Od soboty zamknięte żłobki, przedszkola, galerie i zakłady fryzjerskie

  • 25.03.2021, 11:16
  • Tomasz Ratuszniak
Od soboty zamknięte żłobki, przedszkola, galerie i zakłady fryzjerskie fot. screen z konferencji.
Dwa tygodnie obowiązywać będą nowe obostrzenia ogłoszone właśnie przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Obostrzenia wprowadzone na okres od soboty 27 marca do piątku 9 kwietnia:

  • wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane zamknięte
  • 1 osoba na 15 m2 w sklepach do 100 m2
  • 1 osoba na 20 m2 w sklepach powyżej 100 m2,
  • w kościołach maksymalnie 1 osoba na 20 m2 przy zachowaniu odległości min. 1,5 m.
  • salony fryzjerskie i kosmetyczne zamknięte
  • żłobki i przedszkola zamknięte (opieka wyłącznie dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych w trakcie wykonywania zadań służbowych)
  • działalność obiektów sportowych ograniczona dla sportu zawodowego

Przeczytaj również: Koronawirus: wzrost zakażeń, nie żyje 6 osób

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja wierzę
Ja wierzę 26.03.2021, 08:33
Oj boli was wiara oj boli.......
A ja modlę się by mineła pandemia o was też się modlę....
Średniowiecze
Średniowiecze 26.03.2021, 12:13
Od modlitwy pandemia nie minie, a jak chcesz się przyczynić do jej ograniczenia to zacznij modlić się w domu. Ja twojej modlitwy nie potrzebuję.
ZAL
ZAL 28.03.2021, 10:23
Aż mi Cię szkoda!
###
### 26.03.2021, 11:57
Od modlitwy pandemia nie minie.
Wiara i Nadzieja
Wiara i Nadzieja 26.03.2021, 11:15
Pan Bóg jest wszędzie, a nie tylko w tym budynku zwanym kościołem.
Jeśli tak bardzo wierzysz, to możesz się też pomodlić w domu.
Pozdrawiam
Czytelniczka
Czytelniczka 26.03.2021, 07:57
Autobusy niech jeżdżą może nie każdy ma prawo jazdy i tak za bardzo do pracy nie ma się czym dostać.
??????????????????????
?????????????????????? 25.03.2021, 22:43
Niech kościoły bankrutują
mało
mało 25.03.2021, 20:07
Chcą dojechać kościół by bankrutowały , dziś i tak większość parafii ledwo dociąga do pierwszego
nie wierzę
nie wierzę 26.03.2021, 07:54
bankrutują? chyba Cie trochę poniosło :D tu Polska nie zachód.popatrz na te marmury i przepych w kościołach. Wystarczy drewienko jak w urokliwych kościółkach, ciepłe grzejniki na ścianie i mili księża z powołania. i jest wszystko co potrzebne do pogłębiania wiary. Tak że sorry ale kiepski budżet to tylko niegospodarność księży i głupota ludzi że trzeba dać dać i dać
Wiem
Wiem 26.03.2021, 12:23
przecież wszyscy księża na etatach i to dobrze opłacanych bo rządowych etatach w szkołach, wiec kasę mają, nie powinni płakać, kubeł zimnej wody im nie zaszkodzi, wiekszośc wiernych czeka na normalny kościół bliski zwykłemu człowiekowi
dużo
dużo 25.03.2021, 23:24
Gdyby darmozjady w sukienkach poszli do uczciwej pracy to kościoły dociągnęły by do 15-tego następnego miesiąca.Wystarczy tylko aby plebanię puścili pod wynajem i kasy jak lodu na kościół by było
7of9
7of9 25.03.2021, 14:50
alleluja i do grobu!!
Dawid
Dawid 25.03.2021, 14:46
A co z komunikacją publiczną? W kościołach 1 osoba na 20 m^2, a taki autobus to pewnie nawet 20 m^2 nie ma nie mówiąc o wysokości, która wpływa na kubaturę pomieszczenia...

Pozostałe