swoim koncie występy m.in. w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, czy nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dziś na scenie pilzneńskiego Rynku prezentowali się też: Orkiestra Dęta OSP Pilzno, Zespół Pieśni i Tańca Sokolanie, Grupa Mażoretkowa Jupiter i zespół Megitza. Obecnie trwa koncert gwiazdy wieczoru - formacji Szafa Gra.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ks. Oko
ks. Oko 10.06.2019, 05:38
Szczwane lisy. Przecież to nic innego jak zakamuflowana parada równości.

Pozostałe