W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 05.04.2021, 18:00
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Czternasty w tym roku numer Obserwatora Lokalnego ukaże się już jutro, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zatrwożony
Zatrwożony 07.04.2021, 08:06
Ludzie! Serca nie macie. Burmistrz całego siebie oddaje dla dobra miasta!
Zdrowie poświęca, fizyczne i psychiczne, a wy do niego z pazurami!
Jak tak można?
Wiadomo, że to nie on rządzi tym miastem tylko dwie inne osoby, to chociaż dalibyście mu spokojnie pochorować!
juraj
juraj 06.04.2021, 11:24
W Dębicy w ogóle nie ma terminów szczepień (oczywiście chodzi o 60+), sprawdzałem juz kilka razy na infolinii NFZ, ostatnio wczoraj.
dębiczanka
dębiczanka 06.04.2021, 16:43
W Zawadzie pytajcie !
steve
steve 06.04.2021, 11:07
Okej, burmistrz chorowal, jak wiele osob i jasne ze nie mogl sam pewnych rzeczy robic. Ale po to ma dwoch zastepcow, skarbnika, sekretarza i caly urzad ludzi zeby ogarniali kuwete. Zawsze mozna tez zarzadzac przez smsy jak Wojt Rokosz. Mam nadzieje ze ten covid nie bedzie wymowka burnistrza na brudne miasto, dziurawe drogi czy niszczony park.
do steve
do steve 06.04.2021, 14:58
Zacznij od siebie, nie brudź, nie niszcz dróg, park zachowaj dla wszystkich taki sam.
Abc
Abc 06.04.2021, 18:58
Ale zastępcy są i robić mogą?
piotr
piotr 06.04.2021, 09:47
chcialem sie zapisan na szczepienie,w przychodni na Cmentarnej jest termin na styczen, a mam 62 lata
Tirp
Tirp 10.04.2021, 17:21
To już sobie bracie wymyśliłeś w trakcie pobytu w ubikacji. Po co wypisujesz takie bzdety?
Gonia
Gonia 06.04.2021, 11:21
jak na styczeń nie wierze , przecież nawet mlodszych zapisuja
oswiata
oswiata 05.04.2021, 21:14
Cieszymy sie, ze Pan wyzdrowial Panie burmistrzu. Prosze teraz wziac sie do roboty, bo w oswiacie etaty leca i ludzie bez pracy zostana dzieki decyzjom od Pana zaleznym.
piach na ulicach
piach na ulicach 05.04.2021, 20:46
może i straszny ale miasto mógłby pozamiatać
minus
minus 05.04.2021, 20:23
O każdym zakażonym będzie jedynka w OL? To takie "mój covid jest lepszy niż Twój". Słabo panie burmistrzu.

Pozostałe