Bociany spóźnione, ale w końcu są wszystkie - zdjęcia

  • 13.06.2019, 12:19 (aktualizacja 13.06.2019, 17:02)
  • Janusz Grajcar
Bociany spóźnione, ale w końcu są wszystkie - zdjęcia
Wszystkie osiem autobusów zamówionych przez miasto Dębicy w pierwszym przetargu w firmie Autosan, stoją już na bazie MKS-u. Dwa kolejne powinny zasilić jego flotę do połowy listopada.

Wśród ośmiu pojazdów z bocianem w logo, które są już w Dębicy, trzy to autobusy o długości 12 m, pięć zaś o długości 10 m. W dłuższych jest 27 miejsc siedzących, 80 stojących i 1 dla osoby niepełnosprawnej na wózku.W krótszych 23 siedzące, 75 stojących i 1 dla osoby niepełnosprawnej na wózku.

- Sześć zarejestrujemy już w czwartek i być może jeszcze przed Bożym Ciałem wyjadą na trasę - mówi Janusz Kwiatek, kierownik działu przewozów w MKS Dębica.

Dwa autobusy, które powinny dotrzeć do Dębicy najpóźniej w listopadzie, będą miały długość 12 m. Będzie więc wtedy po pięć tzw. dziesiątek i dwunastek.

Wszystkie pojazdy są wyposażone w klimatyzację, monitoring, platformę dla osób niepełnosprawnych, gps i ekran do wyświetlania materiałów filmowych.

Poniżej można zobaczyć, jak nowe autobusy wyglądają w środku.

Janusz Grajcar

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz Grajcar
Janusz Grajcar 13.06.2019, 17:00
Po konsultacji z kierownikiem Januszem Kwiatkiem poprawiłem liczbę miejsc w obu autobusach. Poprzednie wartości wpisywałem na podstawie tabliczek, które są umieszczone w obu pojazdach. Okazuje się, że nie mają one odzwierciedlenia w rzeczywistym stanie.
zeniu
zeniu 13.06.2019, 15:13
A to ciekawostka w krótszych jest więcej ogolnie miejsc dla pasażerów niż w dłuższych to może lepiej było takie zamówić. Pewnie są tańsze i zwrotniejsze.
Stary
Stary 13.06.2019, 13:38
Krótsze mają więcej miejsc paradoks hahaha

Pozostałe