Potrącenie rowerzysty, mężczyzna w szpitalu

  • 14.01.2020, 16:31 (aktualizacja 15.01.2020, 14:48)
  • Grzegorz Król
Potrącenie rowerzysty, mężczyzna w szpitalu
Około godz. 16, na ul. Kawęczyńskiej w Dębicy doszło do potrącenia rowerzysty.

Zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi przed obwodnicą, jadąc od Galerii Dębickiej. Na miejscu pracują policjanci, którzy poszukają odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną wypadku. Na obecną chwilę wiadomo jedynie tyle, że rowerzysta został potrącony przez młodą kobietę, kierującą jaguarem. Został przewieziony do dębickiego szpitala na badania, choć wszystko wskazuje na to, że nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierująca jaguarem, jak i rowerzysta byli trzeźwi. W miejscu zdarzenia mogą wystąpić niewielkie utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformował dzisiaj rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy asp. Jacek Bator, rowerzysta pozostał w szpitalu.

- Jak wynika z telegramu chodzi o uraz głowy. Nic więcej o obrażeniach w nim nie ma - dodaje asp. Bator.

Czytaj także: Pięć rozbitych aut i dzieci w szpitalu

Grzegorz Król

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kreyzor
Kreyzor 18.01.2020, 20:39
Byłem mieszkańcem owej ulicy do 2001 r i jest tam strefa ograniczenia prędkości do 30km/h która zdawało by się pewnych osób nie dotyczy , sami mieszkańcy są tam świadkami brawury kierowców co jednak nie zmienia faktu o fatalnym stanie ul Kawęczyńskiej.
Zażenowany
Zażenowany 14.01.2020, 19:54
To Kawęczyńska jest ulicą ??? Zawsze myslalem ze to sciezka dla rowerow.
Obiektywny
Obiektywny 14.01.2020, 18:37
Ten odcinek drogi jest fatalny do poruszania się... i piszę to zarówno z perspektywy rowerzysty jak i kierującego samochodem.
Może czas pomyśleć o przebudowie tego odcinka ?
dt
dt 14.01.2020, 19:46
Ale jakiej przebudowie, jak po jednej i drugiej stronie są prywatne działki i nikt za cenę rynkową nie sprzeda kawałka ziemi, tylko będzie chciał miliony...

Pozostałe