Podziel się:
Oceń:
13.09.2016, 14:09

W piątek 2 września w ramach akcji Bezpieczna droga do szkoły burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk wręczył plecaki uczniom pierwszych klas dębickich szkół podstawowych.
246 pierwszoklasistów otrzyma plecak z wyposażeniem. Będą w nim: kamizelki odblaskowe, odblaski na plecak, worki odblaskowe na obuwie, odblaski na tornister, a także piórnik, pióro kulkowe ze zmazikiem, zeszyty oraz broszury promujące zasady bezpiecznego zachowania się na drodze.
Zakup plecaków sfinansowała Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka. Wyposażenie plecaków ufundowała  Firma Oponiarska Dębica SA. W gronie sponsorów znalazły się także firmy Ban-Kor-Bet i spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.
Akcja Bezpieczna droga do szkoły, która w tym roku jest organizowana już po raz piąty, propaguje wśród dzieci zasady bezpiecznego zachowania się na drodze oraz uświadamia, z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać podczas drogi do i ze szkoły. Program edukacyjny przygotowuje dzieci klas pierwszych do świadomego i odpowiedzialnego poruszania się na drodze.
(iw)
fot. A. Barwacz

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
@
@ 04.11.2016, 22:38
placaki - moja babcia mówiła tak na placki ziemniaczane