Placaki rozdane - fotorelacja Artura Barwacza

Podziel się:
Oceń:
13.09.2016, 14:09

W piątek 2 września w ramach akcji Bezpieczna droga do szkoły burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk wręczył plecaki uczniom pierwszych klas dębickich szkół podstawowych.
246 pierwszoklasistów otrzyma plecak z wyposażeniem. Będą w nim: kamizelki odblaskowe, odblaski na plecak, worki odblaskowe na obuwie, odblaski na tornister, a także piórnik, pióro kulkowe ze zmazikiem, zeszyty oraz broszury promujące zasady bezpiecznego zachowania się na drodze.
Zakup plecaków sfinansowała Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka. Wyposażenie plecaków ufundowała  Firma Oponiarska Dębica SA. W gronie sponsorów znalazły się także firmy Ban-Kor-Bet i spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.
Akcja Bezpieczna droga do szkoły, która w tym roku jest organizowana już po raz piąty, propaguje wśród dzieci zasady bezpiecznego zachowania się na drodze oraz uświadamia, z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać podczas drogi do i ze szkoły. Program edukacyjny przygotowuje dzieci klas pierwszych do świadomego i odpowiedzialnego poruszania się na drodze.
(iw)
fot. A. Barwacz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
@
@ 04.11.2016, 22:38
placaki - moja babcia mówiła tak na placki ziemniaczane