Bicyklomania po raz dwunasty już w sobotę

  • 14.06.2017, 09:57 (aktualizacja 14.06.2017, 10:07)
  • Admin Admin
Bicyklomania po raz dwunasty już w sobotę Archiwum OL
W sobotę czeka nas kolejna, 12. już odsłona rowerowej Bicyklomanii, której głównym sponsorem jest firmę [email protected] Group. Do wygrania bony dla grup wartości 500 zł, a dla każdy uczestnika rabat na zakup roweru. Do udziału w rajdzie można się zapisywać nawet w sobotę, do godz. 8:00

Bicyklomania#Powered by Romet startuje 17 czerwca br. z Placu Solidarności w Dębicy o godz. 9:00 Trasa liczy 35 km i prowadzi przez Żyraków, Wolę Żyrakowską, Mokre, Zasów, Wiewiórkę, Wolę Wielką, Straszęcin do Dębicy.
W Zasowie, w połowie trasy, zaplanowano postój. Meta na stadionie przy ul. Akademickiej, gdzie każdy z uczestników otrzyma ciepły posiłek i mnóstwo atrakcji. W strefie fit trening i rywalizacje dla młodzieży i dorosłych, w strefie kids zabawy prowadzone przez animatora i dmuchane zabawki.
Każda z grup zorganizowanych, licząca 30 i więcej osób otrzyma bon na zakup roweru. Na każdego z uczestników czekają atrakcyjne gadżety oraz rabat do 30% na zakup roweru w salonie Arkus&Romet Group w Podgrodziu.
Termin zgłaszania grup już minął, ale każdy może wziąć udział w Bicyklomanii. Można się zapisać jeszcze w sobotę, do godz. 8:00, na Placu Solidarności. Ważne jest, by mieć ze sobą kask.
W ubiegłym roku w rajdzie wzięło udział 1400 osób, jedna trzecia to indywidualni uczestnicy. To sprawia, że Bicyklomania jest największą imprezą sportowo-rekreacyjną w naszym powiecie pod względem aktywnego udziału w niej uczestników.
Organizatorem jest Miasto Dębicy oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, sponsorem Akrus&Romet Group. Patronem medialnym jest m.in. to Obserwator Lokalny.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe